2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

"haziran0806, post: 36774775, member: 543553"]Kızlar hepinize herşeye rağmen kocaman günaydın ben hastanedeyim sabah kanamam oldu çok korktum elim ayağım tir tir titredi şimdi serum yiyorum iğne de vurdular bebişimin kalp atışını duydum çok şükür ama kanamam çok oldu düşük tehdidim varmış 1 hafta raporluyum Yatıcam Allah'a yalvardım lütfen Allahım benimle kalsın mercimeğim diye bugün cuma dualarınızda eksik etmeyin beni canlarım :KK42:[/QUOTE]

Gecmis olsun dualrimiz seninle canim

Bismillah dedik yeni baslangiclar yaptik.... ohhhh birsuru guzel gelismeler olacak insallah kuzummmmm:))

yesilinci
Merhaba kızlar..
1 senedir bu ani bekliyrum..
Size kndimi anlatayimm.. ben 25 yasinda..1.5 senlik.. ewliyim.. ben hasimato hastasiyim.. esim ise azo.. esimle.. 5senelik bir iliskiden sonra.. artik ewlnmeye karar verdik.. hersey cok guzeldi taki bnm ilk gunden beri cocuk isteme cabalarim husranla dolunca.. 6.ayimda Artik hastaneye gitmeye karar verdik.. bnm birseyim cikmadi.. sadece tshmde sorun vardi.. sonra esimden test istediler.. testi verdik.. sonucu gorunce buyuk bir yikimm oldu.. ama 1 kac ay sonra toparladik kendimizi.. ve doktora gittik.. butun dna testleri bnm kadinsal hormon testleri derken.. esimin asilama bile olamayacagini tup bebek yaptrmamiz.. gerektigini solediler.. birdaha yikildik.. hic umud yoktu.. tek umudumuz tup bebkti.. tamm dedik basimizi egip ciktik.. biz tup bebk merkezleri arastrmaya basladik.. on gorusmeye gittik.. bnm troid sorunnundan olmustum 100 kilooooo :KK43:( doktr zayiflamam gerektigini soledi.. bn bizaman kadar 1hafta diyet yapip birakan ben.. sirf cocuklarim.icinn 4.5ayda.. 26 kilo verdim ama aglaya aglaya..yurudum ve kndime slogan yaptimm O BEBEK BU EVE GIRECEK.. diye.. allhim sabir ver.. diye.. ben.imkansizi yaptim kndim icin belkide.. sakin yilmayinnn direninn.. allh yardim ediyr.. esimle karar verdik agustoata yaptrcagiz dedik.. doktorumda temmuz ayinda prolaktinimle... tsh me bakmami soledi.. bn baktrdim.. uzuldum prolaktinim.stresten 26 ya tsh`m 4 du.. doktorlar bana ilac vermedi biraz bekleyelim kndi dussun dedi.. tekrar test yaptrdim.. veeeee bgunn sonuclarimi ogrendim.. doktorumu aradimm doktorum bana gelll dedi.. iste oann gelmisti bnm icinn simdii.. 13 agustosta regli olcam... tedavim baslayacak insallh.. bnmle bu yolda olan varmii?? Sonuc bekleyenler..reglisini bekleyenler.. ignelerini vuranlar.. umut olalimmm..Birbirimize destek olalimm...

Bol gobisli bir topik olsunnn.... ugur getrsinnn... canlarimmm .. allh yar ve yardimcimiz olsun.. :))

Saolun canlarım hepinizin duaları kabul olsun inşAllah Rabbim isteyen herkese nasip etsin iyi kötü yanımdaydınız bu zamana kadar hepinize cok teşekkür ederim iyiki varsınız Rabbim en güzelini sizlere nasip etsin❤️❤️

Hayirli olsun canim Rabbim korusun çok sevind im biz senle eski topiklerdede vardik hatirladinmi

Merhaba kızlar..
1 senedir bu ani bekliyrum..
Size kndimi anlatayimm.. ben 25 yasinda..1.5 senlik.. ewliyim.. ben hasimato hastasiyim.. esim ise azo.. esimle.. 5senelik bir iliskiden sonra.. artik ewlnmeye karar verdik.. hersey cok guzeldi taki bnm ilk gunden beri cocuk isteme cabalarim husranla dolunca.. 6.ayimda Artik hastaneye gitmeye karar verdik.. bnm birseyim cikmadi.. sadece tshmde sorun vardi.. sonra esimden test istediler.. testi verdik.. sonucu gorunce buyuk bir yikimm oldu.. ama 1 kac ay sonra toparladik kendimizi.. ve doktora gittik.. butun dna testleri bnm kadinsal hormon testleri derken.. esimin asilama bile olamayacagini tup bebek yaptrmamiz.. gerektigini solediler.. birdaha yikildik.. hic umud yoktu.. tek umudumuz tup bebkti.. tamm dedik basimizi egip ciktik.. biz tup bebk merkezleri arastrmaya basladik.. on gorusmeye gittik.. bnm troid sorunnundan olmustum 100 kilooooo :KK43:( doktr zayiflamam gerektigini soledi.. bn bizaman kadar 1hafta diyet yapip birakan ben.. sirf cocuklarim.icinn 4.5ayda.. 26 kilo verdim ama aglaya aglaya..yurudum ve kndime slogan yaptimm O BEBEK BU EVE GIRECEK.. diye.. allhim sabir ver.. diye.. ben.imkansizi yaptim kndim icin belkide.. sakin yilmayinnn direninn.. allh yardim ediyr.. esimle karar verdik agustoata yaptrcagiz dedik.. doktorumda temmuz ayinda prolaktinimle... tsh me bakmami soledi.. bn baktrdim.. uzuldum prolaktinim.stresten 26 ya tsh`m 4 du.. doktorlar bana ilac vermedi biraz bekleyelim kndi dussun dedi.. tekrar test yaptrdim.. veeeee bgunn sonuclarimi ogrendim.. doktorumu aradimm doktorum bana gelll dedi.. iste oann gelmisti bnm icinn simdii.. 13 agustosta regli olcam... tedavim baslayacak insallh.. bnmle bu yolda olan varmii?? Sonuc bekleyenler..reglisini bekleyenler.. ignelerini vuranlar.. umut olalimmm..Birbirimize destek olalimm...

Bol gobisli bir topik olsunnn.... ugur getrsinnn... canlarimmm .. allh yar ve yardimcimiz olsun.. :))

Böyle bir grubu görmek heyecan verici :KK45:Öncelikle herkese Allahım kalbindekini nasip etsin inşallah! Bende 09.11.2014 perşembe günü yumurtalarımı rahme yerleştirmek üzere hastanede olacağım. Bu ikinci denemem ve ilk deneme olumsuz olduğu için çoooooooook korkuyorum yine aynı sonuçla karşılaşmaktan. Bir yandan da Allah nasip etseydi olurdu diyorum ama o kadar istiyorum ve niyet ediyorum ki anlatamam hislerimi. Bu aralar uçana kaçana ağlar oldum, hormonlarım alt üst oldu sanırım...Yüce Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın ve bebişlerimizi tez vakitte kucağımıza almamızı nasip etsin. Sevgilerrrr :KK68:

C
Günaydın arkadaşlar, sonucumu dun aldım ve sonuç negatif, dünden beri tek kelime konusamıyoruz eşimle, bittik yıkıldık harebeyız, gene ben aglıyorum ya esım susuyo içine atıyo bu benim canımı dahada acıtıyo :-(
aCanim hakkimiZda hayirlisi diyelim tatlm tabiki uzuleceksin ama kendini yipratma tatlm hakkimizda hayirlisi be gulum

H.g canimm bnmmm... tesekkur ederimmm bollll boll bebisliii olsunnn. Topigimizzzz simdi ne durumdasin canm kacinda tedaviye basliyrsun allh kismet ederse..

ALLAH (c.c.) kuluna 3 şekilde cevap verir;
"Evet!" der istediğini verir..
"Hayır!" der daha iyisini verir..
"Bekle!" der en iyisini verir...

Allahım "Evet"de "Hayır"ını " "Bekliyoruz" Amin.. Hayırlı evlatlar nasip et..
AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİN :KK36:

Dayanamıyorum nezoo girip çıkıp aglıyorum 5. Deneyecek moral gucu kalmadıkı :KK43:
Tatlm bole yapma ama Sabir diliyoruz Rabbimden biliorum daha benim ilk denemem olucak bu kadinda neler diyor diyebilirsin cok haklisin ama Rabbim herseyin sabrini verio be gulum bunada daynma gucu verecektir sen yetrki ondan iste canim

Böyle bir grubu görmek heyecan verici :KK45:Öncelikle herkese Allahım kalbindekini nasip etsin inşallah! Bende 09.11.2014 perşembe günü yumurtalarımı rahme yerleştirmek üzere hastanede olacağım. Bu ikinci denemem ve ilk deneme olumsuz olduğu için çoooooooook korkuyorum yine aynı sonuçla karşılaşmaktan. Bir yandan da Allah nasip etseydi olurdu diyorum ama o kadar istiyorum ve niyet ediyorum ki anlatamam hislerimi. Bu aralar uçana kaçana ağlar oldum, hormonlarım alt üst oldu sanırım...Yüce Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın ve bebişlerimizi tez vakitte kucağımıza almamızı nasip etsin. Sevgilerrrr :KK68:
Hosgellldinnnn cnmmmmm simdiden hyrli olsun insallh... tedavinn insallh sende.guzelhaberlerini verrsinn :KK70:

C

aCanim hakkimiZda hayirlisi diyelim tatlm tabiki uzuleceksin ama kendini yipratma tatlm hakkimizda hayirlisi be gulum
Bizde aynı evreden geçtik. Yıkılmak yok!!! eşimle elele atlattık. Herşeyin bir sebebi vardır, belki dna sı bozuktu ve doğsa daha büyük üzüntü olacaktı. Bak bende 2. kez deneyeceğim ve korkmuyorum desem yalan olur ama Allahım derdi verdiyse dermanı da verir, bizi de bebeksiz bırakmaz diyorum.

Tatlm bole yapma ama Sabir diliyoruz Rabbimden biliorum daha benim ilk denemem olucak bu kadinda neler diyor diyebilirsin cok haklisin ama Rabbim herseyin sabrini verio be gulum bunada daynma gucu verecektir sen yetrki ondan iste canim
Çok doğru canım rabbim sabır ve dayanma gücü versin zor günler İnşallah geçecek.sen şuan hangi aşamadasın Canım yeni başlayan pek yok genelde sonuç bekleyen var ve çoğu pozitif sonuç oluyor bende umutlaniyorum negatif olan arkadaşlarımı yürekten anlıyorum allahım daha fazla bekletmez umarım kendiliğinden hamile kalırsınız

Çok doğru canım rabbim sabır ve dayanma gücü verinsin günler İnşallah geçecek.sen şuan hangi aşamadasın Canım yeni başlayan pek yok genelde sonuç bekleyen var ve çoğu pozitif sonuç oluyor bende umutlaniyorum negatif olan arkadaşlarımı yürekten anlıyorum allahım daha fazla bekletmez umarım kendiliğinden hamile kalırsınız
Tatlm ben daha ay sonundaki adetimle baslayacagim simdilik bekliyorum tatlm hakkimizda hayirlisi insallah canim ewetya maşallah topigimize çok bereketli negatif sonuç alan arkadaşlar im izin da hakkında hayirlisi inşallah canlarim

Vallhi cnmm bnm bugun crinine jelle birlikte.. KUck bir topak seklinde.pembe akintim geldi.. oalbilcegini dusundum insallh bu agrilari sizlamalari bebsm yapiyrdur dahada gelmedi.. zaten.. insallh guzel olur..
Ben ondan kullanmadım fakat kullanan arkadaşların dediğine göre kullandıkta. Sonra bi 15 dk yurumezsen daha sonra vücud o ilacı topak şeklinde atıyomuş. İnşallah sıkıntın yoktur ama doktorunu bi ara istersen için rahat olsun tereddütte kalma...

Ben ondan kullanmadım fakat kullanan arkadaşların dediğine göre kullandıkta. Sonra bi 15 dk yurumezsen daha sonra vücud o ilacı topak şeklinde atıyomuş. İnşallah sıkıntın yoktur ama doktorunu bi ara istersen için rahat olsun tereddütte kalma...
Imsallh canim ama.skinti olcagini sanmiyrum bu jeli kullnanlar hep ayni seyi yapiyrmus zaten.. bakalim sonuclarimiz guzel olsun insallh..

X