2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kızlar herkese merhaba. Telefondan giremediğim için sizleri uzun zamandır takip edemiyorum. Hamileleri tebrik ediyorum. Gün bekleyen arkadaşların heyecanını gönülden paylaşıyorum. Bu heyecan mutluluğa dönüşsün ve hiç bitmesin inşallah. Güsel haberlerinizi bekliyoruzzz

seni o kadar iyi anlıyorum ki heyecanla umutla bekliyorsun ben sonucumu aldığımda kalbim duracak sandım gördüğümde inanamamıştım bugün Rabbim izin verirse inşallah keseyi görmeye gidicem zaman geçmiyor sanki canım inşallah pozitif sonuçlarınla mutlu haberini verirsin bu topik sana uğur getirsin inşallah

hayırlı olsun kuzummm allahım yardımcın olsun inşallah hazırlık aşaması nasıldı :)
Adetin 3.günü gittim estrofem verdiler bi hafta snra gittim kalınlasınca kesinlesti transfer ve jel verdiler snra adetin 16.günü transfer oldum böyle cnm bugün 7. Gün haftasonu nasipse test yapıcam:)

amin canim insallah.gercekten cok heyecanliyim.zaman gecmiyor sanki.test anini ise kalbim naail kaldircak bilmiyorum.hayirlisiyla guzel haberi alirim bende insallah.
Ohhh ne guzel yavrunla gorusceksiniz bugun desene.darisi kalp atisina olsun cnm.
Evet canım dediğin gibi varsa çıkar zaten cuma günü yap canım eşine söyleme süpriz olur hem
Yarin ise baslicam.bi baslayim bakalim.cuma aksami en gec yaptiririm zaten.dayanamiyorum artik.

allahım hepimizi korusun,bende dün gece çatlatma iğnemi yaptım.bu seferki yaktı böyle biraz.bi dolu ilaç ismi verildi,aldık,hazır ettik şimdiden.heyacan 1500 oldu.ağlıyorum,üzülüyorum,sinirleniyorum,gülüyorum,sanki ben ben olmaktan çıktım.opu yu bekliyoruz ....saatler geçicekmi.........doktorumu çok seviyor ve güveniyorum.herşey çok güzel ,dedi.içim rahatladı.ona kocaman sarıldım.allahım ol derse olur,biliyorum,hepimizin duaları,emekleri boşa çıkmaz inşallah.her gördüğüm bebekte, maşallah benim de olur inşallah, diyorum.bende izne çıktım.10 gün iş ortamından uzaklaşmak stresle başa çıkabilmek çok önemliymiş.herşeyin hayırlısı.........KUN FE YEKUN.RABBİ LA TEZERNİ FERDEN VE ENTE HAYRUL VARİSİN. RABBİ YESSIR,VE LA TU ASSIR,RABBİ TEMMİM BİL HAYR.

MERHABA arkadaşlar.aranıza yeni katıldım fakat uzun zamandır takip ediyorum.geçen hafta pazartesi günü transeferim yapıldı.bugun 8. günüm normalde yarın kan testim ama dündenbu yana dayanamayıp 3 kere idrar testiyaptım. baştan 2 tanesi dün yapıldı en alttaki bu sabah.banamı iki çizgi geliyor hakketen varmı inanasım gelmiyor.sizleri burda paylaşımlarda gördükçe bende yazayım dedim..yüce rabbim hayırlısınınasip etsinn...düşüncelerinizibekliyorum

Eklentiler

• DSC_0045.jpg
    1,7 MB · Görüntüleme: 65
Canım ikinci çizgi belirginleşmiş.. Genelde bu pozitif kabul ediliyor tatlım. Kanda da çıkar artık yarın kan ver istersen de emin olalım :)

Benim 5. Gun emrıbyosu. Ve 7. Gun bugün cuma günü kısmetse test yapılcak, ve bu dördüncu denememız, çok heyecanlıyım ve korkuyorum

inşallah canım rahat ol sen sonuçta ikinci silik çizgi çıkmış bende de aynı durum vardı 9.gün yapmıştım silikti hayalet gibi bi çizgi 10.günün netti silik olsa 11.gün de test yaptım dayanamadım sen sabret nasıl olsa ikinci çizgiyi görmüşsün hadi hayırlı olsun bakalım bende çok heyecanlıyım keseyi görücem çok değişik duygular Allah herkese yaşatsın bu mutluluğu herkese nasip etsin inşallah ah bi keseyi görsem daha ne isterim ki yani heyecan bitmiyo ki canım kalp atışını duyana kadar bitmez heralde

vavvvvvvvvv hayırlı olsun yawrum harika görünüyolar ikinci çizgiler hamilesin inşallah dikkat et kendine sen artık bi anne adayısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…