2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canım septum ameliyatı mı yani rahimde perde mi vardı alındı yoksa başka bişey mi tabiki etkisi olmuştur inşallah hamilesindir canım yorma üzme kendini

gunaydin cnm rahimde hic bir problemim yoktuda ilk tup bebek denemem nedense dis gebelik oldu doktor un yuzunden nerdeyse Ölecektim kendim kanamam gelince farkettim hastaneye gittihimizde hamile oldugumu ama bebegin gozukmedigini soylediler buyuk ultrasonda bakinca embriyo sol tupume yerlesmis onun icin laparoskopi oldum bu ay transfer yapildi ancak

[QU: 36582047, member: 263888"]benim 1.denemem 28 az kaldı inş güzel haberler veririz :KK71:sen transferden sonra kaç gün yattın[/QUOTE]
Ben hala dinleniyorum evdeyim iş yapmıyorum ben 2005 de ilk denemde yani oglumda da evden çıkmadım şimdi 2.bebek için uğraşıyorum allah herkeze nasip etsin annelegi ben 36 yaşındayım 9 yaşında allah nazarlardan korusun bir oğlum var

Son düzenleme:
canım embriyoloğum cuma yaptır dedi değerlerim çok iyi olduğunu riskli gördükleri değerin çok çok üstünde olduğu için bekle cuma yaptır o zaman ki değeri görmek istiyoruz dediler ben de o yüzden cuma yaptırayım dedim nasıl olsa sonucu biliyorum artık:KK48: tek isteğim hayırlı bi şekilde yükselsin biliyosun canım transfer sürecimi kursağımda geçirdim sonucu aldığımda o sevinci bile yaşayamadım o yüzden yormıcam artık kendimi o 12 gün bana yetti de arttı bile hala ve hala eşimin ailesi durumu değersiz görüp yıpratıcı davranıyolar Allah'a havale ettim kendilerini eşimin annesi transferim 4.günüydü sanırım aradığında ben eşimle tartışmış ağlıyodum ben de kalkıp dedim eşim üzdü beni diye, sonrasında bi kere bile aramadılar 12.gün boyunca bi tek kere bile aramayan insanlar kalkmış sonucu öğrenmek için arıyolar eşimin ailesi bunu yapan cevap vermedim telefonlara şu sürecimin bile içine ettiler onlar yüzünden tadını bile çıkaramadım o kadar duyarsızlar ki sadece ararlar ve sadece hayırlı olsun, geçmiş olsun derler yabancılar gibi sormazlar yapabilieceğimiz bişey var mı yok mu gerçi çok önemsemiyorum ama hem arama sorma sonra kalk yabancı gibi test günü ara sadece hamile olup olmadığımı öğrenmek için ara sinirlerimi bozuyolar onlar yüzünden sevincimi bile tam anlamıyla yaşayamadım bi yararınız bak bari zararınız olmasın uzak durun benden :KK42:

canim hic uzme kendini seni o kadar iyi anliyorumki ben oyuzden esimle karar aldim hic kimseye soylemeyelim dedim tedavimizi ama bizim ne yasadiklarim umrularinda bile degil sen tadini cikar rabbim bak sana ne guzel o umudu verdi biliyorum bugunlerde insan destek ariyo ama sunu unutmaki rabbim sana en guzel duyguyu yasattiriyo bilki rabbim seni dusunuyo sabret sen dimdik ayakta ol gerisi kendiliginden gelir inan yasadiklarini ben yasiyorum gibi hissediyorum

gunaydin cnm rahimde hic bir problemim yoktuda ilk tup bebek denemem nedense dis gebelik oldu doktor un yuzunden nerdeyse Ölecektim kendim kanamam gelince farkettim hastaneye gittihimizde hamile oldugumu ama bebegin gozukmedigini soylediler buyuk ultrasonda bakinca embriyo sol tupume yerlesmis onun icin laparoskopi oldum bu ay transfer yapildi ancak

Çok geçmiş olsun zor bi süreç atlamışsın bugün 6.günün dimi inşallah güzel olacak herşey ama bu etkileseydi doktorun mutlaka bilgi verirdi o yüzden geçmişte kaldı sen bugününe odaklan canım

, post: 36583303, member: 543553"]Çok geçmiş olsun zor bi süreç atlamışsın bugün 6.günün dimi inşallah güzel olacak herşey ama bu etkileseydi doktorun mutlaka bilgi verirdi o yüzden geçmişte kaldı sen bugününe odaklan canım[/QUOTE]

ewet cnm bugun 6.gunum cok zor geciyo tek basima oldugum icin insaallah bu gunler gecer bi an once doktorum hersey cok iyi dedi transfer yaparken ama burdakilere hic guvenim olmadigi icin tereddut ediyorum yinede

kızlarrrr günler geçsin bir an önce buz bebeklerimi transfer etseler 01 eylül de lucrin başlıo adetin 21.günü eylül de transfer donmuşlarla deneyen arkadaşlar süreç nasıl işeyecek meraktan ölücem bugün sanki karnım agrıo bir ay önce ameliyat oldum kist yoktur dimi....

Hepimize çok tesekkur ediyorum desteklerini için inşallah sizin sonuclariniz guzel olur olur sizler sevinirsiniz bana nasip olmadi hayirli sonuç alanlarida kucaklarina almayi nasip etsin Rabbim.dünya kimilerini sevindirir kimilerini uzuyor ama biz olmayanlar da bir gün gulecegiz hepimiz bu yol zorlu yol kimi hemen olur anlamaz bizim de olsun diye ugrasiriz bu Simavi hakkiyla geçenlerdenolalim iinşallah ne yapalim payimiza düşen bu diycez yasayacagiz

canim hic uzme kendini seni o kadar iyi anliyorumki ben oyuzden esimle karar aldim hic kimseye soylemeyelim dedim tedavimizi ama bizim ne yasadiklarim umrularinda bile degil sen tadini cikar rabbim bak sana ne guzel o umudu verdi biliyorum bugunlerde insan destek ariyo ama sunu unutmaki rabbim sana en guzel duyguyu yasattiriyo bilki rabbim seni dusunuyo sabret sen dimdik ayakta ol gerisi kendiliginden gelir inan yasadiklarini ben yasiyorum gibi hissediyorum

teşekkür ederim canım geçiyo zamanla herşey evet ben de karar aldım artık beni hayata bağlayacak çok güzel tatlı mı tatlı bi umudum var o yüzden kendime yoluma bakıcam onlar üzdükleriyle kalsınlar.... hayır çok önemli deil fakat zararları da olmasın çok bişey istemiyorm geçicek sonuçta ve üzüldüğümle kalıcam

Kızlar canım o kadar sıkkın ki anlatamam.sabah acil gittim kan vereyim diye, burda yapmıyoruz dediler.poliklinikten sıra aldım, saat 3 bucağa verdiler.hemşireye rica ettim bekleyin dediler.eşim telefonla sağlık ocağı aradı kan versek sonuç bugün çıkar mı diye.çıkar demişler kalktım gittim yarın alırsınız sonucu dediler.çıktım ordan sizinle mi ugrasicam diye özele.bastım 55 lirayı verdim kanı, âletlerden biri bozuk yarına kalabilir sonuç dediler.sinirler lacka başladım ağlamaya. Ben kaç gündür bugünü bekliyorum, yarın öğrenmek isteseydim bedavaya sağlık ocağında yaptırırdim diye.sanki hersey bana karşı. Zaten olumlu sonuç beklemiyorum ve bunu öğrenmek için bile yaşadığım üzüntüye bakar misiniz.her isimizde bir terslik, ALLAH sonumuzu hayreylesin

, post: 36583303, member: 543553"]Çok geçmiş olsun zor bi süreç atlamışsın bugün 6.günün dimi inşallah güzel olacak herşey ama bu etkileseydi doktorun mutlaka bilgi verirdi o yüzden geçmişte kaldı sen bugününe odaklan canım

ewet cnm bugun 6.gunum cok zor geciyo tek basima oldugum icin insaallah bu gunler gecer bi an once doktorum hersey cok iyi dedi transfer yaparken ama burdakilere hic guvenim olmadigi icin tereddut ediyorum yinede[/QUOTE]

kaç embriyo transfer edildi kaliteleri nasıl kaç hücreliler sen rahat ol neden yalnızsın annen uzakta mı? ya da kayınvaliden kardeşin falan sen çok yorma kendini canım yalnızsan da

kızlarrrr günler geçsin bir an önce buz bebeklerimi transfer etseler 01 eylül de lucrin başlıo adetin 21.günü eylül de transfer donmuşlarla deneyen arkadaşlar süreç nasıl işeyecek meraktan ölücem bugün sanki karnım agrıo bir ay önce ameliyat oldum kist yoktur dimi....

allah kolaylik versin cnm korkma kist falan yoktur insaallah burda tedavi biraz daha farkli isliyo galiba cunku benimde donmusla transferim oldu bugun 6.gunum tek embriyo benim adetimden itibaren 4 gunde bir kontrole gittim yumurtlama gunumde catlatma ignesi o, dum aksam sonrada transferden bi gun oncenprogestana basladim vaginalden tfansferim oldugu gunde yine nedense catlatma ignemden bi tane daha oldum oyle gecti benimki

Ca
Kızlar canım o kadar sıkkın ki anlatamam.sabah acil gittim kan vereyim diye, burda yapmıyoruz dediler.poliklinikten sıra aldım, saat 3 bucağa verdiler.hemşireye rica ettim bekleyin dediler.eşim telefonla sağlık ocağı aradı kan versek sonuç bugün çıkar mı diye.çıkar demişler kalktım gittim yarın alırsınız sonucu dediler.çıktım ordan sizinle mi ugrasicam diye özele.bastım 55 lirayı verdim kanı, âletlerden biri bozuk yarına kalabilir sonuç dediler.sinirler lacka başladım ağlamaya. Ben kaç gündür bugünü bekliyorum, yarın öğrenmek isteseydim bedavaya sağlık ocağında yaptırırdim diye.sanki hersey bana karşı. Zaten olumlu sonuç beklemiyorum ve bunu öğrenmek için bile yaşadığım üzüntüye bakar misiniz.her isimizde bir terslik, ALLAH sonumuzu hayreylesin
Canim inşallah senin yüzün güler hayirlu sonuçlar alirsin dun beni de oyaladilar çok

teşekkür ederim canım geçiyo zamanla herşey evet ben de karar aldım artık beni hayata bağlayacak çok güzel tatlı mı tatlı bi umudum var o yüzden kendime yoluma bakıcam onlar üzdükleriyle kalsınlar.... hayır çok önemli deil fakat zararları da olmasın çok bişey istemiyorm geçicek sonuçta ve üzüldüğümle kalıcam

cok haklisin cnm biz uzuldugumuzle kalcaz onlarsa hic birsey olmamis gibi davranacaklar...bana ilkindede tek embriyo 3.gun 8 hucreliydi bundada tek embriyo ayni cnm ilk 2 denemede tek yapiyolar taviz vermyiyolar turkiye gibi degil ben almanyada yasiyorum cnm ne ailem ne kayinvilddmgil kimse yok burda kapimizi calan bi komsumuz dahi yok yani olsek soranimiz olmaz burda kayinvalidemde cok yasli zaten yabanci eltim vardi onunda ancak kendisine faydasi olur bide kimseye demedigimiz icin annemide getiremiyorum buraya esim benim ailemin bildigini bile bilmiyo sirf kendi ailesine soylemesin diye ameliyat oldugumdada herseyde yalnizdim burda esimde kendiisi oldugu icin cok calisiyo bitek yemegimi getiriyo ancak burda pek sansli sayilmam yani anlayacagin oyuzden bu sigeye ozellikle uye oldumki yalnizligim gitsin benim gibkler beni daha iyk amlar diye...

uzme kendini canim herseyde bi hayir vardir elbet belki sonucun iyi cikacaktir oyuzden rahat ol uzme....

canım ben de seninle aynı durumda kalmıştım gerçi ben erkenden öğrenmeye kalktım ya o da ayrı bir durum hemşire ikna edip 10.gün öğrenmeye kalkarsan ben 45 tl ödedim ama yarım saat sonra hemen gönderdiler inşallah güzel haberler alıcaksın ağla rahatla ama sıkma kendini stres yapma peki sen kanını verdikten sonra mı söylediler bozuk olduğunu iptal ettirseydin canım başka hast.giderdin sonuçta o parayı boşuna mı veriyosun

Ca
Canim inşallah senin yüzün güler hayirlu sonuçlar alirsin dun beni de oyaladilar çok
Canım benim çok üzüldüm senin için. Diyecek bişey de bulamıyorum vaktini bekliyor demek ki. Rabbim çok bekletmeden muradını verir inşallah. Benim de umudum yok, Allahın takdiri artık. Bize düşen sabri beklemek

X