2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Allh razi olsunn gozdemmm bugunde cuma.. insallh iyi olur.. ra bim ne vrrse hayrlini versin insallh..

Ewettttttttt cnlarimmmmmm bebklerimi aldim.. ytiyruz.. allhim hpimize yrdim etsin.. insallh.. dualrinizi esirgemeyin bnden allhim hpimize mujdeli hberler verdirmeyi nasip etsin..
Canim hayirli olsun.
Yavrularin annelerinin rahmine hosgelmisler.
Insallah bir omur boyu ayrilmazsiniz.
Benimde bugun 4.gunum.bizde dinleniyoruz.2 tane transfer edildi bana.
Pespese guzel haberler alalim insallah.

Merhaba kızlarrrrrr evet sonuç geldi transfer 16 ağustos 2.gun emriyosu 2 adet 9.gun kan testi 16.89...10 gun 35.17 ...13.gun 182 allahım a şükürler olsun cuma günü yüzü suyu hurmetine ehepinize dua ediyorum arkadaşlar alah sonuna kadar gitmeyi nasip eder insallah burdaki herkez bu duygusu yaşasın insallah (amin)

Canim hayirli olsun.
Yavrularin annelerinin rahmine hosgelmisler.
Insallah bir omur boyu ayrilmazsiniz.
Benimde bugun 4.gunum.bizde dinleniyoruz.2 tane transfer edildi bana.
Pespese guzel haberler alalim insallah.
Ayy insallhh be birtanemm 10eylule kandan bakicaksiniz dedi.. tamda bnm adetimin baslangici.. insallh bebgim olurda regli olmama.. 9ay boyunca.. aramizda 4gun var.. bnmfe 2tane.. insallh.. tutunurlar.. hepimiz mutlu ollim allhim yardimcimiz olsun..

Canım çok sevindim Rabbim kucağına aldigin günleride göstersin :)

Ayyy suan yatrken aldigim en guzelll haber cnmmm sukurler olsun.allhimiza.. allhim sag saglim.kucagina almayi nasip etsin.. insallh..

[QUOCNN "umuts76, post: 36679099, member: 84114"]SELAM arkadaşlar,
aranızda transfer sonrasında karın ağrısı çeken var mı?
Bazen yaygın bir ağrı gibi ,bazen batma gibi sadece kasıklarda.
transferin 4. günündeyim ama 2 gündür arttı gibi.
biraz gaz sıkıştırması gibi.ne bileyim tuhaf bi rahatsızlık veriyor.
aklıma başka komplikasyonlar olabileceği geliyor.
gerçi işlem basit bir işlem ama ne bileyim.
adet sancısına da benziyor biraz.
sziler benzeri ağrılar vs. yaşıyormusunuz.[/QUOTE]
Slm cnm benimde transferinin ikinci günü bende de transfer aksamindan itibaren kasiklarimda agri var bacagima vuruyor sağ taraf ama bana umut olup bu agrilar belki östrojen hapi iciyoru protestan falan onlardandir ama yinede bana umut oluyor o agrilar benim 2.denemem bu ilkinde hic bir belirti yasamamistim ondan bu sgrilar hoşuma gidiyor ilaçlardan bile olsa umutlandirmasi güzel

İnşaallah canım:) senin de bu sefer olur kavuşursunuz :)
insallah canim.yine hamile kalirim insallah ve bu kez sonuna kadar gider.

Ayy insallhh be birtanemm 10eylule kandan bakicaksiniz dedi.. tamda bnm adetimin baslangici.. insallh bebgim olurda regli olmama.. 9ay boyunca.. aramizda 4gun var.. bnmfe 2tane.. insallh.. tutunurlar.. hepimiz mutlu ollim allhim yardimcimiz olsun..
Amin cnm insallah.
Hayirlisiyla guzel haberler aliriz.
6 eyluldede ben test yapicam.
Rabbim emeklerimizi bosa cikarmasin

Maşallah atayf, post: 36680783, member: 615882"]Merhaba kızlarrrrrr evet sonuç geldi transfer 16 ağustos 2.gun emriyosu 2 adet 9.gun kan testi 16.89...10 gun 35.17 ...13.gun 182 allahım a şükürler olsun cuma günü yüzü suyu hurmetine ehepinize dua ediyorum arkadaşlar alah sonuna kadar gitmeyi nasip eder insallah burdaki herkez bu duygusu yaşasın insallah (amin)[/QUOTE]
Masallah Rabbim hayirla saglikla kucagina almayi nasip etsin u haberlet bizedeumut oluyo

Transfer oncesi varmiyso canim ayni sikayetlerin.opu -transfer arasi diyelim.

ben bel ağrısı yaşıyorum 4 gün oldu benimde transfer olalı ama bence belirti aramak için çok erken kendimizi çok dinliyoruz dinlememek lazım
Aslında dinlememeye çalışıyorum ama bu belirgin ağrı biraz rahatsız ediyor.
belirti olarak da düşünmedim pek ama ilaçlardan olabilir sanki.

3. gün embryoları canım 2 tane.tutunmanın dediğin günlerde olacağını okudum pek çok yerde.genelde 6. gün başlıyormuş yumurtlamadan sonra.
aynen tıpkısını yaşıyorum tarif ettiğin gibi canım.
inş.hayırlara vesile olur cümlemiz için.

gözün aydın canım.
inş dediğin gibi soununa kadar gitmeyi ve hayırlısıyla ssağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Transfer oncesi varmiyso canim ayni sikayetlerin.opu -transfer arasi diyelim.
bu şekilde değildi canım.opu sonrası 1 gün rahatsızlık hissetim şişlik gibi vs.sonra rahatlamıştım.
ama şimdi gezen bi kramp gibi bi ağrı var.bazen kasıkta ama çoğunlukla karnımda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…