2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canım ben bugün doktora gittim çok şükür keseyi gördük. Sende görürsün merak etme. Allah gönlüne göre versin.

Ay inanmıyorummmmmmmmm çok güzel nasıl peki tek ikiz? Ayhhhh çok heyecanlı canım ya hayırlı olsun tekrardan aslında bende gitseymişim görebilirmişim salı gününe daha çoooook var

Ay inanmıyorummmmmmmmm çok güzel nasıl peki tek ikiz? Ayhhhh çok heyecanlı canım ya hayırlı olsun tekrardan aslında bende gitseymişim görebilirmişim salı gününe daha çoooook var
Canım benim zaten tek emriyoydu. Sağol canım benim sağlıkla kucağımıza alırız inş. Belki sen kalp atışlarını da duyarsın. Bana 2 hafta sonra kalp atışı için gelin dediler.

Kızlarr iyii akşamlarr biliyom sizleri sorularımla bunaltıyorum ama napayım mecburum şimdi yarın hayırlısıyla 2 tane embiriyo trasfer edilcek şimdi trasfer yapılırken embriyolar o trasfer edilen cihaz neyse işte ikisi bir çubuktamı oluyo yoksa ayrı ayrımı lütfen cvppp tecrübeli arkadaşlardan

Arkadaşlar benimde bugün transferim oldu 5.gün embriyosu dondurulmustu % 70 canlılık varmış raporda yazılan Dr donmus olduğu için taze embriyo kadar başarı oranı veremedi amma ben biliyorum ki rabbım ol derse olur gerisi bos daha önce taze 5.gun embriyosu konulmuştu tutmadı Hakkımıza hayırlısı 4 saat yattım ama 4 defa tuvalete gittim hastanede :KK43: evdeyim ve yatıyorum hemşire bu iki gün çok önemli dedi tutunma oluyormuş sonrasında normal hayata dön dedi dikkatli olarak,merak eden olursa diye yazdım ayrıntı ...dualarınızda bana yer verin yalvaririm. Bende hepimiz için dua ediyorum.

Canım hayırlı olsun öncelikle Rabbim inşallah yüzünü güldürür ben burada bulunan bütün arkadaşlar için yürekten dua ediyorum namazlarımda fırsat buldukça Allah'a dua ediyorum size de bu güzel duyguyu yaşatsın diye bu topik sana uğurlu gelir inşallah mutlu çok çok umutlu ol Allah'a bol bol dua et:KK70:

Canım benim zaten tek emriyoydu. Sağol canım benim sağlıkla kucağımıza alırız inş. Belki sen kalp atışlarını da duyarsın. Bana 2 hafta sonra kalp atışı için gelin dediler.

Ay kuzucuk pardon ya kafa mı kaldı hadi hayırlı olsun bakalım duyar mıyım gerçekten ya çok heyecanlı ayyy ayy çığlık atasım atasım var hadi hayırlı olsun kucağımıza da alalım inşallah

X