2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
yok... hiçbişe yookk:KK43::KK43::KK43:
ben artık bakmıyorum yaaa. gıcık oluyorum çünkü bişey bulamıyorum bende senin gibi.çok pahalı şeylerde almak istemiyorum bir daha ne zaman giyicez sonra aldıklarımızı 3 ay içinde bi sürü paralar vermek işime gelmiyor. ama giycek bişeyimde kalmadı. napçaz bilmem :KK50::KK50:

Canım geçmiş olsun uzan bakalım belki işe yarar..

dinlenincede geçmezse en kötü devlete gidiver canım. Rabbim korusun bebeciklerimizi :KK16:

amın cok sagol canım ılgın alakann ıcın bır tek sen dusumususn benı hıc yorum yapan olmamıs baskaaa:44:senii cok opuyoruzz oglumla dıger kızlaradaa sırtımızı donuyoruzz :KK19:küstük oglumla onlara(oglum bu arada kusluk fılan ogrenme hee sevmem dee:KK25::KK20:):KK9:
neysekı hafıfledı canım benım ALLAH RAZI olsun tekrardann alakann ıcınn:13::KK19:

bu arada kasık ağrısı yaşamamak için sol tarafımıza yatıp bacak aramıza yastık koymamız gerekiyormuşşş
hamile yastığım <3 <3 :KK16:
wi ben basından berı kırletnım va onu koyuyorum bacak aramakıne gecelerı donmeyeyım dıye oluryaa:KK53:demekkı ıımıss heheh:KK52:

Ya bennnn 1000.sayfaya yazmak istiyordum:KK43::KK43::KK43:
Sıkıştırsanıza bizi 1000.sayfaya offfff yazlık kışlık ayrımı,çamaşır
amak derken kaçırdım 2000.sayfayı bekleyeyim.Hep bekliyorum zaten:KK9::KK9:
ınsll ozamnalardada 1 ay sonra olur muhtemelenn ve dogum heyecanı ıle yazarsın cnm benımm:KK54:
bgn bende aynını yaotım kıslıkları kaldrıdım yalzıkları cıkardım oglumnkslık cıcılerınıde hurcladım hehehe:nazar::KK52:kısa ınsll 6-7 aylık olurlarrrrrrrrrrr:nazar:

merhabaalar hanımlar oglumla bır ugrayalım dedık bayagı bı ruzandık bel agrım hafıfledı az da olsa sonra mutfagı toparladık gerı basladı yaaaaaa:KK14:ama cok sukur ar.aradım o bende 3-4 hafta onde oda bbegın hareketlerı dınle dedı yavaslarsa dr gıt dedı ama cok sukur oglusum 40 dk uyuyor 40 dk cosuyorr ben burdayım annecım dıyor coksukur:nazar: öle olunca yarında bole olursa dr arıcamm gel drse gıderım yaa ara ara kasıklarımda agrıdı usme geldı fılan ayagıma su tulumu koydum gectı sukur sımdık bbamız mac ızlıyorr mısafırde varr halasının oglusu kaynımlar fılan caylarını koydum onlerıne sıze geldım yazmayaa:KK25::KK25:öle işteee dur bakımgecmıse bırr cok cogalmadannn:KK53::KK53:
çoook çok geçmiş olsun... bi daha tekrar yaşanmasın inşallah.. ama sen çok iş yapıp yoruyosun kendini... sen hamilesin... hemde oğlun kocaman oldu... lütfen biraz daha dikkatli ol...
ben artık bakmıyorum yaaa. gıcık oluyorum çünkü bişey bulamıyorum bende senin gibi.çok pahalı şeylerde almak istemiyorum bir daha ne zaman giyicez sonra aldıklarımızı 3 ay içinde bi sürü paralar vermek işime gelmiyor. ama giycek bişeyimde kalmadı. napçaz bilmem :KK50::KK50:
ben bu konuda biraz şanslıyım... kışın 2-3 tane bady almıştım uzun kollu.. ucuzlardan... 2 de kot... onları doğuma kadar giyerim inşallah... ablam da sağolsun getirdi kendi hamileliklerini... onlar da yazlık.. miss gibi... bekarken çok şikayetçiydim bedenlerimizin aynı olmasından... hiç sevmezdim ablamın kıyafetlerimi giymesini... ama işe yarıyomuş :KK9:

slm kızlar
şu a101 e yarınbende bakim bir şey kaldıysa tabi :KK52:
yarım el ayak izi kalıbını aldın mı :26:
eşimisabah izmir e uğurladım pazar akşamı gelicek :KK43:

çoook çok geçmiş olsun... bi daha tekrar yaşanmasın inşallah.. ama sen çok iş yapıp yoruyosun kendini... sen hamilesin... hemde oğlun kocaman oldu... lütfen biraz daha dikkatli ol...

ben bu konuda biraz şanslıyım... kışın 2-3 tane bady almıştım uzun kollu.. ucuzlardan... 2 de kot... onları doğuma kadar giyerim inşallah... ablam da sağolsun getirdi kendi hamileliklerini... onlar da yazlık.. miss gibi... bekarken çok şikayetçiydim bedenlerimizin aynı olmasından... hiç sevmezdim ablamın kıyafetlerimi giymesini... ama işe yarıyomuş :KK9:

ayy ne bılım yarım cım yaa halen eskısı gıbı kosturuyorum ınan sbh kalktıgımla aynıyım cevremdekı kımsede sen otur bırak bu ısı demıyor kv ıle oturdugumuz ıcındee gelenn gıden temılık yemekk bıtmıyor hıccc:KK19:neysekı bahar geldı k v ler memlekete gıttılerr bı ıyı haberkıne cok fasla gelen gıden olmaz takııı kasıma kadar o zaman kdr da oglumu kucagıma almıs ve toparlanmıs oluruz ınsll kı esım yardım cı oluyor valla artıkolucakda cunku sızlandıgım zaman o da uzuluyorr cok sukurher gunumuzeeee:KK54::KK55:

slm kızlar

yok henüz almadım ama sepetimde bekliyo...
Allah kavuştursun...

slm kızlar
ALLAH kavustursun cnm benım hayırlıs ılee ınsll he kaldı ıse sende bak ben ısıme yarayanları aldımm bgnn hehe:KK53::KK53:

ayy ne bılım yarım cım yaa halen eskısı gıbı kosturuyorum ınan sbh kalktıgımla aynıyım cevremdekı kımsede sen otur bırak bu ısı demıyor kv ıle oturdugumuz ıcındee gelenn gıden temılık yemekk bıtmıyor hıccc:KK19:neysekı bahar geldı k v ler memlekete gıttılerr bı ıyı haberkıne cok fasla gelen gıden olmaz takııı kasıma kadar o zaman kdr da oglumu kucagıma almıs ve toparlanmıs oluruz ınsll kı esım yardım cı oluyor valla artıkolucakda cunku sızlandıgım zaman o da uzuluyorr cok sukurher gunumuzeeee:KK54::KK55:

valla ben tek başıma temizlik bile yapmıyorum... 1 hafta bekliyo ev... hafta sonu olsa da kocam süpürse ben silsem diye... yemek desen kızım beslensin diye yapıyorum... yoksa onu da yapmam... ama benim bünyem zaten çok hassas... su buharından nem kapan bi yapım var... bu yüzden de pek kolay geçmiyo bu hamilelik süreci... eşimden Allah razı olsun yapıyo valla... biz kv çok sıkı fıkı değiliz, 2-3 haftada bir anca gidiyoruz, kahvaltıya veya yemeğe, o zaman bile bişey yapmıyorum... banane yahu... zaten kendimi zor zaptediyorum ben... sırf yemek yaparken sıkıntı çekiyorum diye gittim annemde kaldım 1 hafta... elimi hiçbişeye sürmedim...

valla ben tek başıma temizlik bile yapmıyorum... 1 hafta bekliyo ev... hafta sonu olsa da kocam süpürse ben silsem diye... yemek desen kızım beslensin diye yapıyorum... yoksa onu da yapmam... ama benim bünyem zaten çok hassas... su buharından nem kapan bi yapım var... bu yüzden de pek kolay geçmiyo bu hamilelik süreci... eşimden Allah razı olsun yapıyo valla... biz kv çok sıkı fıkı değiliz, 2-3 haftada bir anca gidiyoruz, kahvaltıya veya yemeğe, o zaman bile bişey yapmıyorum... banane yahu... zaten kendimi zor zaptediyorum ben... sırf yemek yaparken sıkıntı çekiyorum diye gittim annemde kaldım 1 hafta... elimi hiçbişeye sürmedim...

senın kıne ıyımız valla benım esım o kadarını yaparmı bılmıyorum ıs basa dusunce belkımm:44::26:yoksa yok hıc gormedım dahaa:KK36: allah razı olsun esınden cnm benımm
ohh senn kv modelıde guselmıss hehe :KK53:

senın kıne ıyımız valla benım esım o kadarını yaparmı bılmıyorum ıs basa dusunce belkımm:44::26:yoksa yok hıc gormedım dahaa:KK36: allah razı olsun esınden cnm benımm
ohh senn kv modelıde guselmıss hehe :KK53:

pek güzel değil de öyle olması gerekiyo...başkası olsa 2-3 haftada bir de olsa kapısını açmaz ya onun... neyse insanlık bizde kalsın diyoruz... o türden bizimki...

pek güzel değil de öyle olması gerekiyo...başkası olsa 2-3 haftada bir de olsa kapısını açmaz ya onun... neyse insanlık bizde kalsın diyoruz... o türden bizimki...

bunada sukur dıyıpp beterın beterı var dıyoruz canım her gunumuze sukur RABBIM beterınden korusun ınslll yarim cımmmmmmmmm:KK54::KK55:

kızlar ben bugun yasak bır sey yedimmm halende canım ıstıyorrr yaaaaa ne yapsamkıne ama az yedım 2-3 dılım ıncecıkdı hemde ama canım gene ıstıyorr ne yapım sızceeeeeeeeee söle bol yesıllıklı ekmek arasında hmmmmmmmm cok acıkmısım sanırım :KK39::KK39:

kızlar ben bugun yasak bır sey yedimmm halende canım ıstıyorrr yaaaaa ne yapsamkıne ama az yedım 2-3 dılım ıncecıkdı hemde ama canım gene ıstıyorr ne yapım sızceeeeeeeeee söle bol yesıllıklı ekmek arasında hmmmmmmmm cok acıkmısım sanırım :KK39::KK39:

ay ben neler yiyorum yasak :KK56:

aynen öyle binlerce kez şükrolsun halimize...
cok sukurrr elhamdulılah cnm
bebişimin hiç oyuncağı yok bakim iyi oldu valla
suzan biliyor musun bizde bebemizin ismini alperen koymaya karar verdik :KK31:
oylemııı cok sevındım canım alperen(ALLAH ICIN SAVASAN SAVASCI )ınsl ısmının ozellıgını tasırlarr ve hayırlı evlatlar olurlar cümlesidee:KK16::KK16:

X