2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canım Allah korusun söyle o mercimeğine bak bi doğsun köftesini yapcaz onun:):) kendini bi hatırlatmak istemiştir annesi korkma sakın yat kalkma hiç tutunsun sıkıca❤️❤️

Yüzümü güldürdün eşim de okudu şimdi ne güzelsiniz hepiniz böyle diyo :KK48: Sabah okudum takip ettim sizi sonuçlar ne zaman bakalım inşallah Rabbim kuzumu bana bağışlar

Yüzümü güldürdün eşim de okudu şimdi ne güzelsiniz hepiniz böyle diyo :KK48: Sabah okudum takip ettim sizi sonuçlar ne zaman bakalım inşallah Rabbim kuzumu bana bağışlar
Allahın izniyle bişicik olmucak annesi üzne kendini yat dinlen uzan stres sakın sakın anlaşılan sen yavrucak acık şımarık olcak naz yapı kalbini ferah tut:)

Tsk ederim canım adanadan hatice 4 yıllık evliyim bebis istiyoruz ama olmuyor tüp bebek tedavi görüyoruz 4 gün önce transferim oldu bekliyoruz şimdilik :)
Ohh hayirli oLsun bebecin sana sImsIki tutunsun insallah dier topicte transfer kagidini gordum embrion gayet saglikli ve kaliteli insallah 12 gun sonunda guzel haberler verceksin bize :KK66:

Ohh hayirli oLsun bebecin sana sImsIki tutunsun insallah dier topicte transfer kagidini gordum embrion gayet saglikli ve kaliteli insallah 12 gun sonunda guzel haberler verceksin bize :KK66:
Ins canım şimdilik hiç bişey hissetmiyorum belirti falan gerçi daha 4 günlük ama :KK48:

Ins canım şimdilik hiç bişey hissetmiyorum belirti falan gerçi daha 4 günlük ama :KK48:
Yavas yavas hissediceksin insallah
Oncelikle olumsuz olma o senninle suanda
Icinde sizden bir hûcre var onunla bol bol konus
Insallah 4yillik hasretiniz sona erer
Bnmkide 6yim olcak neredeyse

arkadaşlar yarın kan testi günüm.idrarda silik pozitif gördüm çok şükür.
şimdi b hcg ye bakılacak ya sonra 2 gün sonra tekrar mı çağırıyorlar yoksa keseyi görmek için 2 hafta sonra mı gel diyecekler.bu aşamada alttan filan muayene edilecek bir durum yok değil mi.henüz erken olduğu için.testi yaptırmış olanlarda cevap bekliyorum

arkadaşlar yarın kan testi günüm.idrarda silik pozitif gördüm çok şükür.
şimdi b hcg ye bakılacak ya sonra 2 gün sonra tekrar mı çağırıyorlar yoksa keseyi görmek için 2 hafta sonra mı gel diyecekler.bu aşamada alttan filan muayene edilecek bir durum yok değil mi.henüz erken olduğu için.testi yaptırmış olanlarda cevap bekliyorum
Cani,m ..
Hadi hayrli olsunn yok.. canim 1hafata sonra falan keseyi gorelim diycek.. sonraki 6ile8.haftada pit pitlari duyyraun ole biliyrum.. alltn etcekler cnmm muyane.. ilk.. keseyi gormk icin.. insallh hersey guzel olur cnmm

X