2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

benim dondurulmuşlar vardı 2 adet. 3 ay oldu donduralı...arada tazelerle bir deneme yaptık, tutmadı...1 haftadır estrofen kullanıyorum. perşembe günü dondurulmuşları nakledecekler....
Canim Allah gonlune gore versin insallah umarim tutunur bebegin sana

Carsamba gunu transferim canim insallah tutunur annesine bebeklerim ne heycanli ya ilk denememiz ayaklarim yere basmiyor bugun haber gelene kadar catladim meraktan :)
Bende ilkinde süper heyecanlıydım...hele nakledildikten sonra 12 gün geçmek bilmedi...ama sonu hüsran oldu. Dilerim sen isteğine ulaş ve kutlayalım. Senden bir gün sonra da ben nakle giricem...sen benden bir gün önce öğreneceksin :KK70: :KK70: arada mutlaka haberleşiriz.

Bende ilkinde süper heyecanlıydım...hele nakledildikten sonra 12 gün geçmek bilmedi...ama sonu hüsran oldu. Dilerim sen isteğine ulaş ve kutlayalım. Senden bir gün sonra da ben nakle giricem...sen benden bir gün önce öğreneceksin :KK70: :KK70: arada mutlaka haberleşiriz.
Ay insallah bagira bagira hamileyiz deriz ya Allahim yardimcimiz olsun hepimiz iyiki varsiniz ya etrafimda onca insan ama kimse ne yasadigini ne cektigini bilmiyor bizi bizden baska anlayan yok

X