2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

umudihar36768000 .!.:
Yokkk canimmm bn beklemedeyim insallh.. tabi 10eylule kadar dayanamz yapmazsam sonucumu alitcam haylisi rabbimden.. cnmm
Hayirlisi olsun insallah canim merakla bekliyorum valla benim daha vaktim var ama sizlerle dertlesince biseyleri paylasinca ve böle güzel sonuclari duyunca bende ogunu iple cekiyorum canim hakkimizda hayirlisi ...

Kizlar un transferimin 10. Gunu yarin test yaptiracagim insallah saglikli ve hayirli olacaksa insallah pozitif sonucu gorurum allahim hepimizin yardimcisi olsun cok heyecanliyim
Hakkind hayirlisi olsun tatlm insallah yarin seninde guzel haberlerini alicaz insallah bebegm yuregini serin tut bebegm

Hayirlisi olsun insallah canim merakla bekliyorum valla benim daha vaktim var ama sizlerle dertlesince biseyleri paylasinca ve böle güzel sonuclari duyunca bende ogunu iple cekiyorum canim hakkimizda hayirlisi ...
Ewettt kuzummm insallhhhhh allhimmm hayrlisni versin.. ne vrrse.. buda bizim sinavimiz iste.. allhim anlimizin akiyla bu sinavi gecmeyi nasip eylesinnn

KIZLAR DEVLETTE 2 embriyo koymaları için 3. Tüp bebek YADA 35 yaş üstü olmak gerekiyor özeldede bu kurallar geçerlimi ???????????????????

Evet canım geçerli özelde 35 yaş üstüne ilk denemede olsa 2embriyo konuluyor ama yaş düşükse 3 denemeye kadar tek embriyo malesef

Aynen arkadasim buradaki destek başka yerde yok kimse birbirini tanimasada kaderlerimiz bir yazilmis valla buluşma fikri banada cazip geldi valla olabilir kizlar...

umudiharpost: 36771170 .!.:
Ewettt kuzummm insallhhhhh allhimmm hayrlisni versin.. ne vrrse.. buda bizim sinavimiz iste.. allhim anlimizin akiyla bu sinavi gecmeyi nasip eylesinnn
Amin canim insallah sabirla bu sinavdanda gecicez Rabbim bizleri sasirtmasin inşallah

Kızlar herkes oturduğu il ve ilçeyi yazabilir mi buluşma açısından etrafımdakiler iyice psikolojimi bozdu yok yaşın genç yok daha yeni evlisin olmyt işte daha fazla açıklaması var mı ama siz çokkkk farklısınız Allah razı olsun sizden

Ya kizlaar bugün bi yakinima tüp bebek yaptiricami soledim bana soledigi ilk şey asilamadada iki yaptin zaten tüp bebekte ilk denemede tutmuyormus dedi çok üzüldüm oturdm agladm sonra kendime geldim ve dedimki ya neden kafana takiosun gir int topige bak rahatla ve gerçekten kizlr bu siteye girince umut dolu oluyorum inanin bu site bizim için birebir Rabbim umutlarimizi boşa cikarmasin bebeisler inşallah BİZİ BİZDEN BASKA KİMSE ANLAMAZ YA RABBİM SEN BENİM VE TUM KARDESLERİMİN HAKKİMİZDA HAYİRLİSİNİ NASİP ET KUCAKLARİMİZİ BOS BİRAKMA YARRABBİM AMİNNNN

Ne saçma insanlar var ya umut vereceğine neler söylüyor. Bize bu süreçte en büyük destek moral bacım bakma sen saçmalamış yakının neden olmasın Rabbim ol dedikten sonra inşallah ilk denemede şak diye hamile kalırsın. İnşallah hepimiz hayırlı sonuçlar alırız. Hiç moralini bozma. Eşim hassas olduğu için biz kimseye söylemedik transfer oldu şimdi test gününün gelmesini bekliyoruz biraz korkuyla evet ama bolca umutla. Kaldı ki vermek ya da vermemek Rabb'ime kalmış. Herşeyin en iyisini o bilir bize düşen tevekkül etmek. Inşallah muvafak olacağız :)

Kizlar ben yatiyorum yarin is var heyecanla haberlerinizi bekliyorum ruyanizda tatli tatil minnacik elleri yumruk yumruk gözleri olan bebislerimizi görelim inşallah kizlaar sizleri seviyorum.........
İyi geceler yavrular ben tabiki yine gece nöbeti çocuk olsa bayılırım uykudan yanlızım ya hortluyom nasipse son 9 ay bakalım sonra tutarız bebeklerle nöbeti:) ben sakaryalıyım keşke bulusabilsek ama pek mümkün olmaz hepimiz ayrı illerdeyiz en iyisi sosyal paylaşım sitelerinden ekleyelim birbirmizi buluşmuş kadar oluruz:)

çooook güzel haber valla, insan heyecanlanıyor, inşallah bundan sonrası da çok güzel ve rahat geçer. Bir şey sorsam kaçıncı gün embriyosuydu seninki ? transfer sonrası ne kadar bekliyoruz merak ediyorum da!
merhaba benim ki 5. gün embriyosu ve çift yumurta transferi yapılmıştı.umarım çocuk sahibi olmak isteyen herkes bebeğine kavuşur.Ben de dahil.olumlu düşünelim ki herşey olumlu gerçekleşsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…