2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kizlar bende bu gun doktorumla gorusmeye gittim bakalim 2-3 aya basliycam bende nasipse bebeklerimi kaybettigim icin tahliller biraz uzun allqhim insaalllah bu defa sag saim hayirlisiyla nasip eder rabbim isteyen herkese nasip etsin

aminn canm aminn.bebislerni neden kaybettin nekadrlikti.biz dogum Kdr hep endise icinde beklicez galiba bende bisey olcak die korkuorum..Allah kucaklarmza alamayi nasip etsin.

Arkadadslar ben dun gece catlatma ignemi yarim saat gec yaptim birsey olur mu lutfen yardimci olunnn ?????????

Ben varim cnm. Vucudun hormonlardan arinip ondan sonra embiryo ile tanisiyor. Daha saglikli bir yontem. Hatta bana transferden once hic bisey vermedi dogal olsun dedi. Ben arastirdim yeni ve etkili bir yontem .hayirlisi cnm.

Sizin tedaviniz ne durumda? Transfer yapıldı mı? Doktorunuz kim?

Kizlar 2.73 cikti bu seruven burda biter. Allah hepinizin yardimcisi olsun
Ben bu mesajınızı görmeden soru sormuştum Allah hakkımızda hayırlısını versin inşallah. Herşeyin zamanı vardır. Lütfen üzülmeyin. Kaçıncı gün yaptırdınız testi? Belki daha giderek artacaktır.

İnşallah güzel sonuçlar alırız.bende agrı fln yok hiçbir belirti yok açıkcası test tarihlerimizde aynımı ozaman?

Canimmm biseyy hissetmemen normalll hicc korkmaa. Bende hissetmemistimmm. Sadece elini karnina koy ve surekli konus bebisinle. Bu guzel hissin tadini cikartt

Teşekkür ederim canım ya adet sancısını belirgin bi sancı hissediyorum insan acaba mı demekten alıkoyamıyor kendini ne zormuş ya Allah sabır versin bize normal yolla hamilelikten çok çok farklı bu yaşadığımız sürekli kafanda deli sorularla cebelleşiyorsun sanırım kalp atışını duymadan da rahatlayamıcaz konuşuyorum cuma 2.testi yaptırdıktan sonra biraz daha rahatlamış olucam değerlerimin yükseldiğini görmek umudumu umut katıcak... estorfem kullanıyodum doktorum hamileliğim kesinleştikten sonra bıraktırdı dün itbariyle içmiyorum artık ama progesterona fitil şeklinde devam diğer ilaçlarım ztn bilinen şeyler folik asit ve coraspin Allahım hayırlısıyla can versin bebişlerimize

İnşallah güzel sonuçlar alırız.bende agrı fln yok hiçbir belirti yok açıkcası test tarihlerimizde aynımı ozaman?

canım benim 12.günüm dündü ama ben 11.gün test yaptım değerim 170 çıktı şimdi ise 2.testi yapıcam o da yarın sen de durum ne transferin ne zaman yapıldı??

canım benim 12.günüm dündü ama ben 11.gün test yaptım değerim 170 çıktı şimdi ise 2.testi yapıcam o da yarın sen de durum ne transferin ne zaman yapıldı??

canım 11.gün yaptırdıysan testi ikinci testini bugün yani 13. gününde yaptırsana. ben verdim kan.... sonuç öğleden sonra çıkacak....

Bugunlerinin acısını cikaracaksin hic merak etme canım benim.

canım yanındayız bunu bil lütfen ne desem biliyorum ki şuan ki hissettiklerini telafi etmicek bian evvel sonra ki tedaviye odaklanmak en hayırlısı olucak dondurulmuş embriyoların var mıydı?? durumun neydi hem o zmn süreç daha kolay ilerlemiş olacak sürekli irtibat halinde olalım olur mu? elimden geldiğince sana moral olmak isterim bildiğim kadarıyla iki aylık süre sonrasında yeniden tedaviye başlanıyor sen mutlaka biliyosundur da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…