2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

8. gün bugün. salı sabahı kan testi inşallah...
Insalla canım guzel haberler aliriz şu mübarek günun hurmetine cok umutsuzum ben sanki olmayacak :'( :'([/QUOTE]

umutsuz olmak yok. bak her gün yeni hamilelik haberleri alıyoruz. İnşallah devamı gelecek. ben kararlıyım salı sabahına kadar test mest yapmıcam. hem kararlı hem umutluyum:KK66:

Merhaba canlarim bugun opu oldum 14 yumurtam toplandi cok agrim var :KK43: kasiklarimda biseyler sokulup duruyor kalkamiyorum yerimden dua edin lutfen :KK43:
Tatlım çok geçmiş olsun en zor kısmını atlattin Canım rabbim tez zamanda ağrılarını geçirsin inşallah.benim bugün adetim 3. günü ilk iğneleri mi vuruldum tahmini opu işlemi ne zaman olur acaba

ARKADASLAR COK UZUGUNUM BUGUN TRANSFERDEN SONRAKI 8.GUNUM DAYANAMAYIP KAN TESTSI YAPTIM 1.20BU YOK DEMEKMI ASIL TEST GUNUM 9EYLUL ARTMAZMI SONUC :'( :'( :'( :'( :'(

Allaha binlerce sukurler olsun kizlar ben hamileyim 11.gun degerim 214.7 Allahim isteyen herkese versinn :KK73:
Canim Allah kucaginada almayi nasip etsin insallah hayirlisiyla bizede duandan eksik etme cnm darisi bizlere degerin yuksek acaba ikiz mi

Sagol cnm Allah razi olsun hepinizden iyiki tanidim sizleri yaninda oldugunuzu bilmek bile huzur veriyor daha bi guclu oluyorum Allahim iyi sonuclar versin bize
Allh hepimizden razi olsun.. canimmmm allhin izniyle anlimizin akiyla... cikiicaz bu sinavlardan..

Tatlım çok geçmiş olsun en zor kısmını atlattin Canım rabbim tez zamanda ağrılarını geçirsin inşallah.benim bugün adetim 3. günü ilk iğneleri mi vuruldum tahmini opu işlemi ne zaman olur acaba

canım 15-16 eylül gibi muhtemelen opu işlemin olur. 10-11 gün falan sürüyo tabi kişiye ve adet dönemine göre değişiyo.

Sagol cnm Allah razi olsun benim bugun 10 gun olmustu 26 da basladik 2 gunumde bugunde alindi o degisiyor cnm herkese gore kontrole gidip geldikce soyler doktorun Allahim seninde yardimcin olsun

ARKADASLAR COK UZUGUNUM BUGUN TRANSFERDEN SONRAKI 8.GUNUM DAYANAMAYIP KAN TESTSI YAPTIM 1.20BU YOK DEMEKMI ASIL TEST GUNUM 9EYLUL ARTMAZMI SONUC :'( :'( :'( :'( :'(
Canim uzulme.. lutfenn daha 8.gunun 12.gunundede yaptr.. bakalim sonucun ne olcak.. hemen umutlarini tuketme.. 12.gunde yptrin dediklerine gire doktrlarin vardr bir. Bildigi kiminin kan testi.. hemn cikar kiminn 12.gun tavan yalar bilemzssin.. dikkat et kndine..

Canim uzulme.. lutfenn daha 8.gunun 12.gunundede yaptr.. bakalim sonucun ne olcak.. hemen umutlarini tuketme.. 12.gunde yptrin dediklerine gire doktrlarin vardr bir. Bildigi kiminin kan testi.. hemn cikar kiminn 12.gun tavan yalar bilemzssin.. dikkat et kndine..
Olsa cikardi arkadasim demi yok demek olmayacak bana anne olmak nasip olmayacak nasil bi durumdayim ne talihsizim :'( :'( :'( :'( :'(

umudunu kaybetme canım. keşke 12. günü bekleseydin.. ilaçlarını falan kesiim deme. daha 4 günün var Allah büyük...

umudunu kaybetme canım. keşke 12. günü bekleseydin.. ilaçlarını falan kesiim deme. daha 4 günün var Allah büyük...

Bence de umudunu kaybetme idrar testinde ikinci cizgi çıkmıştı sanırım öyle hatırlıyorum kaçıncı gün embriyosu bide donmus mu belirti yaşadın mi bence bunları çaprazdan yorum yapabiliriz

Olsa cikardi arkadasim demi yok demek olmayacak bana anne olmak nasip olmayacak nasil bi durumdayim ne talihsizim :'( :'( :'( :'( :'(
Canimm kndini hirpalama.. lutfennn
Vardir bundada bir hayr.. ama srn yinede.. bir unut 12.gun baktr.. allhtan umit kesilmez.. cnmm uzulme.. nedesem bos suan blki ama.. kndi toplamaya calis.. allh ne derse o..

X