2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Aynn cnm ben ztn hep yattım artık yatmaya dvm ederim yaa yeterki tutunsun Rabbim bize bağışlasın güzell anne senin hislerin doğru cıktı canım benim

Rapor icin evlilikte 3 yilin dolmasi gerekiyor.ama yasinla ilgili sikinti yasarmisin bilemicem canim.

Canlarim yumurta toplamadan sonra sizinde sanki karniniz gaz doluymus gibi oldumu boyle ara ara vuran sokulmalar
Olmazmi.goruntumde 5 -6aylik gebe gibiydi.meger yumurtaliklarim fazla uyarilmis veolmasi gerekenden iki kat daha buyuyum karin icine su salmis.doktorum bu durumda gebe kalirsan sonlandirmak zorunda kaliroz.bu sisligin gecmezse ic organlarina baski yapar ve cok agri cekersin dedi.ve bunlar transfere 1 gun kala oldu.tabi iptal ettik ve 2 regl sonrasi dondurulmuslarla transferim yapildi.simdi cok sukur hamileyim.diceem o ki uabana atilacak bi durum degil canim.sonrasinda karnindaki suyu igneyle celtirmek zorunda kalanlar var.doktoruna ilet hemen durumu.

Mide bulantısı ve yanması ile uykusuz geçen bir gecenin ardından hepinise kocaman günaydınn.. Bu sabah ki duam böyle geceleri hepinise yaşatsın rabbim.. yine hamiş haberleri gelmiş, tebrik ediyorum. Aynı hızla devam inşallah... Transefer sonrası regli olacakmışsınız gibi sancı, kramp hepsi normal merak etmeyin.. Ben bu aya kadar her hastalık dönemine yakın 1 hafta aynı sancıları taşadım. Kaldı ki sizin ki transferin bir sonucu... Merak etmeyin, moral bozmayınn.. Güsel bir pazar olsun, herkesi öpüorumm...

Gunaydinnnnnnn canimmm bnmmm pamuk uyutmadimi seni.. aminn cnmm bnmm allhim hrpimizr yasatsin o guzel gunleri.. insallh.. ewet vallbi dun hic yasamastim okadar agir bir sanci.. agliycaktim resmn hahah ama iste.. gecer insallh.. yeterki bebislerimizolsunn yer yapsunnnn 9.ay boyunca saglikli saglkli buyusun.. :*

canım çok sevindim senin adına.. inş. kan değerlerinde normal çıkar veee bebeğini kucağına alacağın anı beklersin.. darısı başıma benim 9.günde çıkmamıştı o çizgi
teşekkür derim canım sağol inşallah....ben 4 gündür yapıyorum idrar testi farklı markalarla ama hep pozitif çıktı inşallah kanda da görürüm

arkadaşlar bu gün transferle beraber 9.günüm
Hayırlı olsun canım idrar testinde cıktıysa hamilesin Allahın izniyle bize de nasip etsin inşallah. 4.5 yıllık evliyim benim ilk denememdi dün negatif sonucumu aldım çok üzüldüm içimden bir şey kopup gitti hiç neşem kalmadı inşallah neşemi geri getirecek bir bebeğim olur. Tedavini nerede yapıldı, kaçıncı denemendi? 2.deneme için araştırıyorum da arkadaşım Allah pamugunu sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin.

senin adına üzüldüm arkadaşım seni anlıya biliyorum çünkü bende 5 aşılama ve bununla beraber 6. tüp bebek denedik...
10 yılık evliyim kürler , bel çektirme , bilmem ne otları ne duyduksa denedik olmadı 3.tüp bebek tutu ama 6 haftalıkken bozuldu onun dışında hiç pozitifi görmedim taki bu son tedavide ben 6. yı ankalife de yaptırdım

Canimm bnmm umudunu kaybetme anadolu yakasindaysan kadikoy florance nuri beyle bir gkrus derim.. allhim ne vrrse hayrlisni versin insallh..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…