2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kizlar maasallah diyorum oh oh sizlerin boyle güzle haberlerinizi duyunca kendim gibi seviniyorum hemde benim gibi yaptiracaklara ümit oluyosunuz kizlar Rabbim hayirlisiyla kucaginiza almayi nasip etsin inşallah kaderdaslarim

merhaba arkadaşlar.26 agustosta transferim olmuştu.bugun 9, günüm dayanamadım 1 saat önce hastahaneye gidip kan verdim.eşimi le bir saat sonucu bekledik çok stres verici bişey veeeee sonuç 113,5 pozitif.çok mutlu oldum.hemen siteye girdim.dilerim bundan sonrası da sağlıklı ve mutlu olur.hepinizi öpüyorum.
Hayirli olsun canım rabbim bizede nasip etsin guzel haberleri

Kizlar bugun transferimin 10. Gunu yarin test yaptiracagim insallah saglikli ve hayirli olacaksa insallah pozitif sonucu gorurum allahim hepimizin yardimcisi olsun cok heyecanliyim:KK70:
Inşallah yarın pozitif i görürsün tatlım bu topikte çok pozitif var inşallah hepimize uğur getirsin bizimde sonucumuz pozitif olsun

Teşekkür ederim canım vermiş olduğun bilgiler için. :KK24: Bu durumda taransferi daha sonra mı yapacak, yoksa dr kontrolden sonra mı ne zaman yapılacağına karar verecek? İnşallah sen ve diğer arkadaşlar sorunsuz bir şekilde kavuşuruz bebeklerimize:emir_bebek:.
17 eylül kontrol , her şey yolundaysa embriyolar çözdürülecek ve 19 eylül de transfer yapılacak. beşinci gün embriyosu oluyormuş böylece. amin canım, Allah her isteyene versin gönlündekini :)

merhaba arkadaşlar.26 agustosta transferim olmuştu.bugun 9, günüm dayanamadım 1 saat önce hastahaneye gidip kan verdim.eşimi le bir saat sonucu bekledik çok stres verici bişey veeeee sonuç 113,5 pozitif.çok mutlu oldum.hemen siteye girdim.dilerim bundan sonrası da sağlıklı ve mutlu olur.hepinizi öpüyorum.
çooook güzel haber valla, insan heyecanlanıyor, inşallah bundan sonrası da çok güzel ve rahat geçer. Bir şey sorsam kaçıncı gün embriyosuydu seninki ? transfer sonrası ne kadar bekliyoruz merak ediyorum da!

Amin canım aaaaa buna çok sevindim çünkü benim transfer 28 ağustosta yapıldı yani bugün bu hesaba göre 7. Gunum oluyor ozaman bak yeniden umudum tavan yaptı şimdi ama bana 8 eylül de test yap dediler bu hesaba göre 11. Gun oluyor ayyy noldum yine ben heyecan heyecan ne bileyim hep 12. Günü bekle dedikleri için transfer gününü de saydim
Cnm transferlerimiz aynı gün. Ben de heyecanla bekliyorum ama test günüm 9 eylül. İnşallah hepbirlikte pozitif haberleri alıcaz:KK66:

X