2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Gunaydin kislarr
Sirasiyla
6.
7.
Ve bugun 8.gûn testim
Bir gelisme varmi aynimi sizce
image.jpg

Aynn bu ara cok oldun gününe kadar olmazsın inşAllah :) hakkında hayırlısı nasipse bebişlerine kavusmana az kaldı ben aldım buz bebeklerimi yarın 7.günümüz inşAllah rabbim yüzümüzü güldürür❤️❤️❤️

hayırlı olsun kuzummm allahım yardımcın olsun inşallah hazırlık aşaması nasıldı :)

tatlım ben senin nicki tanıyorum sanki varikosel topiğinde mi konuştuk seninle
Evet canim.
Aralik ayinda varikosel ameliyati oldu esim.
Subatta ilk denemixi yapmistik.
Bu ay 2.denemeyi yaptik bakalim.
Transferin 8.gunu bugun.
Az kaldi teste.heyecanla bekliyorum
srnde baslicaksin sanirim.
rabbim yardim etsin.

Gunayyyyydinnnn kizlarrrrr
Bugunnn heoimiz icinn cokama.cok guzel olsun gunes icimizede.dogsun..
Allhimm cenin yawrularimiza ruh uflesinnn
Allhimmm peygamber efndimizin.. cocuklarinin suyu yuzu hurmetine hayrli ewlatlar nasip etsinnnnn
Aminnnnnn
Bugun bebklerimle gecirdigim 4.gunum
Ve.cok mutluyum.. onun benmle oldugunu bilmek dusuncesi bile bana yetyr.. allhimm hepimizin yar ve yarsimcisi olsun..
Günaydın canım ne enerjik birisin hep böyle ol emi :KK70: tüm gönülden Âmin :)

Evet canim.
Aralik ayinda varikosel ameliyati oldu esim.
Subatta ilk denemixi yapmistik.
Bu ay 2.denemeyi yaptik bakalim.
Transferin 8.gunu bugun.
Az kaldi teste.heyecanla bekliyorum
srnde baslicaksin sanirim.
rabbim yardim etsin.

az kalmış canım kaçıncı gün embiryosu? bende adetimi bekliyorum canım 1 2 gün gibi olurum allahın izni ile inşallah başlayacağım

az kalmış canım kaçıncı gün embiryosu? bende adetimi bekliyorum canım 1 2 gün gibi olurum allahın izni ile inşallah başlayacağım
2 tane 5.gun embriyosu transfer edildi.
Hayirlidi olsun cnm.cok guzel gecer tedavin insallah ve yavruna kavusursun cnm

2 tane 5.gun embriyosu transfer edildi.
Hayirlidi olsun cnm.cok guzel gecer tedavin insallah ve yavruna kavusursun cnm

ay ne güzel canım iki tane mi koydular rabbim inşallah nasip etmiştir.benim de ilk tüp denemem olacak çok korkuyorum canım rabbim tedavilerimizin kolay geçmesini ve güzel sonuçlar almamızı nasip etsin inşallah.

ay ne güzel canım iki tane mi koydular rabbim inşallah nasip etmiştir.benim de ilk tüp denemem olacak çok korkuyorum canım rabbim tedavilerimizin kolay geçmesini ve güzel sonuçlar almamızı nasip etsin inşallah.
Evet canim 2 tane.insallah hala benimledirler.
Sakin panik olma stres yapma.rahat olmaya calis.rabbim neyi nasip ettiyse onu yasicaz.
Insallah zamani gelmistirde gelir yavrularimiz.
Ilk tedavide cok stres yaptim.heyecandan agladim bile.
Bunda boyle yapmicam dedim.rahat olmaya calistim.
Hem yumurtalarim rahat buyudu.daha fazla yumurta toplandi.ilkinde 3.gun transferi olmustu.bunda 5.gune gitti.
Insallah sonuda guzel olur.
Hakkinda hayirlisi olsun cnm.

Evet canim 2 tane.insallah hala benimledirler.
Sakin panik olma stres yapma.rahat olmaya calis.rabbim neyi nasip ettiyse onu yasicaz.
Insallah zamani gelmistirde gelir yavrularimiz.
Ilk tedavide cok stres yaptim.heyecandan agladim bile.
Bunda boyle yapmicam dedim.rahat olmaya calistim.
Hem yumurtalarim rahat buyudu.daha fazla yumurta toplandi.ilkinde 3.gun transferi olmustu.bunda 5.gune gitti.
Insallah sonuda guzel olur.
Hakkinda hayirlisi olsun cnm.

evet canım sters çok önemli ilkinde 3.gün ikinci 5.gün olmuş belkide bu kadar etkili işte rabbim güzel sonçlar almanı nasip etsin kan testi yapsan çıkar canım 5.gün embiryosu ya ne zaman yapmayı düşünüyorsun?

evet canım sters çok önemli ilkinde 3.gün ikinci 5.gün olmuş belkide bu kadar etkili işte rabbim güzel sonçlar almanı nasip etsin kan testi yapsan çıkar canım 5.gün embiryosu ya ne zaman yapmayı düşünüyorsun?
Aslinda doktorumuz 12.gun yapalim dedi.
Cumartesiye geliyor.esim doktorun dedigi gun yapalim diyor.
Naail beklicem diyorum.
Is yerinde mesai saatlerindede ogrenmek istemiyorum.
cuma aksami is cikisi acilde test yapircam en gec.
ama dayanamazsam persembe aksamida yapabilirim.esim bisey demezse.varsa cikar diyorum.korkuyo o da.

Gunayyyyydinnnn kizlarrrrr
Bugunnn heoimiz icinn cokama.cok guzel olsun gunes icimizede.dogsun..
Allhimm cenin yawrularimiza ruh uflesinnn
Allhimmm peygamber efndimizin.. cocuklarinin suyu yuzu hurmetine hayrli ewlatlar nasip etsinnnnn
Aminnnnnn
Bugun bebklerimle gecirdigim 4.gunum
Ve.cok mutluyum.. onun benmle oldugunu bilmek dusuncesi bile bana yetyr.. allhimm hepimizin yar ve yarsimcisi olsun..
amin canım amin aminnnnnnnnnnnn

Aslinda doktorumuz 12.gun yapalim dedi.
Cumartesiye geliyor.esim doktorun dedigi gun yapalim diyor.
Naail beklicem diyorum.
Is yerinde mesai saatlerindede ogrenmek istemiyorum.
cuma aksami is cikisi acilde test yapircam en gec.
ama dayanamazsam persembe aksamida yapabilirim.esim bisey demezse.varsa cikar diyorum.korkuyo o da.
Evet canım dediğin gibi varsa çıkar zaten cuma günü yap canım eşine söyleme süpriz olur hem

X