2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canim hayirli olsun, insallah yerlerini severler bebisler de annelerine simsiki tutunurlar. Benden de guzel haberler var bebegimin kalp atislarini duyduk rabbim hepinize yasatsin bu mutlulugu,hepiniz icin duaciyim.
Allah mutluluğunuzu daim etsin.Hayırlısıyla doğurup kucağınada alırsın inşallah. Bizler için ne güzel haberler ne güzel mutluluklar bunlar :)

canimm benimm rabbim hayirli ugurlu etsin transferini insaallah bize hayirli haberlerini verirsin...bide bi arkadas transfer sonrasi yedigi ictigini yazmis kesinlikle uygula derim ben bu transferimde hic bir sey yemedim icmedim tabi hersey Allah tandir ama tedbiride elden birakmamak lazim ben karar verdim bu sefer ki transferimde coook dikkat etcem icim rahat etsin diye insaallah sen bize umut olursun da guzel haberleri paylasiriz beraber:-)
Tesekkur ederim cnmmmm vallhi bnse anneme geldim 3 5gun yatrim buralrda sonra ewime gecerim ydklerime dikkat etmm lzim.. allhim ne werrse hyrlisini versin.. insallh..

Canim hayirli olsun, insallah yerlerini severler bebisler de annelerine simsiki tutunurlar. Benden de guzel haberler var bebegimin kalp atislarini duyduk rabbim hepinize yasatsin bu mutlulugu,hepiniz icin duaciyim.

Bitosummm cok sewindimmm cokkk pitpitlarini bnmkilerin hucreleride ayni senn gibi cnm ytrki rnbim istesin allhim banada nasip etsin.. bebisimin klp srsini duymayii ayy neguzell ya... masaalh subhanallh..

SELAM arkadaşlar,
aranızda transfer sonrasında karın ağrısı çeken var mı?
Bazen yaygın bir ağrı gibi ,bazen batma gibi sadece kasıklarda.
transferin 4. günündeyim ama 2 gündür arttı gibi.
biraz gaz sıkıştırması gibi.ne bileyim tuhaf bi rahatsızlık veriyor.
aklıma başka komplikasyonlar olabileceği geliyor.
gerçi işlem basit bir işlem ama ne bileyim.
adet sancısına da benziyor biraz.
sziler benzeri ağrılar vs. yaşıyormusunuz.

canım benim de transferimin 3.günü akşamı başlayan ağrılar senin tarif ettiğin ağrılarla birebir kaygılanıyosun sürekli bi belirti arıyosun arayıp sormuştum hastanemi hemşire bu ağrılar gayet normal hamilelik belirtileri rahat ol demişti sonuçta bebişciklerin yerleşmeye çalışıyo ya :KK24: Rabbim yardım etsin sana inşallah musmutlu haberlerini verirsin bize :KK36:

canim arkadasimiz yazmis kabakcekirdegi, ananas, nar suyu, kivi, madensuyu, su, elma, süt, polen, bal, ari sütü...ben tabi elimden geldiginde hepsini uygulamayi dusunuyorum hatta burda olmayanlari annem bana yollayacak insaallah bi faydasi olur diye dusunuyorum:-)
sağol canm bende bakayım temin edeyimde yarından itibaren başlayayım...inşallah olur..gerçi hala aramadılar ya transfer için ben mi arasam acaba

evet onları yazan bendim.yenmesi ve yenmemesi gerekeleri çok araştırdım çünkü.ben herşeyi okuyup çalışıyorum bilgilere falan...fatıma2014 allah yardımcın olsun.bişey sorcak olursan sorabilirsin.

bu arada ayaz23 seni rahatsız etmiş olacağımki ,bana özelden okadar kısa 2 satır yazı yazıp, ''özel mesajlarıma bakmıyorum,burayıda arkadaşları takip etmek bilgi sahibi olmak için giriyorum demişsin.'' daha farklı bi dostluk ve arkadaşlık ummuştum.aynı yerdeyiz nedeolsa..ama kusura bakma,bir daha yazmam...birşeylere kırılabilecek alınabilecek kadar stres bile yasak nede olsa.boşver....hepimize rabbim yeter,ol derse olur,bol bol dua edip,bekleyelim arkadaşlar.

sağol canm bende bakayım temin edeyimde yarından itibaren başlayayım...inşallah olur..gerçi hala aramadılar ya transfer için ben mi arasam acaba

aynen cnm hersey bi vesiledir denemek lazim...eger aramadilarsa sorun yok demektir sorun olsaydi ararlatdi ama yine biraz daha bekle aramazlarsa bilgi almak icin ara....

Ya
Bu gün 4.günüm hiç belirti yok ne agrı ne lekelenme :KK43: bu 4.denemem Allahım her isteyene nasip etsin inş.., bu arada ben günde 5-6 tane sigara içiyorum stresten bırakamadım delirme noktasına geliyorum buda mı ılmadı diye :KK43:((
Yalnoz degilsin canim.hepimiz gerginiz stresliyiz.ben doktora sordugumda icmeni tavsiye etmem ama dayanamam diyosan 5 taneye kadar ama dusuk nikotinli olanlardan demisti.0.1 lik falan

canim arkadasimiz yazmis kabakcekirdegi, ananas, nar suyu, kivi, madensuyu, su, elma, süt, polen, bal, ari sütü...ben tabi elimden geldiginde hepsini uygulamayi dusunuyorum hatta burda olmayanlari annem bana yollayacak insaallah bi faydasi olur diye dusunuyorum:-)
bana sorabilirsin,uzak duracaklarını biliyormusun peki.yani yememen gerekenleri.

evet onları yazan bendim.yenmesi ve yenmemesi gerekeleri çok araştırdım çünkü.ben herşeyi okuyup çalışıyorum bilgilere falan...fatıma2014 allah yardımcın olsun.bişey sorcak olursan sorabilirsin.

bu arada ayaz23 seni rahatsız etmiş olacağımki ,bana özelden okadar kısa 2 satır yazı yazıp, ''özel mesajlarıma bakmıyorum,burayıda arkadaşları takip etmek bilgi sahibi olmak için giriyorum demişsin.'' daha farklı bi dostluk ve arkadaşlık ummuştum.aynı yerdeyiz nedeolsa..ama kusura bakma,bir daha yazmam...birşeylere kırılabilecek alınabilecek kadar stres bile yasak nede olsa.boşver....hepimize rabbim yeter,ol derse olur,bol bol dua edip,bekleyelim arkadaşlar.
umuda yolculuk23, 4 dakika önce Düzenle K.İ.B.

Tesekkur ederim cnmmmm vallhi bnse anneme geldim 3 5gun yatrim buralrda sonra ewime gecerim ydklerime dikkat etmm lzim.. allhim ne werrse hyrlisini versin.. insallh..

aminnn cnmmm aminnnn.....bak ne guzel annende yanindaymis sana yapsin yedirsin zaten ilk 5 gun cooook onemli ondan sonra yavas yavas kendin kalkarsin bakim ve psikoloji bu donemde coook onemli insaallah sonunda guzel haberlerini verirsin bizeee....

Ewettttttttt cnlarimmmmmm bebklerimi aldim.. ytiyruz.. allhim hpimize yrdim etsin.. insallh.. dualrinizi esirgemeyin bnden allhim hpimize mujdeli hberler verdirmeyi nasip etsin..
Canim bebisleri aldim geldim diyosun yani.hadi hayirli olsun simsiki tutunsunlar anaciklarina

Bu gün 4.günüm hiç belirti yok ne agrı ne lekelenme :KK43: bu 4.denemem Allahım her isteyene nasip etsin inş.., bu arada ben günde 5-6 tane sigara içiyorum stresten bırakamadım delirme noktasına geliyorum buda mı ılmadı diye :KK43:((
Cnm daha çok erken lütfen umutsuzluga kapılama benden bi gün öncesin bende bişe hissetmedim ama sabki tutmuş gibi hissediyom yada öyle hissetmek istiyom sende öyle yap olsun hocanın dediği gibi ya tutarsa:)

evet özel mesajlara bakmıyorm çünkü direk biriyle bağ kurarsam çok etkileneceğimi biliyorum normalde burda okuduklarm bile çok etkiliyor diye çok sık girmemeye çalışıyorum..K.bakma bu kadar bozulacağını düşünmemiştim niyetim seni kırmak değildi ama sende keşke bunları bu şekilde yazmadan önce benim de seninle aynı durumda olduğumu stres yaşamamam gerektiğini kendime göresebeplerim olabileceğini düşünebilseydinde üzmeseydin beni çünkü şuanda transfer için hala haber bekliyorum ve bide seni kırdığım için üzüldüm.. ama zor bi süreç iyi değiliz hiç birimiz ona veriyorum canın sağolsun..

Merhaba kızlarrrrrr evet sonuç geldi transfer 16 ağustos 2.gun emriyosu 2 adet 9.gun kan testi 16.89...10 gun 35.17 ...13.gun 182 allahım a şükürler olsun cuma günü yüzü suyu hurmetine ehepinize dua ediyorum arkadaşlar alah sonuna kadar gitmeyi nasip eder insallah burdaki herkez bu duygusu yaşasın insallah (amin)
hayırlı olsun.

X