2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

[QUOTE, post: 36762303, member: 255983"]Cok tesekkur ederim cnmmm
Arasam iyi olur dimi
Bugun 10.gunum kan testime daha 4gun var
Bugun digital gebelik testi yaptim ve normal ikiside pozitif
Ama ilkinde kimyasal gebelik oldu die korkuorum buda ole olmaz dimi
Eki Görüntüle 1234355 Eki Görüntüle 1234356 [/QUOTE]
Testin pozitif canim insallah bu sefer Iyice tutunur sana yavrun sen stres yapma kendinii

inşallah yükselir değerin minikler seninledir:)

Merhaba,
Benim de doktorum güvenç bey.
Süreçlerimiz neredeyse aynı. Ben opuyu geçen hafta atlattım:) Pazartesi regl oldum ve doğum kontrol hapına başladım. Bu ay sonu uygun görürse transfer için hazırlıklar başlayacak. Ama ben de sonrasında nasıl bır süreç olacak bilmiyorum. Umarım güzel sonuçlar alırız:)

Hadi masallh canimm tebrik.ederimm.. allhimm ne guzell ya hep gebelik haberi aliyruz.. masallh subhanallh.. allhim dewam ettrsin..

Kizlar bugun transferimin 10. Gunu yarin test yaptiracagim insallah saglikli ve hayirli olacaksa insallah pozitif sonucu gorurum allahim hepimizin yardimcisi olsun cok heyecanliyim
Canım hakkımızda hayırlısı varmı bi belirtin aramızda bi gün var bende pazar yaptırcam 12. Gün sen bişeler hissedebiliypmusn

canım tebrikler yüce rabbim kucagına almayıda nasip etsin kokusu ile başın dönsün inş

Canım hakkımızda hayırlısı varmı bi belirtin aramızda bi gün var bende pazar yaptırcam 12. Gün sen bişeler hissedebiliypmusn
Valla canim ben bekleyemiycem 12.gunu yarin cikar zaten deger neyse. Transferin 4. Gununden beri kasiklarim ara ara agridi bi de goguslerimde agri var kendimi kaptirmak istemiyorum bunlara ilaclardan olabilir. Bugun regl gunumde wc ye gitmekten biktim sende var mi belirti

Tebrikler canım cok sevindim Rabbim sonuna kadar gitmeyi nasip etsin

böyle güzel haberler okumak harika! insana umut veriyor. inşallah değerin yükselir ve bebeğin sana sıkı sıkı tutunur. darısı başıma ve her isteyene tabi ki :)

Yaa benim göğüslerim transferden önce başladı jelden heralde cok kötüydü bugun biraz daha iyiyim belim agrıyo 2 gündür bide ishal gibi kasıklarım agrıyo karnım agrıyo ayyy bilmiyom kendimi dinlemekten bi hal oldum okadar belirti sayılmazda işte bi medet

Kızlar iyi alşamlar bu gün dr aradı sonuçlar negtif çıkmış adet oldunuz mu dedi hayır dedim tamam ilaçları bırakın 3 5 güne olursunuz bitince gelin konusalım dedi ne konusucaksak artık bu arada ilaçları bırakmadım testi ne zaman yapim şimdi yarın akşam mı

Allahim hakkimizda hayirlisini versin biz elimizden geleni yaptik canim

Cnm yarın 10. Gün yapsan çıkar yap yarın yada öbür gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…