2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Aynn yaa bende öyleyim ilk iki gün cok heyecanlıydım şimdi içim bos gibi hiç bişe hissetmiyom inşAllah hakkımızda hayırlısı olur
İnşallah hayırlısı canım yaa ne bilim belki yine negatif diye olumsuzluğa şartlıyom kendimi çünkü bi öncekilerde hep pozitiftim negatif sonuç alınca çok yıkım yaşadım bence kendimizi olumsuzluğa hazırladık ondan

konustuk ama yazayım dedim hersey güzel olucak inşallah sen iyi ol geççek bu gunler...

iyi aksamlar kızlar....

birkac gundur giremedim ve takip edemedim hamişleri tekrar kutluyorum olumsuz sonuc alan can arkadaslarıma cok uzuldum ama dualarım sizinle herşey guzel olucak inşallah ben bekliyorum bakalım 12 eylülde lucrin iğne başlıyor inşallah tabii öncesinde adet olmazsa hem 12 ağustosta hem 23 ağustosta gelmişti çok korkuom hangisini dikkate alır gögüslerimde acıyor ama dusunmek istemiyom 20 si gibigelmeli inşallahh...

Galiba cok umutlanmamak en iyisi ama Rabbim ne eylerse güzel eyler bize en güzelini eylesin inşAllah

Aynn bu ara cok oldun gününe kadar olmazsın inşAllah :) hakkında hayırlısı nasipse bebişlerine kavusmana az kaldı ben aldım buz bebeklerimi yarın 7.günümüz inşAllah rabbim yüzümüzü güldürür

canım çok üzüldüm kaçıncı deneme sizin ? Sorun neydi ? İnşaallah bir daha ki sefere kavuşursun
Ilk denememdi eşim azospermi 0 sperm malesef
Inşallah Allah isteyen herkese tez zamanda hayırlı evlat versin canım valla üzülmemek elde değil ama isyan etmemek elde o yüzden Allah a sitemim yok nasip degilmis demek

Ilk denememdi eşim azospermi 0 sperm malesef
Inşallah Allah isteyen herkese tez zamanda hayırlı evlat versin canım valla üzülmemek elde değil ama isyan etmemek elde o yüzden Allah a sitemim yok nasip degilmis demek
0 spermle nasıl deneme yapıldı canım benim eşimde öyleydi 9 ay oldu iğne tedavisi görüyor çıkış var çok şükür.. Size bi tedavi uygulanmadı mı.. Çok üzüldüm Allah yardımcımız olsun sizede yeni bir umut doğsun inşaallah

Tese de 15 hücre bulundu çoğu gitti 4 tane 3 günlük dondurulmuş embriyo 2 transfer edildi kaldı 2 embriyo
Sizin sorun ne kaç deneme yapıldı sonuçlar ne ya da ne zaman başlıyorsunuz denemelere

Tese de 15 hücre bulundu çoğu gitti 4 tane 3 günlük dondurulmuş embriyo 2 transfer edildi kaldı 2 embriyo
Sizin sorun ne kaç deneme yapıldı sonuçlar ne ya da ne zaman başlıyorsunuz denemelere
bizimde sorun aynı eşimin 250 bin civari sperm çıkışı var ben birinci denemeyi mayıs ayında yaptım iki tane trasfer edildi olmadı maalsef bu ay tekrar deneyeceğiz Allah kısmet ederse adetimi bekliyorum çok gecikti ilaç verdi doktor tarlusal onu içtim dün bitti bakalım ne zaman olacağım

Hayırlısı olsun inşallah olsun Allah görüyor ya bu tüp bebek tedavisi beni hem maddi hem manevi çok sarstı o yüzden bu yolda evlat sahibi olmak icin cabalayan herkesin Allah yar ve yardımcısı olsun canım

Hayırlısı olsun inşallah olsun Allah görüyor ya bu tüp bebek tedavisi beni hem maddi hem manevi çok sarstı o yüzden bu yolda evlat sahibi olmak icin cabalayan herkesin Allah yar ve yardımcısı olsun canım
Âmin canım... Maalesef öyle hem maddi hem manevi.. Bir kapı kapanir diğer kapı açılır Allah yardım eder kul sıkışmayinca hızır yetişmezmiş inşaallah dondurulmuşlarinla olur kavuşursun canım

Inşallah Allah kimsenin evini çocuksuz bırakmasın valla çocuk evin neşesi

Gunayyyyydinnnn kizlarrrrr
Bugunnn heoimiz icinn cokama.cok guzel olsun gunes icimizede.dogsun..
Allhimm cenin yawrularimiza ruh uflesinnn
Allhimmm peygamber efndimizin.. cocuklarinin suyu yuzu hurmetine hayrli ewlatlar nasip etsinnnnn
Aminnnnnn
Bugun bebklerimle gecirdigim 4.gunum
Ve.cok mutluyum.. onun benmle oldugunu bilmek dusuncesi bile bana yetyr.. allhimm hepimizin yar ve yarsimcisi olsun..

canım sana da kocaman günaydın ben çok takip edemiyorum transfer oldu ve 4.günün demek kusuruma bakma lütfen çok çabuk yorulup erkenden uyuyorum Rabbim inşallah bebeğini kucağına almayı nasip eder kendini nasıl hissediyorsun?

Onmli degil cnmm sen yumosuna iyi bak.. ewet. Ugun 4.gunum.. allhim yardim etsin agrim var belimde.. ve kasiklatimda ilk 2 3gun sisik gibiydi.. birsuru ilac iCyruz normal diyrum artik.. ne diyim insallh bebegim bnmledir..

Selam kizlar ,
Bugün yumurta takibinde 11 . Gunum .tedavi sebebim pko ve sperm morfoloji sorunu. Bahceci fulya 'da guvenc bey doktorum. Su ana kadar cok memnun kaldim kendisinden .cok ilgili bir doktor.bir sorun cikmazsa pazartesi transfer islemim olacak .dualarinizi esirgemeyin.rabbim hepimize hayirli evlatlar nasip eylesin insaallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…