2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

kan testi yaptırmaya korkuyorum
Anlıyorum canım ama sonunda kan testi yaptıracaksın. Değerine bakılacak, artması beklenecek. Yarın 9. günün ve idrarda çıkıyorsa kanda da mutlaka çıkar. Ayrıca böyle silik ikinci çizgide yüzde 90 hamilelik vardır.

MERHABA arkadaşlar.aranıza yeni katıldım fakat uzun zamandır takip ediyorum.geçen hafta pazartesi günü transeferim yapıldı.bugun 8. günüm normalde yarın kan testim ama dündenbu yana dayanamayıp 3 kere idrar testiyaptım. baştan 2 tanesi dün yapıldı en alttaki bu sabah.banamı iki çizgi geliyor hakketen varmı inanasım gelmiyor.sizleri burda paylaşımlarda gördükçe bende yazayım dedim..yüce rabbim hayırlısınınasip etsinn...düşüncelerinizibekliyorum
Bebek geliyor kız hoş geldin hayırlı olsun hamilesin :KK70: :KK70: darısı bizlere

Ben yeni katılıyorum nasıl mesaj atılıyor zor buldum benim yazılarımı okuyan varmı :)
Merhaba cnm. Hoşgeldin. Mesajı yazıyorsun. Birinin mesajını cevaplamak istiyorsan o mesajın altında Beğen Çoklu Alıntı Cevapla diye 3 seçenek göreceksin. Cevapla de. O zaman o kişinin mesajını cevaplamış olursun. Önceki yazdıklarını okuyamadım bu arada. Ne yazmıştın?

haziran0806 gerçektenmi yaaaaa hem inanmak istiyorum hem inanamıyorum içimkıpır kıpır gece uyku kalmadı.
zeyneprumeysa mesajların geliyor canım

Bitmis bile.. allh allh neden bole.oldun sen ya..
Bnde iyim cnm birazcik agrim var.. uzaniyrum ole.. yatyrum.. bana haber ver gelince.. :)
Hmmm dinlen yat uyu ye iç :) ben bir yıldır böyleyim bebek düşünmeye başladık bana bir haller oldu iki uç ayda sallıyor benim adetler :) haber veririm tabiki

Ben yeni katılıyorum nasıl mesaj atılıyor zor buldum benim yazılarımı okuyan varmı :)
Tatlım kan yaptır testin baya belirgin rabbim bizlerde nasip etsin inşallah okuyoruz mesajlarını cevapla dersen yazıları kime cevap verdiğini anlarız Canım sağ alt kısımda okuduğun mesajın

X