2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

arkadaşlar yarın kan testi günüm.idrarda silik pozitif gördüm çok şükür.
şimdi b hcg ye bakılacak ya sonra 2 gün sonra tekrar mı çağırıyorlar yoksa keseyi görmek için 2 hafta sonra mı gel diyecekler.bu aşamada alttan filan muayene edilecek bir durum yok değil mi.henüz erken olduğu için.testi yaptırmış olanlarda cevap bekliyorum
Canım şimdiden hayırlı olsun. Değerinin yükselmesinin görmek isteyeceklerdir. Çok yüksek çıkarsa bir kere daha verirsin sonra keseyi görmek için çağırırlar. Ama daha düşükse 2-3 kere daha vermeni isteyebilirler. Benim keseyi görmek için de kalbi görmek için de gittiğimde vajinal ultrasoundla baktılar. Sonrakinde karnımdan bakmaya başladı. Ama bazı doktorlar vajinal ultrasound hiç yapmayıp direk karından bakmaya başlıyorlar. Karından bakılınca kese de kalp de 1 hafta kadar daha geç gözüküyor sanırım.

Cani,m ..
Hadi hayrli olsunn yok.. canim 1hafata sonra falan keseyi gorelim diycek.. sonraki 6ile8.haftada pit pitlari duyyraun ole biliyrum.. alltn etcekler cnmm muyane.. ilk.. keseyi gormk icin.. insallh hersey guzel olur cnmm
sağolasın canım.
ben daha önce hamilelik geçirdim ama 8 yıl oldu:))
o normaldi.bu tüp bebek.
normal hamilelikte adet baya geçince gidilir ya dr. o zaman ben de gittiğimde keseyi filan görüverdiydik tabi.
ama şimdi bekleyeceğiz tabi.bir sürü geçit var bu süreçte de .Rabbim cümlemizin hayırlısı ile hepsini sağlıkla atlatmasını nasip etsin inşallah.kese ayrı heyecan,kalp atışları ayrı,diğer testler ayrı heyecan.

Canım şimdiden hayırlı olsun. Değerinin yükselmesinin görmek isteyeceklerdir. Çok yüksek çıkarsa bir kere daha verirsin sonra keseyi görmek için çağırırlar. Ama daha düşükse 2-3 kere daha vermeni isteyebilirler. Benim keseyi görmek için de kalbi görmek için de gittiğimde vajinal ultrasoundla baktılar. Sonrakinde karnımdan bakmaya başladı. Ama bazı doktorlar vajinal ultrasound hiç yapmayıp direk karından bakmaya başlıyorlar. Karından bakılınca kese de kalp de 1 hafta kadar daha geç gözüküyor sanırım.
tesekkür ederim canım.
nakalım kaç çıkacak.2 embriyoydu.çıkan sonuç bir fikir verir heralde değil mi.tek mi ikiz mi diye.
bir yandan da korkuyorum 2 taneyi taşımanın da riskleri var.benim de yaş 38 olunca endişeler daha çok bende.

kızlar merhaba bol bol dua ettim. şu cuma günü yüzü suyu hürmetine dualarımız kabul olur inş. hiç bir kadının kucağını boş bırakmasın yüce rabbim. o yumurtaya can veren rabbim biz aciz kullarının bebişlerine ruh üfler. o ol derse olur. hepimizin yüzüne baksın (amin)

Mutlu sona az kaldı demek Allah iyilik versin inşaallah pozitifi göreceksin...bende iyiyim çok şükür ikinci iğnemi oldum sabah :) pazartesi kontrolüm var
Can kusummmm iyim tatlim...
Bugun 7.gunum..
8e dogru gidyruz...
Allhim hepimizin yardimcisi olsun cnmmm...
Sen.nasislin ignelere basladinmi..

arkadaşlar yarın kan testi günüm.idrarda silik pozitif gördüm çok şükür.
şimdi b hcg ye bakılacak ya sonra 2 gün sonra tekrar mı çağırıyorlar yoksa keseyi görmek için 2 hafta sonra mı gel diyecekler.bu aşamada alttan filan muayene edilecek bir durum yok değil mi.henüz erken olduğu için.testi yaptırmış olanlarda cevap bekliyorum
İnşaallah güzel haberler vereceksin canım rabbim yüzümüze baksın :)

sağolasın canım.
ben daha önce hamilelik geçirdim ama 8 yıl oldu:))
o normaldi.bu tüp bebek.
normal hamilelikte adet baya geçince gidilir ya dr. o zaman ben de gittiğimde keseyi filan görüverdiydik tabi.
ama şimdi bekleyeceğiz tabi.bir sürü geçit var bu süreçte de .Rabbim cümlemizin hayırlısı ile hepsini sağlıkla atlatmasını nasip etsin inşallah.kese ayrı heyecan,kalp atışları ayrı,diğer testler ayrı heyecan.
Insallh allhim bizlerede nasip etsinn bu duyguyu.. aminnn onlar tatli telaslar.. hayrlisiyla rabbim.. hayrli ewlatlar olmayi nasip etsin insallh..

Mutlu sona az kaldı demek Allah iyilik versin inşaallah pozitifi göreceksin...bende iyiyim çok şükür ikinci iğnemi oldum sabah :) pazartesi kontrolüm var
Ohh 2.gunundeain 2gun sonra gider bakarain yumilerine insallhh.. saglikli buyusunler.. olsunn allhim nasip etin ewet canimm vallahi az kaldi insallh rabbim yuzumuzu guldursun nediyum..

İnşaallah güzel haberler vereceksin canım rabbim yüzümüze baksın :)
amin canım.
sırayla güzel haberler verelim inş.
bu topiği çok sevdim.çok pozitif herkes ve paylaşımcı.
40 yaş topiğine bişeyler yazıp sormuştum bir kişi dışında adam yerine koyup cevaplayan olmadı.
bunu da yeri değil ama burdan yazmak istedim:))
Insallh allhim bizlerede nasip etsinn bu duyguyu.. aminnn onlar tatli telaslar.. hayrlisiyla rabbim.. hayrli ewlatlar olmayi nasip etsin insallh..
amin canım.cümlemize inşallah.senin de bekleyişin çoğu gitti azı kaldı.
idrarda bakmayı düşünüyomusun .

amin canım.
40 yaş topiğine bişeyler yazıp sormuştum bir kişi dışında adam yerine koyup cevaplayan olmadı.

Yok canim bn idrrdan bakmamm.. inat ettim.. ne vrrse rabbim hyrlisni versin belki kandan.ogreniriz hayrlisyla.. pozitif oldugunu bilirsem.o idrar testini ozamn yaparim :confused::confused:

amin canım.

Pozitif düşün pozitif olsun çok doğru :) düşüncelerin kaderin oluyor çünkü güzel düşünceler bizi bırakmasın

Yok canim bn idrrdan bakmamm.. inat ettim.. ne vrrse rabbim hyrlisni versin belki kandan.ogreniriz hayrlisyla.. pozitif oldugunu bilirsem.o idrar testini ozamn yaparim :confused::confused:
ben sabırsızım demek ki:))
ben de tam tersi idrarda çıktığını gördüğüm için bir nebze daha rahat gidicem kan testine.
İnş. aynı güzel sonucu orda da devamında da alırım tabi.asıl mesele bundan sonrası

ben sabırsızım demek ki:))
ben de tam tersi idrarda çıktığını gördüğüm için bir nebze daha rahat gidicem kan testine.
İnş. aynı güzel sonucu orda da devamında da alırım tabi.asıl mesele bundan sonrası
Insallhh canimmm allhtan hayrlisi.. insallh guzel degerlerincikar.. sonra keseyi girrsun sonrada pit pit pit anneeee bn burdayimm takiliyrumm iste.. diyen pamugun olur..

Kızlar hepinize herşeye rağmen kocaman günaydın ben hastanedeyim sabah kanamam oldu çok korktum elim ayağım tir tir titredi şimdi serum yiyorum iğne de vurdular bebişimin kalp atışını duydum çok şükür ama kanamam çok oldu düşük tehdidim varmış 1 hafta raporluyum Yatıcam Allah'a yalvardım lütfen Allahım benimle kalsın mercimeğim diye bugün cuma dualarınızda eksik etmeyin beni canlarım :KK42:

Haziran Merhaba, korkma canım benim is arkadaşım da yaşadı aynısını hatta biz is yemeği dönüşü asansöre bindik birden arkadaşım kanamam var dedi ben baktım şok oldum arkadaşımın ayakkabıları bile kan dolmuştu düşün hastaneye gittik ben açıkçası gitti dedim bebek Dr muayene etti ve bebisin kalp sesine baktı ilk ve dank dank arkadaşımın eşi yoktu ben yanında her şeye şahit oldum 1 hafta hastanede kaldı şimdi oğlan 4 yaşında kocaman paşa :)) içimden geldi paylaşmak istedim , sen ve bebeğin allaha emanet olun, sevgiler

Kızlar hepinize herşeye rağmen kocaman günaydın ben hastanedeyim sabah kanamam oldu çok korktum elim ayağım tir tir titredi şimdi serum yiyorum iğne de vurdular bebişimin kalp atışını duydum çok şükür ama kanamam çok oldu düşük tehdidim varmış 1 hafta raporluyum Yatıcam Allah'a yalvardım lütfen Allahım benimle kalsın mercimeğim diye bugün cuma dualarınızda eksik etmeyin beni canlarım :KK42:
geçmiş olsun canım.

tesekkür ederim canım.
nakalım kaç çıkacak.2 embriyoydu.çıkan sonuç bir fikir verir heralde değil mi.tek mi ikiz mi diye.
bir yandan da korkuyorum 2 taneyi taşımanın da riskleri var.benim de yaş 38 olunca endişeler daha çok bende.
Canım kan sonucundan pek belli olmuyor. Benim de değerim baya yüksekti ikiz olabilir diyordu herkes. Ama ben internetten baktığımda kan sonucunun bir fikir vermeyeceğini ancak ultrasoundla tek mi ikiz mi olduğunun anlaşılabileceği yazıyordu. Nitekim gittik tekti. Ben de ikiz olmasından korkuyordum. Hamileliği riskli diye. O yüzden hep hayırlısı diye dua etmiştim.

X