2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Cnm bu testler cok net maşAllah kacıncı gün embriyosu kac tane transferin oldu

Adetin 3.günü gittim estrofem verdiler bi hafta snra gittim kalınlasınca kesinlesti transfer ve jel verdiler snra adetin 16.günü transfer oldum böyle cnm bugün 7. Gün haftasonu nasipse test yapıcam:)

canım bende estrofem başlıycak adette ama şimdi adetin 21.günü lucrin iğne başlıycak 12 eylülde beklıommm

Cnm bu testler cok net maşAllah kacıncı gün embriyosu kac tane transferin oldu
5. gün embriyorsu canım. ilk transferim 2 embriyo kondu.... yumurta toplamadan sonra 2 ay bekledim başak problemler çıktı o yüzden 2 embriyo kondu... daha öncesnde yaptuığım testler hep tek çizgi kan değerim hep sıfırdı şimdi herşeyden korkuyorum

9. Gün beta testi 99 idi
12. Gün beta testi 207
İnşallah sıkıntı çıkmaz :s
Benimde durumum biraz benzer canım.12. gün 140 14. gün 220 değerim ama kan tahlili yaptırdığım merkezler farklı. Bir ümit.Öncesinde de dış gebeliğim var maalesef..inşallah sıkıntı çıkmaz güzel bir gebelik dönemi geçiririz buradaki tüm kızlar..Yüce Rabbim kalbimize göre versin..Bebeklerimize can,vücut bütünlüğü,akıl sağlığı ve içlerine Allah sevgisi versin.Hepimiz için diliyorum. Umarım seninde katlana katlana değerin artar,keseyi,kalp atışını hayırlısıyla görüp duyarsın.

Âmin. İnşallah güzel bir dönem geçiririz

Merhaba,
Ben de Güvenç Bey'in hastasıyım. Ben de çok memnunun kendisinden. Çok ilgili, güleryüzlü ve profesyonel. Benim geçen çarşamba yumurtalarım toplandı ve donduruldu. Transfer Ekim ayında olacak.
Hakkımızda hayırlısı olsun :)

Bu arada ben 4444 tane salatı tefriciye başladım bana yardım edermisiniz belki içimizden birimizin duası yüzü hürmetine kabul olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…