2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Özelden atmaya çalıştım ama olmadı hacer kaya canım allah bin kere razı olsun
ne demek.hacer şimdi ben i vekil ettin.Allahın izniyle senin adına 500 tane okuyorum vekalet veriyormusun veriyormusun veriyormusun(üc defa söylemek zorundayım sende verdim diyeceksin üc defa.senden çıkıyor bana gelir.)ben okuyunca sana yazarım.Allah kabul etsin.

ne demek.hacer şimdi ben i vekil ettin.Allahın izniyle senin adına 500 tane okuyorum vekalet veriyormusun veriyormusun veriyormusun(üc defa söylemek zorundayım sende verdim diyeceksin üc defa.senden çıkıyor bana gelir.)ben okuyunca sana yazarım.Allah kabul etsin.
Veriyorum veriyorum veriyorum

Masalllhhh bnmmm canlarimaaaa dua zinciri yapiyrlar... subhanallh.. allhim isteyen herkese nasip etsinn.. hayrli ewlatlarr... dualarimiz kabul olsun..

Merhaba anneler ve anne adaylari arkadaslarim nasilsiniz keyifler nasil bugun kontrolum vardi hersey cok guzel gidiyor yarin catlaa ignesi sonra yumos toplama cuma gunu hadi bakalim sona yaklasiyoruz ama sanki biraz duygusal dalgalanmalar basladi aglayip gulmeler sacma sapan haller :) insallah hepiniz buraya ben hamileyim yazariz hepinizi seviyorum tanimasamda :) hayirli sonuclara varmak umidiyle dualarim hepinizle

X