2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

ya her soruma hemen cevap veriyorsun Allah razı olsun canım benim ya :) İnşalah güzel haberlerimizi burada paylaşırız. Rabbim gönlüne göre versin senin de .
Allh hepimizden razi olsun cnmmm merk etme.. hersey cok guzel olcak.. aminnn

Amin acnm aminn bebeklerimiz bizimle olsunda sabahlara kadar uykusuz kalabilirim ztn onlarla oldugumu düşünmekten kalp çarpıntılarım başladı:)
Ewettttt insallhhh rabbim hayrlisni versinn insallhhh... bnde ole oluyrum bazen agrimoluyr.. diyrumm iyi yerles bebisim diyrum.. insallh iyilerdir..

merheba canım bende aynı durumdayım hiç deneyemedim opu dan sonra donduruldu eylülde inşallah transfer donmusta neler olacak 01 eylul adetimin 21.gunu lucrine başlıycam sen neler yapcan

Canım bu dönemde pek girmedim nete benim ikinci adet oldu bitti kontrollerim başladı cmt kontrolüm var yeni transfer için rahim kalınlığı olculecek ve değerlere bakilacak sen ne durumdasin?

Ozltkz canim hayirli olsun tatlm Rabbim kucagina almayi nasip etsin hersy gönlünce olsun bide buani ne kadar zamandır bekleyen bi kişi olarak sana tek tavsiyem ani yasa kendini üzme takma Kadana canim ikinizde Allaha emanet olun tatliskolarim

Ay canim cok ama çok sevindim tatlm Allah kucagina almayi nasip etsin inşallah böle güzel haberler duyunca bizlerinde umutlari artiyo ya çok heycanli simdi içim kipir kipir oldu kimbilir sen nasilsin simdi ama herşeyi bi kenari birak tadini cikar canim

Cok sagol. Peki kilo aldin mi? Estorfem kilo yapiyor deniyor?

Al
kese için 8 eylüle güne verdi doktorum cuma günü de gelebilirsin ama sen p.tesi gel kalp atışlarınada bakarız dedi bakalım inşallah o güzel duyguları hepimiz burda yaşarız canımmmmm
Allahım sana çok güzel hayırlı bir evlat nasip etsin sağlıklı sıhhatli inş o sesi asla unutamayacaksın değilmi

ewet ümidimizi kaybetmeyeceğiz.dilerim herkes annelik duygusunu yaşar.ben de dahil.sonuç pozitif olabilir ama bundan sonrası da çok önemli.Allah herkese sabır ve kolaylık versin bu siteden öyle hikayeler okudum ki anlatamam bazen umutsuzluğa kapıldım bazen sevinçe mutluluga....

Amin canım aaaaa buna çok sevindim çünkü benim transfer 28 ağustosta yapıldı yani bugün bu hesaba göre 7. Gunum oluyor ozaman bak yeniden umudum tavan yaptı şimdi ama bana 8 eylül de test yap dediler bu hesaba göre 11. Gun oluyor ayyy noldum yine ben heyecan heyecan ne bileyim hep 12. Günü bekle dedikleri için transfer gününü de saydim

Yarin doktor kontrolum var yumoslar buyuduyse buyuk ihtimal pazartesi toplama islemi yapilacak :) heyecan da korkuda var bu gece ruyamda oglumla bir yere gitmisiz mavi bir tac aliyiruz oglum diyir ki anne bu cok guzel bunu alalim bakiyorum cuzdanim yok adam diyor ki alin sonra verirsiniz bende hayir olmaz diyorum geri donup aliyorum o mavi taci :) hayırlı sonuçlar alalım hep beraber a

Canim sen test yaptirmismiydin tatlm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…