2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Tatlım çok sevindim senin adına allah kucağına almayı nasip etsin inşallah.dua et tatlım bizlere de İnşallsh hepimiz güzel sonuçlar alırız baya hamile haberi alıyorum bu topikte
Cok tesekkur ederim canim allahim isteyen herkese versin insallah cok dua ediyorum

canım çok sevindim. O kadar iyi geliyo ki böyle haberler almak... Allah sağlıkla sıhhatle kucağına almayı da nasip etsin inşallah. bnm de salı sabahı testim. Haydi bakalım darısı diğer bekleyenlerin başına:KK66:
Cok tesekkur ederim canim allahim sizlerede nasip etsin

Bence de umudunu kaybetme idrar testinde ikinci cizgi çıkmıştı sanırım öyle hatırlıyorum kaçıncı gün embriyosu bide donmus mu belirti yaşadın mi bence bunları çaprazdan yorum yapabiliriz
Canim sali yumoslar toplandi persrmde transfer oldum kacinci gun oluyor bilmiyorum 4gun yaptim sanirim idrar testini silik cikmisti 2 tane yapmistim hemde 1 saat oncede kanda yaptim 1.20 yazıyordu test gunum 9 eylul

Canim Allah kucaginada almayi nasip etsin insallah hayirlisiyla bizede duandan eksik etme cnm darisi bizlere degerin yuksek acaba ikiz mi
Canim insallah allahim sizlerede nasip etsin bilmiyorum ki ikiz mi acaba allahim hayirli ve sagliklisini versinde insallah

prensim1975st: 36782562 .!.:
Bence de umudunu kaybetme idrar testinde ikinci cizgi çıkmıştı sanırım öyle hatırlıyorum kaçıncı gün embriyosu bide donmus mu belirti yaşadın mi bence bunları çaprazdan yorum yapabiliriz
Transferden sonraki 4.gunden beridir ara ara adet sancisi gibi agrim oldu midem bulandi sanirim ilaclardandi onlarda :'( :'(
Kacinci gun embriyo
Canim iste diyorum 26sinda toplandi yumutam 28 de transfere cagirdilar kacinci gun oluyor anlamiyorum ilk denemendi sanirim sonda olacak :'(

Cnm kana 8. Gün karışıyomuş ya acele ettin inşAllah 9 eylülde daha yüksek sonuç alırsın bidaha tekrarla ilaçlarını bırakma Rabbim den ümit kesilmez❤️❤️
Canim sali yumoslar toplandi persrmde transfer oldum kacinci gun oluyor bilmiyorum 4gun yaptim sanirim idrar testini silik cikmisti 2 tane yapmistim hemde 1 saat oncede kanda yaptim 1.20 yazıyordu test gunum 9 eylul

Transferden sonraki 4.gunden beridir ara ara adet sancisi gibi agrim oldu midem bulandi sanirim ilaclardandi onlarda :'( :'(

Canim iste diyorum 26sinda toplandi yumutam 28 de transfere cagirdilar kacinci gun oluyor anlamiyorum ilk denemendi sanirim sonda olacak :'(

Pardon cnm kusura bakma .....bence ilaçlarını bırakma çok erken test günün icin

OTE="bibebemolsa, post: 36782915, member: 406913"]Cnm kana 8. Gün karışıyomuş ya acele ettin inşAllah 9 eylülde daha yüksek sonuç alırsın bidaha tekrarla ilaçlarını bırakma Rabbim den ümit kesilmez❤️❤️[/QUOTE]
İnşallah oyledir canim sanki tum ev başıma yıkıldı nasil anlatilir bilmiyorumki inşallah 9da guzel cikar :'(

Arkadaşlar hic boyle benim gibi olupta test gunu yukselen gördünüz yada okudunuzmu zaten yumurta rezervimde kotuydu 2yumurtadan 1 si işlem gormustu :'(

Allaha binlerce sukurler olsun kizlar ben hamileyim 11.gun degerim 214.7 Allahim isteyen herkese versinn :KK73:
Ayy tüylerim diken diken oldu yaaa,sanki ben yaşadim o duyguyuuuuu! Cok sevindim arkadaşım, Allak kucağına almayı nasip etsin... darısı benim ve tüüüüm bekleyenlerin başına inşallahhhhhhh!!!!!!!

X