2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

[QUOihar, post: 36673870, member: 505821"]Ewetttttttt yarinmi ypiyrsun.. cnmm
Evet canim.hatta esimden gizli yapicam.ona kalsa 12 yi tamamlatcak bana :)[/QUOTE]
Tmm yaptir.. eger pozitifse bir emzik al not yaz bn geliyrum babacigim hazirmisin diye. jnsallh bnde o gunleri gorrmde.. pozitifim ilur.. ustune ayy insaalh supriz yap..

Ewet cnmm insaalh.. son olur.. aminnn aminnn aminn

insaallah cnm ya hic yasamazsin bi daha bu durumlari..ya ne guzel ilk deneme olmasina ragmen 2 tane transfef ediyolar burda asla taviz vermiyolar 3.denemede 2 tane koyma hakki oluyo benimki iki tane olcak belki bu sefer sansim olur ama hala regl olmadim ya:-(

Bnmde yarin 10da cnm.. 10,30 bulur sanirim.. armizda 1gun olcak sanirim.. insallh 12 15 gun sonra pes pese guzel hberler verriz,.
Evet canım benim cumartesi 5. Gün embriyosu 2 tane senin kaçıncı gün kaç tane inşallah rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın hayırlı sağlıklı evlatlar versin aminn

insaallah cnm ya hic yasamazsin bi daha bu durumlari..ya ne guzel ilk deneme olmasina ragmen 2 tane transfef ediyolar burda asla taviz vermiyolar 3.denemede 2 tane koyma hakki oluyo benimki iki tane olcak belki bu sefer sansim olur ama hala regl olmadim ya:-(

Daha blli degil bnm 2 olck 1mi koncak 2tane umudumvar.. israr edersem blki riskini alabilirsem.. blki yprlar amnn allh istesin 1mis 2 imis.. bk bn diyrdum 10tne yumim olur 5tne cikti.. Dedim.en.az 3.gun embrysu olur desim.. en fazla 5.gun atarlar dedim.. ama.simdi 2.gun oldu.. ve 2umudum var.. ya tutack yada.... hayrlisi allhtan ben 1.5 sendir yumurtamin dollnmesi icin.elimden gelni yaptim.. ama.onlar suansecilmis ve.sollnmis.bunada.sukur.. insallh bnmle.birlikte olur pamugum.. ne diyim.. allhim ol desin ve olsun..

Evet canım benim cumartesi 5. Gün embriyosu 2 tane senin kaçıncı gün kaç tane inşallah rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın hayırlı sağlıklı evlatlar versin aminn
Cnm bnm 5yumurtam toplndi 3tanesi iyi ama 2tanesi tam kaliteli imis.. riske atmak istemediler.. 2.gunu yarin.. dogal ortaminda.. olmasini istiyrlar.. bn elimden geleni yapiyrumm eger allbim.iIn verrse.. oda tutar.. insallh.. birtek allh bilir rahmimizde ne oldugunu..

Daha blli degil bnm 2 olck 1mi koncak 2tane umudumvar.. israr edersem blki riskini alabilirsem.. blki yprlar amnn allh istesin 1mis 2 imis.. bk bn diyrdum 10tne yumim olur 5tne cikti.. Dedim.en.az 3.gun embrysu olur desim.. en fazla 5.gun atarlar dedim.. ama.simdi 2.gun oldu.. ve 2umudum var.. ya tutack yada.... hayrlisi allhtan ben 1.5 sendir yumurtamin dollnmesi icin.elimden gelni yaptim.. ama.onlar suansecilmis ve.sollnmis.bunada.sukur.. insallh bnmle.birlikte olur pamugum.. ne diyim.. allhim ol desin ve olsun..

aynen cnmm herseyi rabbim bilir yeterki vakti zamani gelmis olsun bak benimkinede her seferinde cok iyi kalitede cok umut veriyolardi bak olmadi can veren rabbim hersekilde verir yeterki bu gunler gitsin yerine guzel umutlar ve tatli bebisler gelsin

Cnm bnm 5yumurtam toplndi 3tanesi iyi ama 2tanesi tam kaliteli imis.. riske atmak istemediler.. 2.gunu yarin.. dogal ortaminda.. olmasini istiyrlar.. bn elimden geleni yapiyrumm eger allbim.iIn verrse.. oda tutar.. insallh.. birtek allh bilir rahmimizde ne oldugunu..
İnşallah canım rabim ol desin yeter 2. 3. 5. Gün fark etmiyor benim bu 3 denemem olduğu için 2 sini devlette yaptırnıştım bunu özelde yaptırıyorum nasip artık hakkınızda hayırlısı olur inşallah

Evet canim.hatta esimden gizli yapicam.ona kalsa 12 yi tamamlatcak bana :)
Tmm yaptir.. eger pozitifse bir emzik al not yaz bn geliyrum babacigim hazirmisin diye. jnsallh bnde o gunleri gorrmde.. pozitifim ilur.. ustune ayy insaalh supriz yap..[/QUOTE]
Benim icin pozitif olmasi yeterli degil ama.bu beni tatmin etmicek.taa ki 9 ay sonra kucagima alana kadar.dusuk riski herzaman olacak ve beni cok korkutuyor.oncesinde klomenle bi gebeligim var.6 haftalikken ogrendim.asil o zaman esimin gozlerinin nasil parladigini unutamiyorum.8 haftalikkende kalp atisi durdu.simdi bu 3.tup bebek denemesi.pozitif olsada ayni pariltiyi yakalayamayacagim o gozlerde cunku lackalasti artik olay. " pozitifmis" der gecerim heralde esimede.

Hiç
Tmm yaptir.. eger pozitifse bir emzik al not yaz bn geliyrum babacigim hazirmisin diye. jnsallh bnde o gunleri gorrmde.. pozitifim ilur.. ustune ayy insaalh supriz yap..
Benim icin pozitif olmasi yeterli degil ama.bu beni tatmin etmicek.taa ki 9 ay sonra kucagima alana kadar.dusuk riski herzaman olacak ve beni cok korkutuyor.oncesinde klomenle bi gebeligim var.6 haftalikken ogrendim.asil o zaman esimin gozlerinin nasil parladigini unutamiyorum.8 haftalikkende kalp atisi durdu.simdi bu 3.tup bebek denemesi.pozitif olsada ayni pariltiyi yakalayamayacagim o gozlerde cunku lackalasti artik olay. " pozitifmis" der gecerim heralde esimede.[/QUOTE]
oyle duşunme guzel duşun güzel olsun bu benim 4.denemem bir kere nile pozitifi görmedik herşey istediğiniz gibi olur inş

slm cnmm rabbim yuzunu guldurur insaallah ben eski mesajlari okuyunca seninde yurtdisinda yasadigi ve sorunumuzun ayni oldugunu gordum ben cok dertliyim bu yurtdisinda tup bebek merkezlerinden dolayi benim merak ettigim hangi ilaclari ve hangi igneleri kullanmaya basladin cunku gercekten biraz bu yurtdisiyla ilgili iyi seyler duymaya cook ihtiyacim var:-(
Merhaba,ben gonalf kullandim onceki mesajda belirttigim gibi simdi menopura basladim dunde olgalutrana basladim baskilayici olarak birde catlatmak icin igné verdiler ama onu henuz kullanmadim yurtdisi ile ilgili sorunun ne turkiyedekiler kadar aciklayici degiller oysa sorun evet ama alistim ve kafaya takmamaya calisiyorum sende takma bence birde benim dilim yetersiz ve esim araciligiyla anlasiyorum doktorla o en zoru ama Turkiyede de yaptirmak istemedim sonucta burda evimden gidip gelmek daha rahat, umarim hersey hepimiz icin olumlu sonuclanir bilmem yardimci olabildimmi☺️

Guzel haberlerini bekliyoruz insallah guzelce alip gelir sonrada gelislerinin( aa ikizmi olacak yoksa Allah soyletti) haberini verirsin bize

aynen cnmm herseyi rabbim bilir yeterki vakti zamani gelmis olsun bak benimkinede her seferinde cok iyi kalitede cok umut veriyolardi bak olmadi can veren rabbim hersekilde verir yeterki bu gunler gitsin yerine guzel umutlar ve tatli bebisler gelsin

Aminnn be canimmm aminnn.. keskelerle yurumuyr ki hayat.. bnde istersim 5sene yolunu gozledigim askerligini okulumuzu bekledigim.adamdan onun gibi bakan iki cift goz bana.anne.desin dustugunde aglama diyip hayata karsi guclu olmasini ogretecegim bir ewladim.. ona.ninler.soyliyim birlikte aglayip birlikte guldugumuz nefes aldikca icimizdeki umut hic bitmiyecek.. allhimm yeterki olll desin yuce rabbim.peygamber efendimizin.. cocuklarinin suyu yuzu hurmetune insallh..

İnşallah canım rabim ol desin yeter 2. 3. 5. Gün fark etmiyor benim bu 3 denemem olduğu için 2 sini devlette yaptırnıştım bunu özelde yaptırıyorum nasip artık hakkınızda hayırlısı olur inşallah
Nasip ewet cnm kismet hersey.. yeterki olsunlar.. 9ay boyunca iyice yerlessinler.. ozamn dunyamiz guzellescek.. allhim bugunde cuma dua zincirmizi bozmayalaim allhim hepimizin icindeki umudlari nasip etsin..

Benim icin pozitif olmasi yeterli degil ama.bu beni tatmin etmicek.taa ki 9 ay sonra kucagima alana kadar.dusuk riski herzaman olacak ve beni cok korkutuyor.oncesinde klomenle bi gebeligim var.6 haftalikken ogrendim.asil o zaman esimin gozlerinin nasil parladigini unutamiyorum.8 haftalikkende kalp atisi durdu.simdi bu 3.tup bebek denemesi.pozitif olsada ayni pariltiyi yakalayamayacagim o gozlerde cunku lackalasti artik olay. " pozitifmis" der gecerim heralde esimede.[/QUOTE]
Insaaallllhhhhh allhimmm nasip ederrrrr cnmmm 9ay boyunca allhim saglikli sihhetli bebkler nasip etsin yumurtaya can veren rabbim.. cokk buyuk... bizleri kpisindan bos cevirmesin..

Dün doktora gittim 10 tane yumurtam oluşmuş femarayı bırakmayı teklif ettim hocaya sen bilirsin dedi hemşire sordu hocam femara kullanmıcakmı doktor hasta kullanmak istemiyor ısrar etmeyelim dedi :) yani iyi bişemi oldu kötü bişemi anlamadım :) Pazartesi tekrar gidiyordum bakalım tahminim salı Çarşamba opu der

X