2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Ayy tüylerim diken diken oldu yaaa,sanki ben yaşadim o duyguyuuuuu! Cok sevindim arkadaşım, Allak kucağına almayı nasip etsin... darısı benim ve tüüüüm bekleyenlerin başına inşallahhhhhhh!!!!!!!
Cooooook tesekkur ederim canim allahim isteyen herkese sanada nasip etsin insallah en en yakin zamanda insallahhhhhhh

Arkadaşlar hic boyle benim gibi olupta test gunu yukselen gördünüz yada okudunuzmu zaten yumurta rezervimde kotuydu 2yumurtadan 1 si işlem gormustu :'(
Canimmm senn 2.gun.embryosuuuu yaaa bak sennki daha yeni yeni tutunmaya baslamistr.. anca 12.gunde yada 13.gunde gkstrr kndini 8.gun cok erken..

Arkadaşlar hic boyle benim gibi olupta test gunu yukselen gördünüz yada okudunuzmu zaten yumurta rezervimde kotuydu 2yumurtadan 1 si işlem gormustu :'(
Cnm benim tedavi oldugum merkezde bi arkadas vardi.3. denemesiydi.2. denemesinde biriyle tanismis,esinde de kendisinde de genetik bozukluk varmis.Yalnizca 2 yumurtasi olusmus ve biri islem gorebilmis.Hersey Allahtan işte! Arkadasimin bir suru kaliteli olmasina ragmen onun tutmamis ama diger tek transfer yapilan arkadasin tutmus..... forumdan okudugum kadariyla degerleri sonradan firlayanlar da olmus.stres yapma bence,yazik....ben 4. ve 5. gun hic belirtim yok diye cok agladim ama burdakileri takip edince rahatladim. 8. gunum hala belirtim yok ve sabah idrarda negatif cikti.fakat hala ısrarla umut ediyorum.......Allah kucagimizi bos birakmasin......

Cnm benim tedavi oldugum merkezde bi arkadas vardi.3. denemesiydi.2. denemesinde biriyle tanismis,esinde de kendisinde de genetik bozukluk varmis.Yalnizca 2 yumurtasi olusmus ve biri islem gorebilmis.Hersey Allahtan işte! Arkadasimin bir suru kaliteli olmasina ragmen onun tutmamis ama diger tek transfer yapilan arkadasin tutmus..... forumdan okudugum kadariyla degerleri sonradan firlayanlar da olmus.stres yapma bence,yazik....ben 4. ve 5. gun hic belirtim yok diye cok agladim ama burdakileri takip edince rahatladim. 8. gunum hala belirtim yok ve sabah idrarda negatif cikti.fakat hala ısrarla umut ediyorum.......Allah kucagimizi bos birakmasin......
Amin cnm inşallah formdaki tum transfer yapan arkadaslarimin hepimizinki tutar inşallah rabbim bu mubarek gunun hurmetine ama yikildim bi an 8.gun yapanlarin hep yuksek cikmid bende yapayim dedim :'(

Amin cnm inşallah formdaki tum transfer yapan arkadaslarimin hepimizinki tutar inşallah rabbim bu mubarek gunun hurmetine ama yikildim bi an 8.gun yapanlarin hep yuksek cikmid bende yapayim dedim :'(
Ama senin 2. gun embriyosuymus,naptin sen yaaaa :) o daha minicik annesiiiiiii,nasil gostersin kendiniiii :) sabirli ol biraz gerci cok zor ama dene en azindan :)

Merhaba canlarim bugun opu oldum 14 yumurtam toplandi cok agrim var :KK43: kasiklarimda biseyler sokulup duruyor kalkamiyorum yerimden dua edin lutfen :KK43:

dr ilaç vermiştir onları kullanmayı ihmal etme ben den de 13 yumurta toplanmıştı.iki gün boyunca yatakta sağa sola dönmek tuvalete kalkmak işkenceydi.tedavi boyunca beni en zorlayan olay bu oldu.birde 5 dk bir lavaboya kalkıyordum yumurta toplanan günün gecesi.uykusuzlukta ayrı. çok şükür bunları unutuyoruz emeğimizin karşılığını alınca.allah şifa versin bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

Arkadaşlar bence 8. gün test yapmayın çok erken bende aynı şeyleri yapmaya yeltendim hep ama sağolsun kızkardeşim durdurdu hep.Kızkardeşim bu sene tıp fakültesinden mezun oldu ve ben tüp bebek süresince yanındaydım.Gerek kitaplarında gösterdiği gerek makalelerde gösterdiği b hcg hormonunun kanda kişisine göre 7-10. günler arası dolaşmaya başladığı.Yani 8. günlerde baktıgımızda bünyeye bağlı düşük çıkabilir.Bu süreçte en önemli şey moral bizim için.Evet merak ediyoruz dayanamıyoruz ama zaten kesin sonuç alınacak olsa hepimizin doktoru 8. gün tahlillerinizi yapın derdi.Lütfen üzmeyin kendinizi bir kere en büyük moral kaynağı kendi benliğimiz zaten zor bir süreç yaşıyoruz üzneyelim kendi kendimizi.12. günlerimizi bekleyelim..Ben inanıyorum ki bu günler hep geçecek hepimizin evinde bebiş sesleri çınlayacak,geceleri uykusuzluklar yaşanacak daha neler neler..Ama önce umut ve moral...

Ben de haftaya kese görmeye gideceğim deli gibi meraktayım ama bir taraftan yatıştırıyorum kendimi.Ki değerlerim 2 kat katlamadı ve daha önceki denememde dış gebelikle sonuçlanmıştı.O yüzden çok tedirginim ama elden ne gelir sakin olmak gerek..Bazen yeniden test yapsam mı diyorum ama yapsam da elimde olan bir şey yok o kese görününce belli olacak onun da daha zamanı var.Üstelik bu sefer drum tekrar testleri istemedi değerin yeterli dedi.Kanamam da yok,önceki seferde 2. testten itibaren kanama başlamıştı.
Hepimiz için her şeyin hayırlısı...

Ben de haftaya kese görmeye gideceğim deli gibi meraktayım ama bir taraftan yatıştırıyorum kendimi.Ki değerlerim 2 kat katlamadı ve daha önceki denememde dış gebelikle sonuçlanmıştı.O yüzden çok tedirginim ama elden ne gelir sakin olmak gerek..Bazen yeniden test yapsam mı diyorum ama yapsam da elimde olan bir şey yok o kese görününce belli olacak onun da daha zamanı var.Üstelik bu sefer drum tekrar testleri istemedi değerin yeterli dedi.Kanamam da yok,önceki seferde 2. testten itibaren kanama başlamıştı.
Hepimiz için her şeyin hayırlısı...
Insallhhhhhh canimmmmmm bebeginiiii gorrrr allhim bengini senden ayirmasinnn insallh.... allhim kimsenin yuznu yere duaurmesin kimsenin kucaginida bosbirakmasin cnmm..

KIZLARR yumoşları bıraktık geldik Pazartesi transfer :) :) :)
Merhaba biz salı gunu yumoşlar alımacak dıye yazışmamısmıydık aynı gündu hatta ıkımızınkı bende yazısmalarınızı arıyorum ne aşamada acaba dıye benım salı alındı bügünde transfer oldu ınsallah hepimiz bu ay çıkmadan guzel haberlerimizi paylasırız
Bu arada yumurta toplama işlemi kolay dıyen tum arkadaslara teessüflerimi sunuyorum ıkı gün ağrı cektım ben topu topu 5 yumurta yuzunden

dr ilaç vermiştir onları kullanmayı ihmal etme ben den de 13 yumurta toplanmıştı.iki gün boyunca yatakta sağa sola dönmek tuvalete kalkmak işkenceydi.tedavi boyunca beni en zorlayan olay bu oldu.birde 5 dk bir lavaboya kalkıyordum yumurta toplanan günün gecesi.uykusuzlukta ayrı. çok şükür bunları unutuyoruz emeğimizin karşılığını alınca.allah şifa versin bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.
Canim Allah razi olsun amin insallah gercekten zormus bu kadarini beklemiyordum aslinda ilk denemeniz cok korkuyordum cokta agladim uyandigimda Allahim sonu guzel olsun yeterki gecer bunlarda elbet ilaclarimi hic unutmam canimda bisey sorucam bana transferden sonra yine ignen var dediler hem gobektn hem kalcadan o neden dusuk olmasin diyemi bide cok sikintilimi igneler

Insallhhhhhh canimmmmmm bebeginiiii gorrrr allhim bengini senden ayirmasinnn insallh.... allhim kimsenin yuznu yere duaurmesin kimsenin kucaginida bosbirakmasin cnmm..
Amiiin kuzular amiiin.Duam aynı benimde.Allahım isteyen herkese vücut bütünlüğü,akıl sağlığı yerinde,içinde Allah sevgisi olan evlatlar nasip etsin.Isteyen herkese..Hepimize..Topiğimize :)))

Kızlar herkes oturduğu il ve ilçeyi yazabilir mi buluşma açısından etrafımdakiler iyice psikolojimi bozdu yok yaşın genç yok daha yeni evlisin olmyt işte daha fazla açıklaması var mı ama siz çokkkk farklısınız Allah razı olsun sizden

istanbul beykoz

Kızlar hepinize herşeye rağmen kocaman günaydın ben hastanedeyim sabah kanamam oldu çok korktum elim ayağım tir tir titredi şimdi serum yiyorum iğne de vurdular bebişimin kalp atışını duydum çok şükür ama kanamam çok oldu düşük tehdidim varmış 1 hafta raporluyum Yatıcam Allah'a yalvardım lütfen Allahım benimle kalsın mercimeğim diye bugün cuma dualarınızda eksik etmeyin beni canlarım :KK42:
Çok geçmiş olsun canım.Iyice dinlen mercimeğin bi tanecik annesi:KK66:)

hamile haberi almak ne güzel mesajlar o kadar birikmiş ki :) hepsini okudum ama :)
kanama kotu ama bol dua ve dinlenme ile sıkı sıkı tutunur minik kelebek:)
bende gittim bu gün doktora pazartesi sabah toplanacak Allah ın izniyle heyecan korku hepsi bir arada en önemlisi şükür sebebim var ama bu duyguyu ikinci kez yaşamak heyecan verici:::)

bir de tablo mu yapılsa acaba??
yaş sebeb nerede yapıldığı kaçıncı deneme falan olduğu ile ilgili

X