2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kızlar iyi alşamlar bu gün dr aradı sonuçlar negtif çıkmış adet oldunuz mu dedi hayır dedim tamam ilaçları bırakın 3 5 güne olursunuz bitince gelin konusalım dedi ne konusucaksak artık bu arada ilaçları bırakmadım testi ne zaman yapim şimdi yarın akşam mı
imkanın varsa bu akşam yap arkadaşım yoksa yarın yaparsın eğer hamile değilsen 0,1 çıkar ama hamile isen kesinlikle 2,65 üstü olacak hadi hayırlısı

Merhaba kizlar
Aksam is cikisi test yaptim bende
5.gun embriyosu.2 taneydi
bugun 10.gunumdu.

37.60 cikti degerim.doktorumu aradim tebrik etti.10.gun icin deger iyi dedi.
12.gun yap demisti bana.

cumartesi bi daha yap dedi.insallah artarak gider degerimmmm
Tebrik ederim canım çok sevindim darısı bize artık İnşallsh değerin artar tatlım

Bu akşam yapamam ama yarın akşam yaparım o zaman yapıyoruz yarın akşam sizden ricam ne olur dua edin yalvarırım az önce komşunun annesini gördüm çıkmadı dedim kız hamilesin yüzüne yansımış içime doğdu bak gör dedi o lafına bile mutlu oldum
bak bende yarın akşam yaptıracağım 26 ağustosta transfer oldu dayanamadım 7.gün yaptırdım 2,70 çıktı valla bırakmadım ilaçları yarın akşam 10. günüm bakalım kısmetimizde ne var göreceğiz sela vakti bol dua edeceğim hepimize inş kucaklarımız boş kalmaz

Ruyam doktorun ne derse onu yaptr.. bnce yetrki allh istesin.. bnmde bir arkim.. 2tane trnsfer istyrdu senn gibi dusnuyrdu.. 1ini dondurmk istyrdu.. sen yuzdeleri birkk kafana takma.. bnm o arkadasim tarnsfer siraainda biran karar verdiler 3unude attilar 1i tuttu .. sonucta yumurtan.. var cnmm.. insallh olur tutarda,. Birde kardes dusnceginiz zamnlarda gelir insaaaallhhh...
Canım benim bugün arkadaşlarımla da konuştum hepsi seninle aynı fikirde Dr'a bırakmam konusunda:KK66:)Benim kafamı kurcalayan bende rezerv düşüklüğü sorunu da var eğer ola ki ilk seferde tutmazsa 1 taneyi embriyomu garanti olsun diye saklamak .Allah inşallah bebişlerimize kardeş düşüneceğimiz zamanları da nasip eder:KK66:))

yaşın 38 mi canım.olasılık oranlarını dr.un vermiştir heralde.
ikiz olabilme ihtimali düşündürüyor beni de.yaş aynı bu arada.
1 tane dondurmayı tercih etmeyebilirler çünkü çözülürken kaybetme olasılığı da var.en az iki olursa dondurup çözmeye ve seni transfer için hazırlamaya değer bulucaklardır.

39 yaşındayım canım.Dr'um da seninle aynı görüşte :KK66:))1 olsun benim olsun diyorum ama ikiz olursa da ballı lokma olur:KK66:))

Bu akşam yapamam ama yarın akşam yaparım o zaman yapıyoruz yarın akşam sizden ricam ne olur dua edin yalvarırım az önce komşunun annesini gördüm çıkmadı dedim kız hamilesin yüzüne yansımış içime doğdu bak gör dedi o lafına bile mutlu oldum
Hakkında hayırlısı cnm bak görürsün iyikide ilaçlarmı bırakmamısım diceksinn hadi bakalım heyecanla bekliyoruzz❤️❤️

Ozltkz canim hayirli olsun tatlm Rabbim kucagina almayi nasip etsin hersy gönlünce olsun bide buani ne kadar zamandır bekleyen bi kişi olarak sana tek tavsiyem ani yasa kendini üzme takma Kadana canim ikinizde Allaha emanet olun tatliskolarim
Sagol tatlim ya.bu sureclerde maalesef hic bitmiyo heyecan.hamilemiyim, kese olustu mu, kalp atisi var mi? Ile baslayip doguma kadar uzanan bir surec. Rabbim bu surecte hepimize yardimci olsun.

imkanın varsa bu akşam yap arkadaşım yoksa yarın yaparsın eğer hamile değilsen 0,1 çıkar ama hamile isen kesinlikle 2,65 üstü olacak hadi hayırlısı
Kesinlikle katiliyorum pozitif 88.yarin yap artik. Hakkinda hayirlisi olur insallah

Kızlar keşke imkan olsada birgün hep beraber bi yerlerde buluşsak,oturup sohbet etsek:KK66:)Her ne kadar Tanışmasak Bütün gün aklım sizde acaba kimin testi var kim hamile diye:KK66:))Yüce Rabbim isteyen herkesi evlat sahibi yapsın inşallah
Ya o kadar dogru soyluyosun ki...keske oyle bir imkan olsa.biri test yazinca usenmiyorum ta baslara donuyorum kacinci denemeymis sorun neymis falan diye. Negatif sonuclara oturup aglamisligim var ya...cunku hepimiz her yazilanda kendimizden birseyler buluyoruz.bizi bizden iyi hic kimse anlayamaz.

bak bende yarın akşam yaptıracağım 26 ağustosta transfer oldu dayanamadım 7.gün yaptırdım 2,70 çıktı valla bırakmadım ilaçları yarın akşam 10. günüm bakalım kısmetimizde ne var göreceğiz sela vakti bol dua edeceğim hepimize inş kucaklarımız boş kalmaz
Amin arkadasim.butun dualarimda rabbim kimseyi evlat hasretiyle sinama.annelik duygusunu yasat diye.insallah seninde yarin guzel haberlerin gelir

ANAM 24 MU OKADAR OLUYORMU YA BENIM ASILAMADA BIR TANE OLMUSTU AYNI ILACLARMI KULLANILIO BENIM DURUM KOTUMU ACABA KIZLAR TELAS YAPTIM BEN ASILAMADA GONAL F KULLANDIM SİZLER NE KULLANIZ KIZLAR
Canim bende onu kullandim bilmiyorum ilk kontrolumde oyle dedi doktorum yarin opum var bakalim kaci saglikli cikicak ne kadar alabilicekler

Maşallah canım çok iyi oluşmuş yumurta inşallah benimde olur ne kadar çok yum olursa şansımız o kadar yüksek olur.rabbim bu yolda hepimizin tedavileri nin rahat geçmesini sonunda mutlu haberleri almamızı nasip etsin inşallah (Amin )
Canim cok sagol Allah razi olsun yarin opum var cok heycanliyim bakalim ne kadari saglikli iyi ne kadar alabilecekler Rabbim yardimcimiz olsun

Canım benim bugün arkadaşlarımla da konuştum hepsi seninle aynı fikirde Dr'a bırakmam konusunda:KK66:)Benim kafamı kurcalayan bende rezerv düşüklüğü sorunu da var eğer ola ki ilk seferde tutmazsa 1 taneyi embriyomu garanti olsun diye saklamak .Allah inşallah bebişlerimize kardeş düşüneceğimiz zamanları da nasip eder:KK66:))
Ewetttttt insalllhhh cnmmmm olacakkk allhin izniyle rabbim kimsennin yuzunu yere dusurmesin.. nefea aldikca umudumuz hep var olacak..

Canim bende onu kullandim bilmiyorum ilk kontrolumde oyle dedi doktorum yarin opum var bakalim kaci saglikli cikicak ne kadar alabilicekler
Ozaman benim durum pekiyi deil desene benim için daha erkenden senin insallah bicogu. Saglamdir tatlim hayirlisi olsun bebisim

X