2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Merhaba canlarim bugun opu oldum 14 yumurtam toplandi cok agrim var :KK43: kasiklarimda biseyler sokulup duruyor kalkamiyorum yerimden dua edin lutfen :KK43:

hayırlısıyla bol bol üresinler :)hepsi en iyiy birinci olsun vee bunlardan en gzeli senin içinde büyümeye devam etsinn:)

Allaha binlerce sukurler olsun kizlar ben hamileyim 11.gun degerim 214.7 Allahim isteyen herkese versinn :KK73:
Hayırlı ugurlu olsun canım, Allah sağ salim kucağına almayi nasip etsin. Nerelisin sen canım, ben de egeleyim muglali

iyi akşamlar kızlar .yazılaları her gün girip okuyorum ama bekleme de olduğum için yazmıyordum.benim transferim 2 ay ertelenmişti.bugün adet oldum ve yarın kontrole gidicem.inş her şey yolundaysa donmuşlar için tedavi başlayacak.bana dua edin.beklemek çok zor.......

ben de yarın yeni bir doktora gidiyorum begenmezsem bir öncekiyle ayın 20-21i gibi adetimle başlayacağız....
Hadi hayirli olsun canım öyle olursa eğer aynı zamanlarda beraber yaşarız heyecanımızı.Nerede oluyorsun tedavini ?

Dere1905 Dere1905 canım benim inş olumlu cıkıcakn sonucun mutlaka haber ver olmazsa iş yerinden çıkar çıkmaz giderim hastaneye test yaptrmaya mutlaka haberdar et bizi sonuç ne olursa olsun bekliyrz her zaman yüzünüz gülsün inş

kimse başına gelmeden neyin ne olduğunu bilmiyor:KK43: kaynanam diyor ki nasıl vuruorsun kendine iğneyi mecbur kaldın mı her şey yaılıyor hele sonu muhtemem bir duygu olunca :))

Kizlar ben ağla ağla bir türlü yazamadım kızlar hamileyim 10. Günddeğeri 55.67 sizi seviyorum

ayy bennim bile gözlerim doldu:)) ne güzel ikinci bir haber bu bu gün...hayırlı olsun Allah sizi hiç ayırmasın kucağına almayı nasip etsin:emir_bebek::emir_bebek::KK76::KK76::KK76:

Ayyy şuan bende ağlıyrmmmm soktayım bende gidiyrm walla heyttttt bi bebemiz daha grliyor beeeee aynı hastane de mi yaptırım yaaa şart mı orası şuan yzak bana hemen bşy deyin çıkıcam evden sizi seviyrmmmm

Ayyy şuan bende ağlıyrmmmm soktayım bende gidiyrm walla heyttttt bi bebemiz daha grliyor beeeee aynı hastane de mi yaptırım yaaa şart mı orası şuan yzak bana hemen bşy deyin çıkıcam evden sizi seviyrmmmm
Bence ayni yerde yaptirabiliyorsan daha iyi canim merkezlerin referans farkliliklari olabiliyor.Ama sen sanki sifirdan baktiriyormus gibi de dusunebilirsin zaten cok erken yaptirmistin testini.

X