2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kainci gunundesin cnm bnmde ole agrim var.. blime vuruyr.. insallh haurlara vesileolur .. bugun 8.gunum
Kanama olmayan kasık ağrıları genelde rahim büyümesindendir korkulacak birşey yok ama kanama olursa doktorunuzia irtibata geçin. Ağrılar kişiden kişiye değişir

E="OzlTzk, post: 36792620, member: 448606"]@gyilmaz1982 merhaba arkadasim.nasilsin? Daha iyisindir insallah
Canim tesekkur ederim, daha iyiyim evet, aslında iyi olmaya uğraşıyorum, sen nasılsın, hayırlı olsun hamileliğin, Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.[/QUOTE]
Amin canim, darisi en kisa zamanda senin basina insallah.

Kanama olmayan kasık ağrıları genelde rahim büyümesindendir korkulacak birşey yok ama kanama olursa doktorunuzia irtibata geçin. Ağrılar kişiden kişiye değişir
Vallhi cnmm bnm bugun crinine jelle birlikte.. KUck bir topak seklinde.pembe akintim geldi.. oalbilcegini dusundum insallh bu agrilari sizlamalari bebsm yapiyrdur dahada gelmedi.. zaten.. insallh guzel olur..

Kızlar şakamı bilmiyorum ama sonuc 172 cıktı soktayım hem aglıyom hem gülüyom Rabbim hepinize nasip etsin 3 senedir ilk defa pozitif gördüm inşAllah siz kat be katlarını yaşayın
Hayirli olsunnnn, allahim saglikla kucagina almayi nasip ets8n insallah.cok ama cok sevindim

Hoşgeldin tatlm inş bebisin seninledir ve Rabbim kucagina almayi nasip eder canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…