2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
maşallah canım ne tatlı kızın var. bebişine bakarken nasılda yardımcı olur sana kızın :KK16:
heyecanla bekliyordur şimdi o da kardeşini

teşekkür ederm canım :) aynen baya bi yardımcı olacak inş.evet çok heycanlı bebegin giysilerini 2miz hazırlıyoruz hep :) inş dogduktan sonrada böyle olur

canımcım niye olduğunu bilmiyorum ama benimde orada ağrım oluyor...farkettiğim kadarıyla çok hızlı hareket ettiğimde ve yorulduğumda daha fazla ağrıyoooo:KK43: dinlenincede hemen geçiyo..acaba bizim ufaklıklarda yoruluyorda bizde işretmi veriyorlar böylelikle :))

aynen kasıkların acıyor çok yoruldugun da o zaman dinlenmen lazım......... nedeni ise : Bu ağrının sebebi rahmin büyümesine bağlı rahim etrafındaki bağların ve ligamentlerin gerilmesidir. (Round ligament ağrısı) Rahmin büyümesine bağlı gelişen round ligament ağrısı genellikle sağ tarafta olur fakat her iki tarafta da olabilir.

Son düzenleme:
ben arabalı olana bayıldım :)

gece gece aklıma bişi takıldı.. memurlar doğum izninde maaşlarını aylıkmı alıyor yoksa ssigortalı gibi toplu mu? ona göre birikim yapacağımda az az :26::26::26::26:
aylık alacağız canım.

Eki Görüntüle 685272 Eki Görüntüle 685273

Kızlar sizce bunu mu alsam yaaaa :18:
digerine tamam dedik ama nedense bizim aklımız bunda da kaldı...
neden diceksiniz....:KK28:

evin bütün mobilyaları kahve tonlarında bu da acaba mavi mi olsa diyoruz.....
diğerini ben en baştan beri cok begeniyorum ama bu da daha alımlı duruyor.....

nolur gercekten içinizden geçenleri paylaşın cok ihtiyacım var ona göre mobilyacıyı arıcammm:KK31::KK31:
sizin fikirlerinize çok önem veriyorummmEn Büyük KK:KK19::93:

eğer tek çocuk düşünüyorsan lacivert olan ama 2. düşünüyorsan kahveli olan canım.

teşekkür ederm canım :) aynen baya bi yardımcı olacak inş.evet çok heycanlı bebegin giysilerini 2miz hazırlıyoruz hep :) inş dogduktan sonrada böyle olur
kızlar daha bir hevesle bakıyorlar kardeşlerine. kendimden biliyorum :KK1: ben kardeşim doğduğunda 11 yaşındaydım. annem hep söyler çok kolay büyüdü diye kardeşim için. herşeyiyle bir heves ilgilenirdim. inşallah seninde öyle olur canım. ikisi birden kolayca büyürler :KK16:

kızlar pijama dünyasında çok güzel modeller beğendim hem dışarıya göre fiyatları uygun özellikle gecelik ve sabahlık takımlarının...ama aklıma takılan bişeyi sormak istiyorum size...ben şuan 83 kilo oldum acaba beden olarak ne almalıyım...internetten hiç kıyafet almadımda...sonra ya olmazsa...ayrıca benim göğüslerim vücuduma göre normaldede büyüktür göğüs kısmından olmaz diye endişe ediyorum..

kızlar daha bir hevesle bakıyorlar kardeşlerine. kendimden biliyorum :KK1: ben kardeşim doğduğunda 11 yaşındaydım. annem hep söyler çok kolay büyüdü diye kardeşim için. herşeyiyle bir heves ilgilenirdim. inşallah seninde öyle olur canım. ikisi birden kolayca büyürler :KK16:

ayy inş canım :) bende kızmıa öyle diyorum sen de küçük annesi olacaksın :) çok hoşuna gidiyor.. kızım da senin gibi olur inş.

kızlar pijama dünyasında çok güzel modeller beğendim hem dışarıya göre fiyatları uygun özellikle gecelik ve sabahlık takımlarının...ama aklıma takılan bişeyi sormak istiyorum size...ben şuan 83 kilo oldum acaba beden olarak ne almalıyım...internetten hiç kıyafet almadımda...sonra ya olmazsa...ayrıca benim göğüslerim vücuduma göre normaldede büyüktür göğüs kısmından olmaz diye endişe ediyorum..

xxl alman lazım rahat edersin hem içinde bende öyle alıcam çünki bende 80 kiloyum anca kurtarır bizi :) aynen internetten alma dene üstüne içine sinsin...

Son düzenleme:
bence internetten alma canım denemek lazım. birde çok çok uygun şeylere de ben çok güvenmiyorum. bir yıkamada çekerse falan bir de :44: irde daha erken gibi 1 ay daha bekle bence. çünkü daha kilo alıcaz. ne olucamız hiç belli olmaz :KK1::KK1:

ayy inş canım :) bende kızmıa öyle diyorum sen de küçük annesi olacaksın :) çok hoşuna gidiyor.. kızım da senin gibi olur inş.
benim annemde öyle derdi. bayılırdım bende. küçük anneyim diye çok sevinirdim. kardeşim çok düşkündür bana. evlenince biraz bunalıma girdi ama atlattı şükür onuda. hatta kardeşimin ilk söylediği şey abla olmuştu tam olarak söyleyemesede anne babadan önce abla dedi benim kardeşim :KK9::KK9:

benim annemde öyle derdi. bayılırdım bende. küçük anneyim diye çok sevinirdim. kardeşim çok düşkündür bana. evlenince biraz bunalıma girdi ama atlattı şükür onuda. hatta kardeşimin ilk söylediği şey abla olmuştu tam olarak söyleyemesede anne babadan önce abla dedi benim kardeşim :KK9::KK9:

içime su serptin valla :) bende çok korkuyodum sonradan kıskanır diye.bazı insanlar var kıskanır diyolar moralim bozuluyorr :KK43: böyle olumlu şeyler duymak çoook güzelll :) teşekkür ederim :)

kızlar doğumlara az kaldı benim kafam hala karışık epidural yapma istiyorum tabi sezeryanlık bişey olmazsa. kardeşim fizik tedavi doktoru o sakıncası yok yapabilirsin ama yapabilirsen normal yap diyor. kuzenim hemşire oda normal yap eğer doktor uygun görürse diyor. yapan arkadaşlarda kesinlikle epidural diyor offf :KK43:

kızlar doğumlara az kaldı benim kafam hala karışık epidural yapma istiyorum tabi sezeryanlık bişey olmazsa. kardeşim fizik tedavi doktoru o sakıncası yok yapabilirsin ama yapabilirsen normal yap diyor. kuzenim hemşire oda normal yap eğer doktor uygun görürse diyor. yapan arkadaşlarda kesinlikle epidural diyor offf :KK43:

bi ara bende epidural düşünüyordum. ama sonra normal yapmaya karar verdim o sancıyı çekipte kızımı kucagıma almak istiyorum.bir aksilik olmazsa inş.

xxl alman lazım rahat edersin hem içinde bende öyle alıcam çünki bende 80 kiloyum anca kurtarır bizi :) aynen internetten alma dene üstüne içine sinsin...

xxl mı? allahımmmmmmm moral bozuyo bunu duymak bile...inşallah doğumdan sonra veririm yoksa depresyona girerim maazallah :)))

bence internetten alma canım denemek lazım. birde çok çok uygun şeylere de ben çok güvenmiyorum. bir yıkamada çekerse falan bir de :44: irde daha erken gibi 1 ay daha bekle bence. çünkü daha kilo alıcaz. ne olucamız hiç belli olmaz :KK1::KK1:

canımcım mağaza mağaza gezme fırsatım pek olmuyor hemde modeller çok az hamile giyiminde...ama bu sitede çok çeşit var modellere bayıldım...bakalım biraz daha bekliyimm.bide arayayım bakalım sorayım bi olmazsa iade edilebiliyormuymuş ???

doktordan detaylı bilgi almak lazım canım bu konuda. tam olarak nasıl yapılıyor nasıl etki ediyor diye. banada çok cazip geliyor epidural ama benimde eşim hiç istemiyor onu bişey olursa diye korkuyor benim belimde sorun var çünkü. normal doğum yapabilir miyim onu bile kestiremiyorum. aslında hep normal istiyorum ama bel ağrısı engel olucak mı bakalım

cnm benimde hep aklımda o konu...inşallah herşey yolunda giderde normal olur...o sancıyı çekmeyede korkuyorum..birde 4 cm açıldıktan sonra yapılıyormuş..hazır 4 cm açılmışken biraz daha çekip beklemek istiyorum ama o an ne hissederim bilmiyorum...offff allahım yardım etsin hepimize...yeterki sağlıklı ve zamanında olsunda ne olursa olsun...

canımcım mağaza mağaza gezme fırsatım pek olmuyor hemde modeller çok az hamile giyiminde...ama bu sitede çok çeşit var modellere bayıldım...bakalım biraz daha bekliyimm.bide arayayım bakalım sorayım bi olmazsa iade edilebiliyormuymuş ???
hiç olmazsa onu sor canım birde olmazsa boşuna almış olma. hem görmüş olursun eline alınca daha iyi anlarsın kalitesini

saol nazar boncuğun için :)) aynen cnm bizim havamız ii olsun gerisi boşşş...ben bakımıma hep önem vermişimdir şimdiye kadra..bakkala bile saçlarım dağının gitmem mutlaka toparlarım..işteki arkadaşlarım hep derlerdi sen bi evlen çocuğun olsun bak bakalım süslenebilicenmi diye..ama evlendim anamm daha bi süslü oldum çıktım onlarda sinir oldular nasıl böle kendine zaman ayırıyosun diye..ee ne varki bunda canım hem kendimi daha ii hissediyorum..

aynen bende sendenim canım:)) bebişlerimiz olsa da değişeceğimizi sanmıyorum :103:
yani umarım :KK37:

kızlar gece yatırmadı oynadı falan hatta uyandırdı diyorsunuz ya ben öyle bişey hissetmiyorum yaa benim oğlum gece uyuyor galiba ben ne zaman uyansam 5-10 dkya o da başlıyor oynamaya.
bu da normaldir herlde dimi :26:
her bebiş bir olur mu bilmiyorum ki ama benimkide baya bi hareketliii
benimde bu sabaha karşı 5 gibi uyandırdı acayip sarsıyo vallahi

bence normal bedeninden bir been büyük alman...
kendimi düşününce suanda ben genelde 1-2 beden büyük alıyorum
toplamda 10 kilo kadar aldım:26:

X