2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kızlar belirti aramayın benim ilk tedavide bel ağrılarım kasık ağrılayım göğüslerimde şişme karıncalanma üstüne yatınca acıyordu hamileyim sanıyordum meğer ilaçlar yapıyormuş sonuç negatifti

arkadaşlar dün yumurtalar alındı çok ağrı çektim.iğne verdi ayrıca doktor kalçadan yapılıyor iğne vurulurken acımıyor ama bugun dayınlmaz acıyor kalçam ve bacağıma vuruyor.neden böyle oluyor acaba hergün vurulacam :KK43:
Evet öyle oluyor kalçaların üstüne oturamıyorsun bile progesteron iğnesi yağlı olduğu için sürekli masaj yapman lazım dağılması için

arkadaşlar dün yumurtalar alındı çok ağrı çektim.iğne verdi ayrıca doktor kalçadan yapılıyor iğne vurulurken acımıyor ama bugun dayınlmaz acıyor kalçam ve bacağıma vuruyor.neden böyle oluyor acaba hergün vurulacam :KK43:
Ya vücutlarımız bi yerden sonra artık tepki vermeye. Başlıyor canım benimde kaç gündür karnım ağrıyordu yumurtalara alındıktan sonra bide ondan sonra verdikleri bi iğne var yine göbekten çok acıtıyo bugün resmen ağladım vurunca demek iyice hassaslaştı napalım ama artık her nimetin bir külfeti var..dayanıp güzel sonuçlar alacağız inş

Canım bebişin yerleşmeye çalışıyordur belki :)
Kalbini ferah tut başka birşey olduğunu düşünmüyorum ben.
İnş canım.
tutunma için erken olduğundan ağrıların sebebi olarak başka şeyler geldi hep aklıma.
ne bileyim bi enfeksiyon bi başka komplikasyon filan.
hep en kötüsünü düşünürüm ben:))

Merhaba canim bende 4.:gunumdeyim bende de oyle ara ara agri gaz oluyo sanirim kullandigimiz ilaclardan
haklısın canım.ilaçlar ağır geliyor ne de olsa.aslında ben de ilaçlar olabileceğini düşünüyorum ama bazen şiddeti artınca endişeleniyorum ister istemez.

Kızlar belirti aramayın benim ilk tedavide bel ağrılarım kasık ağrılayım göğüslerimde şişme karıncalanma üstüne yatınca acıyordu hamileyim sanıyordum meğer ilaçlar yapıyormuş sonuç negatifti
doğru söylüyorsun canım.belirti aramak için acele etmemek lazım.ilaçların etkisi büyük ihtimalle.

Evet öyle oluyor kalçaların üstüne oturamıyorsun bile progesteron iğnesi yağlı olduğu için sürekli masaj yapman lazım dağılması için
bu progesteron iğnesi gerçekten çok zormuş ya.aynen ben de oturamıyorum.dağıtmak çok zor.baya masaj yapmak gerekiyor.

Ewettttttttt cnlarimmmmmm bebklerimi aldim.. ytiyruz.. allhim hpimize yrdim etsin.. insallh.. dualrinizi esirgemeyin bnden allhim hpimize mujdeli hberler verdirmeyi nasip etsin..
Ayy hadi bakalım inş sıkı sıkı tutunurlar bebişlerin canım..bu arada benden sonra başladın tedaviye benden öne geçtin hızlısın Valla:))benimde yarın transfer olabilir haber bekliyorum bakalım..

Ya arkadaşlar siz bir sürü şey yiyip içiyormuşsunuz. Okuyunca kendimi kötü hissettim ben normal hayatım devam ediyorum yarın transfer olacak muhtemelen ne yapayım özellikle hamile kalan arkadaşlar ne yaptınız

Ayy hadi bakalım inş sıkı sıkı tutunurlar bebişlerin canım..bu arada benden sonra başladın tedaviye benden öne geçtin hızlısın Valla:))benimde yarın transfer olabilir haber bekliyorum bakalım..

Aminnnn ayazim armizda 1gun olck insallh guzel hberler verriz.. su cuna gununun hurmetine insallh..

Ewettttttttt cnlarimmmmmm bebklerimi aldim.. ytiyruz.. allhim hpimize yrdim etsin.. insallh.. dualrinizi esirgemeyin bnden allhim hpimize mujdeli hberler verdirmeyi nasip etsin..

Canimm hadi hayirli olsunn. Sana simsıkı tutunsunlar insallahhh. Hep konus bebeklerinle dinlen kendini yorma hic. Bide elektrik supurgesi gibi mekanik titresimi olan seylerden uzak dur. Karin kaslarini calistiracak hic bir hareket yapma yataktan bile saga yada sola donerek kalk. Bebeklerin saglikla buyusun insallahhh aminn

SELAM arkadaşlar,
aranızda transfer sonrasında karın ağrısı çeken var mı?
Bazen yaygın bir ağrı gibi ,bazen batma gibi sadece kasıklarda.
transferin 4. günündeyim ama 2 gündür arttı gibi.
biraz gaz sıkıştırması gibi.ne bileyim tuhaf bi rahatsızlık veriyor.
aklıma başka komplikasyonlar olabileceği geliyor.
gerçi işlem basit bir işlem ama ne bileyim.
adet sancısına da benziyor biraz.
sziler benzeri ağrılar vs. yaşıyormusunuz.
ben bel ağrısı yaşıyorum 4 gün oldu benimde transfer olalı ama bence belirti aramak için çok erken kendimizi çok dinliyoruz dinlememek lazım

SELAM arkadaşlar,
aranızda transfer sonrasında karın ağrısı çeken var mı?
Bazen yaygın bir ağrı gibi ,bazen batma gibi sadece kasıklarda.
transferin 4. günündeyim ama 2 gündür arttı gibi.
biraz gaz sıkıştırması gibi.ne bileyim tuhaf bi rahatsızlık veriyor.
aklıma başka komplikasyonlar olabileceği geliyor.
gerçi işlem basit bir işlem ama ne bileyim.
adet sancısına da benziyor biraz.
sziler benzeri ağrılar vs. yaşıyormusunuz.

Merhaba
benim de 3.günüm ve aynı belirtiler var bende de.Komplikasyon olduğunu düşünme.Tutunma aşamaları diyelim. Çünkü embriyo yumurta toplama işleminden 5-7 gün içerisinde uterusa tutunuyormuş. senin 4. günün olduguna göre kaçıncı gün embiroyosu bilmiyorum ama muhtemel tutunma zamanları diye yorumladım.
kramp şeklinde birden giren bir ağrı.. devamlı çok rahatsız etmeyen ama kendini hissettiren karın kasık ağrısı. adet olacakmışsın hissi ,göğüslerde zaman zaman ince sızı ,uçlarında acı ve hassasiyet..
bu belirtiler var bende de..

X