2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Aminnn insallaahhh canimmm. Benim doktorum estrofemi keseyi gorunce biraktirdi. Ama digerleri devam. İlk ogrendigim zmn benimde oyle agrilarim vardi simdi yok. Sonucun yukselir cnm merak etme hem zaten degerin epey yuksek. Rabbim hepimizin yardimcisi olsun insallahhh

canım 11.gün yaptırdıysan testi ikinci testini bugün yani 13. gününde yaptırsana. ben verdim kan.... sonuç öğleden sonra çıkacak....

canım embriyoloğum cuma yaptır dedi değerlerim çok iyi olduğunu riskli gördükleri değerin çok çok üstünde olduğu için bekle cuma yaptır o zaman ki değeri görmek istiyoruz dediler ben de o yüzden cuma yaptırayım dedim nasıl olsa sonucu biliyorum artık tek isteğim hayırlı bi şekilde yükselsin biliyosun canım transfer sürecimi kursağımda geçirdim sonucu aldığımda o sevinci bile yaşayamadım o yüzden yormıcam artık kendimi o 12 gün bana yetti de arttı bile hala ve hala eşimin ailesi durumu değersiz görüp yıpratıcı davranıyolar Allah'a havale ettim kendilerini eşimin annesi transferim 4.günüydü sanırım aradığında ben eşimle tartışmış ağlıyodum ben de kalkıp dedim eşim üzdü beni diye, sonrasında bi kere bile aramadılar 12.gün boyunca bi tek kere bile aramayan insanlar kalkmış sonucu öğrenmek için arıyolar eşimin ailesi bunu yapan cevap vermedim telefonlara şu sürecimin bile içine ettiler onlar yüzünden tadını bile çıkaramadım o kadar duyarsızlar ki sadece ararlar ve sadece hayırlı olsun, geçmiş olsun derler yabancılar gibi sormazlar yapabilieceğimiz bişey var mı yok mu gerçi çok önemsemiyorum ama hem arama sorma sonra kalk yabancı gibi test günü ara sadece hamile olup olmadığımı öğrenmek için ara sinirlerimi bozuyolar onlar yüzünden sevincimi bile tam anlamıyla yaşayamadım bi yararınız bak bari zararınız olmasın uzak durun benden

canım benim nolur üzme kendini.... yaşadıkların kolay şeyler değil ama bebeğin için lütfen daha güçlü ol....
zaman her şeyin ilacıdır... inşallah güzel haberlerle daha da mutlu olacaksın..... eşin şimdi yanında değil mi....

benim 1.denemem 28 az kaldı inş güzel haberler veririz sen transferden sonra kaç gün yattın
Kızlar ben ilkinde çok yattım evden çıkmadım hiç ama kimyasalla sonuçlandı.busefer ilk iki gün dinlendim sonra normal hayatıma geri döndüm.sizin kaçıncı denemeleriniz?

Dondurulmuş 3 embriyom daha var canim benim hemen tekrar baslayacagiz ama ben esimi hala ikna edemiyorum yarin tekrar kan vericem. Esim hala kabullenemedi. Ama sag tarafimda sislik ve sicaklik var. Kanama yok ağrım yok. Ama degerler dusuk iste neden böyle oldu anlamadim

Kızlar ben ilkinde çok yattım evden çıkmadım hiç ama kimyasalla sonuçlandı.busefer ilk iki gün dinlendim sonra normal hayatıma geri döndüm.sizin kaçıncı denemeleriniz?
bende ilk 2 gün yattım 3.gün normal hayatıma dönmesemde yavaş yavaş iş yapmaya çalışıyom fakat dr kendinizi yorgun hissettiğinz an dinlenn dedi bende zaten yürürken adet olacakmışım gibi karnım ağrıyor

Kızçelerim hepinize günaydın sabah embryolog aradı 3 üde devam ediyo dedi çok şükür sordum kaç hücreli 2 si 8 hücreli 1 tanesi 10 hücreli dedi fragmantasyonları güzel dedi yarın yada cumartesi transfer olabilir dedi bakalım hayırlısı olsun,kızlar dualarınızı eksik etmeyin

canım ayrılma noktasına geldik hayır gelmedi beni almaya sonuçta bana annemden daha iyi kim bakabilir başında deli divane olan eşim eve niye gelmedin diye saçmalıyor en ufak bi pişmanlık kırıntısı göremedim biliyorum zaman herşeyin ilacı ama bu durumu nasıl telafi edicek sonuçta o kdr önemli bi süreç ki gözümüzden sakınarak hareket edip o önemli geçirmeye çalışırken böyle olabileceğini asla tahmin etmezdim hayır ailesinin bi zararı yok Allah var yukarıda ama öyle gelelim gidelim destek olalım o da hiç yok çok önemli olmasın da dert etmiyorum ama pişkinlik yapılması telefona cevap vermiyorum diye hesap sorulması dün içim katıla katıla ağlayarak uyumuşum ve gerçekten sevincim kursağımda

dualarımız seninle bebişlerin harikalar inşallah sonunda hayırlı ve güzellikle sonuçlanır

Arkadadslar ben dun gece catlatma ignemi yarim saat gec yaptim birsey olur mu lutfen yardimci olunnn ?????????
bişey olmaz bence o saati yumurtanın çatlama saatini bilmek için veriyorlar ortalama 36 saat sonra çatlama oluyo ya ama onu doktoruna söyle ki ona göre işlemleri yapsınlar.. Büyük ihtimal sana sorarda iğne saatini..Ben bundan önce aşılama olmuştum o zaman kullanmıştım o iğneyi ordan biliyorum...

Allahın takdiri canım başka bi açıklaması yok sonunda içindeyken onlara can veren Yüce Rabbim hem ikinci deneme çok çok daha başarılı oluyomuş güzel ama sonuçta tekrar adetin ikinci günü gidip tedaviye yeniden başlayacak kadar sorunsuz ve kolay bi süreç eşine Allah sabır versin hiçbişey bitmiş değil ben nelere tanık oldum 5 kez deneyenler bile ben inanıyorum 2.si çok güzel sonuçlanıcak sen iyi ol yeter ki canım benim yanındayım bunu unutma lütfen

Tesekkur ederim canim cevabin icin drumu aradim soyledim yarim saat gec yapacak toplamayi yarin

Negüzel herşey böyle yolunda gitmeye devam eder inş..

Canim benim sağolasın. Allah senin de hep yuzunu guldursun insallah. Bi kac gun ugrasicaz heralde esimle :) hormonu ben aldım ama eşimi duygusallastirdi :)

n canm aminn.bebislerni neden kaybettin nekadrlikti.biz dogum Kdr hep endise icinde beklicez galiba bende bisey olcak die korkuorum..Allah kucaklarmza alamayi nasip etsin.
Canim benim acilmam oldu hicbirseyim yoktu cok guzueldi ikiz olmasina ragmen hic sikayetim olmamisti birden kramp girmeye baslqdi ben onlari bebekler hareket ediyor sandim iki hafta oyle durdum sonra internette yani burdaki arkadaslara sordum onlar hemen acile git dediler velasil oyle oldu 14 gun yattim dikilemedi enfeksiyon kaptim bide ates sitma nobet gecirdim 14 .gun kaybettim dogum oldu...

Canim benim sağolasın. Allah senin de hep yuzunu guldursun insallah. Bi kac gun ugrasicaz heralde esimle :) hormonu ben aldım ama eşimi duygusallastirdi :)
Hormonları biz alsakta onlarda çok etkileniyorlar sonuçta onlarda bekliyorlar bebiş:) Zamanla oda kabulleir meraak etme sen dik durup ileriye bakarsn oda yanında olur Allahın izniyle canım.. Allah hepimize hayırlı sağlıklı çocuklar nasip etsin inşş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…