2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Insalllhhhh cnmmmmm insallh... hadi hayrli olsunnnn allhim yar ve yarsimcin olsun bizde.seni sewyruzz

Hosgeldinn cnmm tedavin hayrli olsun.insallhh sonu cok guzel olsun.. insallh..

Trasfer günüyle birlikte 4. Gün o günü saymazsak 3 gün idrar testi yapsam çıkarmı ki :)) :) :)
Ahh o merviss varyaa bizi nasil hwveslendirdi :) allhim herkese.cift gormeyi nasio ettisin bnde merktayim ama nekliycez mecburen sennki30unda trnsfer oldu dimi armizda 1gun var cnm.. cikmaz cnmm daha dur bismillah..anca cikaElli olur cnmmrsa ustunden 789 gun.. anca cikar cnmm :) BAK NE GONDERCEM.SANA suan sennki hucreler sayilmayacak kadar buyumustr bir kac gun sonra. blli olur.. blki girmussndr bunu.. :)

Kızlar ben geldim ama mutlu musmutlu geldim iş bebişim Rabbim isteyen herkese versin yaaa inşallah Kalp atışını da duydum ya çok değişik bi duygu hala inanamıyorum
Ayyyy bnnn seniiiii yerimmmm kurbannn olurummmmmm ayyy masallhhh nazar degmesinnn askimaa amannda amannn ayyy allahim buzlerede. nasip etsinn heyecanlandimmmm,mm allhimmm

. Sağol canım inşallah rabbim pozitif sonuçlar verir benim sürekli kasıklarımda ağrı var

valla ben dayanamadım yaptırdım ama yarın çıkıyormuş benimde 26 sında transferim oldu bir gazla gittim yaptırdım ama yarına kaldı neyse kısmet yarını bekleyeceğiğz

Netten falan bakilmiyrmuymus sonuclara.. cnm hadi bize guzel hberler ver.. 7gunun bugun Insallh kndini blli eder..

Öncelikle Rabbim hepinizin yardımcısı olsun... Ben de bugün toplama işlemine girdim genel anesteziyle yapıldı operasyon. Doktorum 10 tane yumurta aldıklarını söyledi. Bi de günde 4 litre su ve protein ağırlıklı beslenmemi söylediler. Bu toplanan sayı ideal mi onu merak ediyorum cevaplarsanız çok sevinirim...

arkadaşlar ohs sendromu yaşadığım için embriyo donduruldu.ikinci adetimde gidecem .ne gibi bi süreç beni bekliyor aynı gün mü yapılacak ne olacak.hiçbir fikrim yok.transfer heyecanı bile yaşayamayanlardanım.kısmet artık.hayırlısı böyleymiş Rabbim en doğrusunu bilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…