2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

canım benim de transferimin 3.günü akşamı başlayan ağrılar senin tarif ettiğin ağrılarla birebir kaygılanıyosun sürekli bi belirti arıyosun arayıp sormuştum hastanemi hemşire bu ağrılar gayet normal hamilelik belirtileri rahat ol demişti sonuçta bebişciklerin yerleşmeye çalışıyo ya :KK24: Rabbim yardım etsin sana inşallah musmutlu haberlerini verirsin bize :KK36:
AMİN CANIM cümlemizle beraber inşallah.
demek ki bu tür ağrılar olabiliyor normal o zaman.
ben de üzerinde durmuyorum bikaç saattir zaten.
soğal canım ilgin için.

hayat masal naz, post: 36681441, member: 620366"]evet yaaa birde çalışıyorummmm nasıl olacak bilmiyorum:KK43:
Mrb cnm ilk tedavimde bende vuruldum o ignelerden berbat bisey oturamiyodum artik acisindan zayifim bide ben ondan da mi artik hemsireler bile kabalarimi gorunce sasiriyolardi bu twdavimde bu doktirum baska igne verdi proluton adinda 4 gunde bir vuruluyo vedigeri kadar acimiyo zaten hergun olmayinca geciyo acisi digwrine kadar bide 3 defa fitil var bunun yaninda cik dayanamiyosan doktoruna bu igneyi sor bide cnm belki degistirir ben tedavide en cik bu igwnwden tirsiyodum[/QUOTE]
teşekkürler canım benim

kızlar hayırlı olsun inş tedavileriniz.
umudihar sloganına bayıldımmmmm
OBEBEK BU EVE GİRECEK
allahım inşşşş hepimize biran önce anne olmayı nasip eder.sonuçlarıda paylaşırsanız sevinirimmm
:) sagolsjn cnmm benim kndimizi motive ediyruz ne yapalim.. bu slogan hepimizin slogani..
Azkaldi umutlara...:emir_bebek::nazar:

arkadaşlar tüp bebek ilkez yapıyorum dun yumurtalarım alındı.bugun haber geldi 22 yumrtadan 12 olgun 5 döllenme olmuş.canım cok sıkıldı cok az geldi ya cok korkuyorum:KK42::KK43::KK61:

canimm tedavin hayirli olsun insaallah cok iyi kalitede olurlar korkmana gerek yok digerleri iyi kalitede olsun da onemlii olan tutunmalari kacinci gun embriyosu olcak???

arkadaşlar tüp bebek ilkez yapıyorum dun yumurtalarım alındı.bugun haber geldi 22 yumrtadan 12 olgun 5 döllenme olmuş.canım cok sıkıldı cok az geldi ya cok korkuyorum:KK42::KK43::KK61:
Merhaba canım
Bence çok iyi canını sıkacak birşey yok. Nasip olduktan sonra bir tek yumurtadan bile oluyor. Gereksiz stresten uzak dur kendini bebeğine hazırla ve umutla düşün. Şu dönemde sıkıntı seni etkiler bol bol dua et Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah hamile haberinide burdan alırız artık :)

Aaaaaaa neyine uzgunsunn sen.yaa kiIyrum bakk bnm 5tane yumurtam oldu. Ve 3taneai dollndi.. 2.gun.. 2tane embryom vardi ve.. iyi kalitedeydi orda birakip heba etmk istemediler.. ve suan bebiklerim icimde.. bnmde cok yumurtam.olsaydi riake girip 5.gune bile gider bu yumurtalarin dedi..bugun 6huvreliydi.. yarinda 8olcakki icimde olcak.. 3.gun. olcak.. bn pamuklarimi bugun aldimmm.. korkma.. guvennn canimm bak..bole yapma.. 2.gun.olmus 3.5. Allh istesinnn insallh..

canim arkadasimiz yazmis kabakcekirdegi, ananas, nar suyu, kivi, madensuyu, su, elma, süt, polen, bal, ari sütü...ben tabi elimden geldiginde hepsini uygulamayi dusunuyorum hatta burda olmayanlari annem bana yollayacak insaallah bi faydasi olur diye dusunuyorum:-)
Uzulme canim benimde 27 yumurtam vardi 22si dollendi ama sadece 7 tanesi donduruldu. Demekki diyorum rabbim benim icin onlari secti. Uzulme biliyosun rabbim sana bi can emanet etmek isterse tek embriyo bile yeter, uzulme lutfenn...

Her şeyde bir hayır vardır önemli olan tutunmasi şükret hiç yumurtası olmayan sperm bulunamayıp tedavileri yarim kalan arkadaşlarımız var lütfen kafanı meşgul etme böyle şeylerle şükret Allah herşeyin en güzelini ve en hayırlısını bilendir :)

canım nasılsın?? ya ben gittim sağlık ocağına dün bahsettiğin gibi aç karnına kan aldılar baya detaylı kontrol ettiler tansiyon kilo beslenme alışkanlığı güzel bi uygulamaymış pazartesi alıcam sonuçlarımı benden iki tüp kan aldılar ama biz hepsine bakıyoruz dediler canım valla iyi ki gitmişim şimdi doktoruma giderken hazırlıklı gitmiş olucam senin vesilenle:KK15:

İyiyimm canimm sagol. Oyi yapmissin gitmekle herseye bakiyorlar saglik ocagina. Bende doktoruma oyle gitmistim keseyi gormeye. Hatta eskiden kizamikcik gecirmisim o testlerden ogrendim doktora ne zaman gidiyorsun canim??

AMİN CANIM cümlemizle beraber inşallah.
demek ki bu tür ağrılar olabiliyor normal o zaman.
ben de üzerinde durmuyorum bikaç saattir zaten.
soğal canım ilgin için.

canım ne demek naptım bende de bebiş böyle böyle tutundu gerçi keseyi salı günü görücem bakalım ikiz mi tek mi? inşallah tutunuyolardır seninkiler de ondan oluyordur ağrıların ben çünkü her ağrı hissettikçe mutlu oluyodum aaa evet tutunuyolar diye

İyiyimm canimm sagol. Oyi yapmissin gitmekle herseye bakiyorlar saglik ocagina. Bende doktoruma oyle gitmistim keseyi gormeye. Hatta eskiden kizamikcik gecirmisim o testlerden ogrendim doktora ne zaman gidiyorsun canim??

önümüzdeki hafta salı günü 2 eylül çok heyecanlıyım yaaaaaa şimdi pazartesi ben sağlık ocağından pazartesi sonuçlarımı alıcam ya ilk günkü heyecan var acaba değerlerim kaç oldu ne durumdayım diye

:nazar:
canım ne demek naptım bende de bebiş böyle böyle tutundu gerçi keseyi salı günü görücem bakalım ikiz mi tek mi? inşallah tutunuyolardır seninkiler de ondan oluyordur ağrıların ben çünkü her ağrı hissettikçe mutlu oluyodum aaa evet tutunuyolar diye
maşallah canım.hayırlı haberler al inşallah.

Bende dort gozle senin keseyi bekliyorummmmmm:KK36:

X