2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

günaydın...bu güzel mübarek günün hürmetine,el açıp dua ettiğimiz şeyi,rabbim tüm isteyenlere versin.inşallah.bol bol dua,rabbim ol derse olur,bizde çok umutluyuz,inşallah bakalım.iğneme bir yenisi daha eklendi.cetrodite...artık hem gonal-f hemde çatlamayı önleyici cetrodite kullanılıyor.o kadar çok karışık şeyler yiye yiye midem birbirine girdi,kabakçekirdeği,ananas,narsuyu,kivi,madensuyu,su,elma,süt,polen,bal,arısütü.....karnımdan tuhaf sesler geliyor.mideyi bozmasak iyi....ayrıca ağrılarda başladı.yumurtalarla ilgili sanırım,......ama bu güzel cuma gününde umutlu huzurlu mutluyuz.sabretmeyi biliyoruz,ve yalnız olmadığımızı.

kabak çekirdeği ne işe yarıyorki canım

kabak çekirdeği ne işe yarıyorki canım
narsuyu rahim kalınlığı için,ananas kabızlığı önleme ve embriyo tutunması için,süt yumurta protein için,elma yine rahim içi için,arısütü polen balda yumurta kalitesi için,kivi c vitamini,bide fındık ceviz kabakçekirdeği iyiymiş.kabak çekirdeği illa şu şey diye ezbere bilmiyorum ama okumuştum.bide inofolik kullanıyorum.folik asit ve pcos için.rabbim yardımcımız olsun inşallah.

canım kabak çekirdeği bebişin rahme daha sıkı tutunmasına yardımcı oluyormuş ama kuruyemişciden ve açık taze olanı tercih edin ben transferden sonra her gün tükettim
demekki ben erken başlamışım.henüz transfer yok daha.valla ne bulduysak yiyoruz....gülüyorum kendime şimdi.aklıma bişey geldide....dün yaptığım.neyse.....herkese kolaylıklar dilerim.

amin canım benim 13,günüm bugün dün beta hcg m 28,57 çıktı biraz üzgünüm ama içimde halen bir umut var

amin canım amin inş

amin canım benim 13,günüm bugün dün beta hcg m 28,57 çıktı biraz üzgünüm ama içimde halen bir umut var
Canım üzülme sakın ve endişelenme iki gün sonra yükseldiğini göreceksin bence. Ama şimdi gereksiz stres yapıp kendini bırakma sakın.

SELAM arkadaşlar,
aranızda transfer sonrasında karın ağrısı çeken var mı?
Bazen yaygın bir ağrı gibi ,bazen batma gibi sadece kasıklarda.
transferin 4. günündeyim ama 2 gündür arttı gibi.
biraz gaz sıkıştırması gibi.ne bileyim tuhaf bi rahatsızlık veriyor.
aklıma başka komplikasyonlar olabileceği geliyor.
gerçi işlem basit bir işlem ama ne bileyim.
adet sancısına da benziyor biraz.
sziler benzeri ağrılar vs. yaşıyormusunuz.

Merhaba kızlar,
Bende ikinci deneme için başlıyorum tedaviye önümüzdeki ay adetle beraber gideceğim gonal verdi doktorum onunla başlıcaz :)
Bakalım inşallah hakkımızda hayırlısı olsun :)

Canım bebişin yerleşmeye çalışıyordur belki :)
Kalbini ferah tut başka birşey olduğunu düşünmüyorum ben.

inşallah tatlım ya RABBİM en iisini bilir ben elimden geleni yaptım
Haklısın biz olması gereken herşeyi yapıyoruz tedbir senden takdir ALLAH tan demişler.
Alnımıza ne yazdıysa onu yaşayacağız. Ama yüzümüz gülecek az kaldı sabret :)

Merhaba canim bende 4.:gunumdeyim bende de oyle ara ara agri gaz oluyo sanirim kullandigimiz ilaclardan

arkadaşlar dün yumurtalar alındı çok ağrı çektim.iğne verdi ayrıca doktor kalçadan yapılıyor iğne vurulurken acımıyor ama bugun dayınlmaz acıyor kalçam ve bacağıma vuruyor.neden böyle oluyor acaba hergün vurulacam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…