2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canım kan sonucundan pek belli olmuyor. Benim de değerim baya yüksekti ikiz olabilir diyordu herkes. Ama ben internetten baktığımda kan sonucunun bir fikir vermeyeceğini ancak ultrasoundla tek mi ikiz mi olduğunun anlaşılabileceği yazıyordu. Nitekim gittik tekti. Ben de ikiz olmasından korkuyordum. Hamileliği riskli diye. O yüzden hep hayırlısı diye dua etmiştim.
beni de o risk korkutuyor.
bir de ya bakamazsam diye korkuyorum.
8 yaşında oğlum var Allah bağışlarsa.
ama ben de hep öyle dua ettim.bakalım artık ne çıkacak nasipte.

arkadaşlar bu pregeston fitil bide crinona jel hakkında bişet sorsam;pregeston gece yatmadan önce kapsül vajinaya konuyor ya,ben sabah saat 6-7 gibi tuvalete kalkınca bakıyrumki,beyaz beyaz aşagı akmış,yani dışarı atılıyor.gece 8 saat içimde kalması yetiyormu yani.yoksa dahamı içeri koycaz.eeee parmağım o kadar yetiyorki,zaten en sonuna kadar itiyorum.
diğert soruda crinona jel;sıkıyoruz çubuktan vajinaya geçiyor,sonra hiç atılmıyor,hepsi içimde kalıyor,yani akan giden yok,bu doğalmı,iyimi yani.bazıları kahverengi falan bişey demiş ,bende hiç bir atık olmuyor.bide bunları transfer sabahıda yapıcazmı?

Kızlar hepinize herşeye rağmen kocaman günaydın ben hastanedeyim sabah kanamam oldu çok korktum elim ayağım tir tir titredi şimdi serum yiyorum iğne de vurdular bebişimin kalp atışını duydum çok şükür ama kanamam çok oldu düşük tehdidim varmış 1 hafta raporluyum Yatıcam Allah'a yalvardım lütfen Allahım benimle kalsın mercimeğim diye bugün cuma dualarınızda eksik etmeyin beni canlarım :KK42:
Canım merak etme annesi bebişin allahın izniyle seni bırakmıcak sakın üzme kendini allah emanet olun......

arkadaşlar bu pregeston fitil bide crinona jel hakkında bişet sorsam;pregeston gece yatmadan önce kapsül vajinaya konuyor ya,ben sabah saat 6-7 gibi tuvalete kalkınca bakıyrumki,beyaz beyaz aşagı akmış,yani dışarı atılıyor.gece 8 saat içimde kalması yetiyormu yani.yoksa dahamı içeri koycaz.eeee parmağım o kadar yetiyorki,zaten en sonuna kadar itiyorum.
diğert soruda crinona jel;sıkıyoruz çubuktan vajinaya geçiyor,sonra hiç atılmıyor,hepsi içimde kalıyor,yani akan giden yok,bu doğalmı,iyimi yani.bazıları kahverengi falan bişey demiş ,bende hiç bir atık olmuyor.bide bunları transfer sabahıda yapıcazmı?
canım fitil de jel de kendini atıyor ben fitil kullanmadım jel kullandım yumurta toplamadan sonra başlattılar herhangi kahve lekelenme yok ama çok akıntım var jel bir nsüre sonra topak topak atıyor ben bunu yaşadım paylaşayım dedim

Merhaba kızlar bugün ilk doktor muayene mi oldum gonal f ve menapur iğnelerine başlıyorum bugün benimle aynı ilacı kullanan var mı ? Menapur ne için bugün ilk iğneleri mi vuracagim allah tedavilerimiz in sonunda yüzümüzü güldürsun İnşallah

Cnm benim testlerim pozitif olmasa inanmiycam damarlarimdan hcg dolastigina :KK70:
Hicbir belirtim yok bnmde 11.gunum

Insallah cnmm
Sen ne eaman baslioSun yeni tedavine
Ben de eylül adetimle tahminen 20 leri gibi baslicam Allah izin verirse. İnşallah bu sefer ben de kavusurum bebeğime . Bekleyen herkese de güzel sonuçlar almayi nasip etsin ALLAH . Sana da sağ salim bağışlasin bebeğini.

Ben de eylül adetimle tahminen 20 leri gibi baslicam Allah izin verirse. İnşallah bu sefer ben de kavusurum bebeğime . Bekleyen herkese de güzel sonuçlar almayi nasip etsin ALLAH . Sana da sağ salim bağışlasin bebeğini.

ben de yarın yeni bir doktora gidiyorum begenmezsem bir öncekiyle ayın 20-21i gibi adetimle başlayacağız....

Pazar test günüm cnm heyecanla bekliyom sen hiç korkma cnm bebişin bırakmaz seni Allah ın izniyle❤️❤️

İnşallah canım mutlu haberlerini verirsin bize benim çok sancım var ağrıdan duramıyorum canım çok yanıyo ama olsun bebişim benimle olsun da çekerim bu sancıyı hiç böyle bi güne uyanıcağımı Bilmiyodum hakkımızda hayırlısı olsun

İnşallah canım mutlu haberlerini verirsin bize benim çok sancım var ağrıdan duramıyorum canım çok yanıyo ama olsun bebişim benimle olsun da çekerim bu sancıyı hiç böyle bi güne uyanıcağımı Bilmiyodum hakkımızda hayırlısı olsun
Olsun cnm gÜne yinede bebeğinle uyandın ya onada şükür bi an önce iyileşmen dileğiyle❤️❤️

Merhaba canlarim bugun opu oldum 14 yumurtam toplandi cok agrim var :KK43: kasiklarimda biseyler sokulup duruyor kalkamiyorum yerimden dua edin lutfen :KK43:
Okadar cok kurcalandıkki normaldir cnm korkma maşAllah benimde 14 yumim olmuştu inşAllah saglıklı embriyoların oluşur❤️❤️

Okadar cok kurcalandıkki normaldir cnm korkma maşAllah benimde 14 yumim olmuştu inşAllah saglıklı embriyoların oluşur❤️❤️
Insallah cnm yarin belli olucak kac tane oldugu yarin olmaz artik bana insallah deger hayirlisiyla bu acilara

Merhaba canlarim bugun opu oldum 14 yumurtam toplandi cok agrim var :KK43: kasiklarimda biseyler sokulup duruyor kalkamiyorum yerimden dua edin lutfen :KK43:
Hadi g.olsun cnmm merak etme.. sana verilen.ilaclarini kulln 2 3gune iyi olcak.. hadi g.olsun cnm

Hadi g.olsun cnmm merak etme.. sana verilen.ilaclarini kulln 2 3gune iyi olcak.. hadi g.olsun cnm
Sagol cnm Allah razi olsun hepinizden iyiki tanidim sizleri yaninda oldugunuzu bilmek bile huzur veriyor daha bi guclu oluyorum Allahim iyi sonuclar versin bize

Allaha binlerce sukurler olsun kizlar ben hamileyim 11.gun degerim 214.7 Allahim isteyen herkese versinn :KK73:

canım çok sevindim. O kadar iyi geliyo ki böyle haberler almak... Allah sağlıkla sıhhatle kucağına almayı da nasip etsin inşallah. bnm de salı sabahı testim. Haydi bakalım darısı diğer bekleyenlerin başına:KK66:

X