2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Cnm daha çok erken lütfen umutsuzluga kapılama benden bi gün öncesin bende bişe hissetmedim ama sabki tutmuş gibi hissediyom yada öyle hissetmek istiyom sende öyle yap olsun hocanın dediği gibi ya tutarsa:)
çok doğru.. en azından test e kadar hamileymiş gibi düşünüp tadını çıkarmalıyız..

bana sorabilirsin,uzak duracaklarını biliyormusun peki.yani yememen gerekenleri.

canim benim cok tesekkur ederim daha gece bende kararlastirdim hatta esime dedimki bu transferimde liste yapcam faydali faydasiz ne varsa onu ayirt edip uyguluycam d edim bi baktim sabah senin msjini gordum cook sevindim cunku bu seferki transferimde hicc dikkat etmedim hatta ac yasadim diyebilirim canim hic birsey istememisti tabi hersey Allah tandir ama tedbirid almak lazim ki kendimizi suclamayalim diye peki yenmemesi gerekenleride yazarmisin cnm ben aci eksi tuzlu acayip seven birisiyim benim gorumcem hic bunlari yemezdi bu sefer onlari hic almiycam evde olunca dayanamyip yiyorum:-)

evet özel mesajlara bakmıyorm çünkü direk biriyle bağ kurarsam çok etkileneceğimi biliyorum normalde burda okuduklarm bile çok etkiliyor diye çok sık girmemeye çalışıyorum..K.bakma bu kadar bozulacağını düşünmemiştim niyetim seni kırmak değildi ama sende keşke bunları bu şekilde yazmadan önce benim de seninle aynı durumda olduğumu stres yaşamamam gerektiğini kendime göresebeplerim olabileceğini düşünebilseydinde üzmeseydin beni çünkü şuanda transfer için hala haber bekliyorum ve bide seni kırdığım için üzüldüm.. ama zor bi süreç iyi değiliz hiç birimiz ona veriyorum canın sağolsun..

evet kırıldım,neyse önemli değil,seninkide inşallah hayırlı olur.buralarda yazmak yerine,gidip bi yerde bi çay içer,ele ele tutuşur birlikte konuşur,dua eder,tanışırdık,her arkadaşlık 10 yaşında 5 yaşında kurulmuyor.30 undada olabilirdi.neyse allahım her ikimizinde işini kolaylaştırsın.ikimizede hayırlı haber duyursun.kendim için dua ederken sanada ederim,hoşçakal.

canim benim cok tesekkur ederim daha gece bende kararlastirdim hatta esime dedimki bu transferimde liste yapcam faydali faydasiz ne varsa onu ayirt edip uyguluycam d edim bi baktim sabah senin msjini gordum cook sevindim cunku bu seferki transferimde hicc dikkat etmedim hatta ac yasadim diyebilirim canim hic birsey istememisti tabi hersey Allah tandir ama tedbirid almak lazim ki kendimizi suclamayalim diye peki yenmemesi gerekenleride yazarmisin cnm ben aci eksi tuzlu acayip seven birisiyim benim gorumcem hic bunlari yemezdi bu sefer onlari hic almiycam evde olunca dayanamyip yiyorum:-)
patates,adaçayı ve naneli tüm çaylar,bitki çayları,maydanoz gibi yeşillik yasak.şekerli unlu tüm gıdalar az olacakmış..,bana hemşirem pasta börek şekerli unlu hamur işini abartmadan ye demişti.
...yasakkkkkk....yasak yasak,bu sarayda herşey yasak sülümannn diyen Hürrem gibiyiz.

evet kırıldım,neyse önemli değil,seninkide inşallah hayırlı olur.buralarda yazmak yerine,gidip bi yerde bi çay içer,ele ele tutuşur birlikte konuşur,dua eder,tanışırdık,her arkadaşlık 10 yaşında 5 yaşında kurulmuyor.30 undada olabilirdi.neyse allahım her ikimizinde işini kolaylaştırsın.ikimizede hayırlı haber duyursun.kendim için dua ederken sanada ederim,hoşçakal.
bu arada opun salı günüydü senin.senin kesin cumartesi transfer ederler.korkma,hayırlı olsun.

Arkadaşlar kaç gündür buralardayım bazı konularda bana çok yardımcı oldunuz teşekkür ederim hakkınızı helal edin ama ben daha girmem heralde...Hepiniz Alllahın izniyle ve hayırlısıyla pozitifleri görür bebişleriniz sağlıklı bir şekilde kucağınıza alırsınız..Dualarım sizinle...

Tekrar k.bakma ama sebebimi söyledim üstüne alınman gereken bişey yok kişisel değil yani..Seninde, bu yolda emek veren herkesinde Allah yardımcısı olsun...

Sabah mutsuz uyaniyorum yarim saat sonra mutluyum.bi saat sonra agliyorum. Tanimlanamaz bi ruh hali yani.tatlim ben bugun arkadaslari cagirdim. Geldiler gelcekler ikramlar gittiler falan derken zaman o kadar cabuk gecti ki.ve hep guldum. Aglamak aklima gelmedi hic. Demek ki evde isteristemez hep kendimizi dinledigimiz icin mutsuz oluyoruz. Belirti ariyoruz bulamiyoruz falan.umudihar in yazdigi gelisim evresini gordun mu?
Bende kız kardeşimi çağırdım biraz iyi geldi, o da kızdı olmassa olmasın dünyanın sonu değilya saplantı hale getirme menopoza girinceye kadar uğraşırsın falan fırçaladı açıkcası:KK54:Eşimde diyo benim için önemli değil ben çok takmıyorum senin için istiyorum felan biraz rahatladım sağolsun desteklerini esirgemezler hiçbir zaman,ama bazen gene gidiyor kafam o kadar emek diorum rabbime sığınıyorum kuzum Allahım düşmanımın kucağını dahi boş bırakmasın,bugün hcg kanımda dolaşmaya başlamış benim 4.gün embryosuydu

aminnn cnmmm aminnnn.....bak ne guzel annende yanindaymis sana yapsin yedirsin zaten ilk 5 gun cooook onemli ondan sonra yavas yavas kendin kalkarsin bakim ve psikoloji bu donemde coook onemli insaallah sonunda guzel haberlerini verirsin bizeee....

Onlari gordum ya o bile bnm icin kicaman bir umut.. allhim hepimize yarsim etsin.. dikkat ediyrum.cnm merak etme.. sagolasinnn canimm

Tatlim bak biz sweart ile yaziyoruz belirti gene yok gene yok diye.hatta umudihar gelisim asamalarini paylasti.daha belirti veremez o ben ikna oldum:KK68:sende olumlu dusun pozitif ol:-)
Aynen kuzum tık yok tık maşallah çok sorunsuz anneleriz biz,bizden acısı daha sonra çıkacak 2-3.aylarda kus kus birbirimize yazarız,canlarım napalım ya vala biz elimizden geleni yaptık gerisi rabbimin takdirio_O

patates,adaçayı ve naneli tüm çaylar,bitki çayları,maydanoz gibi yeşillik yasak.şekerli unlu tüm gıdalar az olacakmış..,bana hemşirem pasta börek şekerli unlu hamur işini abartmadan ye demişti.
...yasakkkkkk....yasak yasak,bu sarayda herşey yasak sülümannn diyen Hürrem gibiyiz.

aaa bakk patatesi biliyodum hamur islerinide yiyodumm bitki cayi hic icmiyodum bu gunlerde ama yalan degil digerlerini yiyodum kesin eve bile koymamam lazimm bizim burda diyolar hic birsey onemli degil devam normal hayata ama bemce oyle degil turkiyenin basari orani % 80 den daha fazlayken burada bu oran % 30 larda ancak oyuzden kendim arastiriyorum herseyi ahhh ahhh hurrem gibi bizde dogursak maasaallah kadin her sene bi tane getirdi:-)

Bu gün 4.günüm hiç belirti yok ne agrı ne lekelenme :KK43: bu 4.denemem Allahım her isteyene nasip etsin inş.., bu arada ben günde 5-6 tane sigara içiyorum stresten bırakamadım delirme noktasına geliyorum buda mı ılmadı diye :KK43:((
bugün benimde 4. günüm geçen cuma opu pazartesi 3. gün embriyosu transfer edildi bende de bir belirti yok hala yalnız değilsinnn

Vardir vardir her doktorun bir ebedi oluyo yaninda onlar kayit aciyo asiydi vitamindi kontrol ediyorlar. Zaten hastanelerde pozitif sonuclari ait oldugmuz saglik ocagina bildiriyormus yrn sabahtan git ama ac git bana oyle demislerdi

canım nasılsın?? ya ben gittim sağlık ocağına dün bahsettiğin gibi aç karnına kan aldılar baya detaylı kontrol ettiler tansiyon kilo beslenme alışkanlığı güzel bi uygulamaymış pazartesi alıcam sonuçlarımı benden iki tüp kan aldılar ama biz hepsine bakıyoruz dediler canım valla iyi ki gitmişim şimdi doktoruma giderken hazırlıklı gitmiş olucam senin vesilenle:KK15:

evet onları yazan bendim.yenmesi ve yenmemesi gerekeleri çok araştırdım çünkü.ben herşeyi okuyup çalışıyorum bilgilere falan...fatıma2014 allah yardımcın olsun.bişey sorcak olursan sorabilirsin.

bu arada ayaz23 seni rahatsız etmiş olacağımki ,bana özelden okadar kısa 2 satır yazı yazıp, ''özel mesajlarıma bakmıyorum,burayıda arkadaşları takip etmek bilgi sahibi olmak için giriyorum demişsin.'' daha farklı bi dostluk ve arkadaşlık ummuştum.aynı yerdeyiz nedeolsa..ama kusura bakma,bir daha yazmam...birşeylere kırılabilecek alınabilecek kadar stres bile yasak nede olsa.boşver....hepimize rabbim yeter,ol derse olur,bol bol dua edip,bekleyelim arkadaşlar.[/QU
evet onları yazan bendim.yenmesi ve yenmemesi gerekeleri çok araştırdım çünkü.ben herşeyi okuyup çalışıyorum bilgilere falan...fatıma2014 allah yardımcın olsun.bişey sorcak olursan sorabilirsin.

bu arada ayaz23 seni rahatsız etmiş olacağımki ,bana özelden okadar kısa 2 satır yazı yazıp, ''özel mesajlarıma bakmıyorum,burayıda arkadaşları takip etmek bilgi sahibi olmak için giriyorum demişsin.'' daha farklı bi dostluk ve arkadaşlık ummuştum.aynı yerdeyiz nedeolsa..ama kusura bakma,bir daha yazmam...birşeylere kırılabilecek alınabilecek kadar stres bile yasak nede olsa.boşver....hepimize rabbim yeter,ol derse olur,bol bol dua edip,bekleyelim arkadaşlar.
umuda yolculuk23, 4 dakika önce Düzenle K.İ.B.
Canım merhaba
Bende ikinci denemem eylülün sonunda başlayacağım. Transfer öncesinde neler yemek gerekiyor ilkinde bunlara dikkat etmedim bu defa daha dikkatli olmak istiyorum. Bu konuda bana da yardımcı olursan sevinirim.Daha önce yazdın galiba ama kusura bakma bulamadım tekrar yazarsan çok mutlu olurum :)

X