2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
kızlar bu arada bebek şekerlerinin etiketlerinde doğum tarihi yazıyor ya ben önceden alacağım hazır olsun diye sonra elle yazsak olmaz mı :KK1:

cici annişler odamız hazır kıyafetler hazır:)))
şekere karar veremedim henüz kendim yaptığım için hepsinden karışık yapasım var:)))

Eki Görüntüle 679823 Eki Görüntüle 679824 Eki Görüntüle 679825 Eki Görüntüle 679822 Eki Görüntüle 679824 Eki Görüntüle 679827

oyyyy çok güzelllll maşallah sağlıcakla büyüsün odasında çok zevkli yerleştirmişsin cnm seçimide çok güzel herşey birbiriyle uyumlu...bende aldıkça aldım ama bakalım birbirlerinine uydurabileckemiyim uyum çok önmeli...

şekere karar veremedim henüz kendim yaptığım için hepsinden karışık yapasım var:)))

Eki Görüntüle 679823 Eki Görüntüle 679824 Eki Görüntüle 679825 Eki Görüntüle 679822 Eki Görüntüle 679824 Eki Görüntüle 679827

canım uğur böceklerini sen mi yapıştırdın öylemiydi yoksa ?benimde beğendiğim takım sade beyaz ama stickerlarla renklendirirm dedim ama olurmu bilmiyorum ???

Çok güzelmiş odası güle güle kullansın inşallah:)

sağol kuzum amin inşallah:)

oyyyy çok güzelllll maşallah sağlıcakla büyüsün odasında çok zevkli yerleştirmişsin cnm seçimide çok güzel herşey birbiriyle uyumlu...bende aldıkça aldım ama bakalım birbirlerinine uydurabileckemiyim uyum çok önmeli...

:)inşallah cnm benm.evet çok yoruldum ama değdi sanırım.biraz odasıda küçüktü aslında olduğu kadar elimden geldiğince eksiksiz yapamaya çalıştım umarım bebişimde beğenir:)))))

ssenin izne ayrılma zamanın yaklaşmış diycem ama koca 1 haftanın yorgunluguda var üzerinde... yarın biraz enerji toplarsın eminim... oğlunun güzel cicileri sana enerji verir...:nazar:

İnşallah canım. onu görünce bütün stres sıkıntı yorgunluk gidiyor zaten. Akşam eve gidince açıyorum karnımı izliyorum. konuşuyorum oda bana cevap verir gibi kıpırdamaya başlıyor. 1 saat öyle oynaşıyoruz oğlumla. o kadar iyi geliyorki. şimdiden bu kadar çok seviyorsak doğunca nasıl olucak çok merak ediyorum :KK16:

evet kimseler olmazsada nddd cim hep burada ve herşeye hemen cevap veriyo saolsun...iyiki varsın tatlımmm:))
ayy canımmmm çok teşekkür ederim. çok duygulandım şimdi yaaa. o kadar iyi geliyorki sizlerle konuşmak. sizlerde iyiki varsınız :KK16::KK16:
Eşim bazen kıskanıp trip yapıyor bana. kızlara ayırdığın kadar bana vakit ayırmıyorsun diye. sonra ben depresif depresif durunca evde sen en iyisi biraz kızlarla konuş o zaman daha iyi oluyorsun diyor :KK1::KK1:

Kizlar dun esimle jokere gittik bisiler almaya. Esimin zorlamasiyla tiny love in kick and play oyun halisini aldik. Ben bi haliya o kadar para vermek istememistim ama esim bu konularda cok tez canlidir gordugunu almak ister sagolsun. Bgn pil aliak gelirken bakalim vurunca nasil calisicak ayaklariyla:)) bu markayi kullanan ya da duyan var mi kizlar. Saticinin anlattiklarina gore gayet iyi ama tecrubelere acigim:)

lyre benimkide ters duruyor dönme ihtimali yüksek inş. dönerler sıkıntı etme

cnm iyi günlerde kullanın çok güzel :nazar:

Selam kızlar biz geldik kızımlannn :KK9: Benim kıpırdak kız yine uyutmadı nasıl tekmeliyor yaw maşallah diyeyim de! :nazar: Sormuşsunuz nerelerden tekmeliyo diye benimki her yerimi yardırıyo valla :KK9: Ya bir de herkes odaları bitirdi evlatların her şeyleri hazır ya, benim daha görünen hiçbir şey yok yaw çok mu ağırdan alıyorum acabala? ha bir de park yatak alıyorsunuz ya yanında onların yatakları falan olmuyor mu hani hepsini toptan alsak olmaz mı ki?
Bu arada evasude canıjm duanı okudum Allah kabul etsin inş.

Benim alacağım yerde yatağınıda vericek arkadaş canım. normalde ayrıca alıyorsun.

ayy canımmmm çok teşekkür ederim. çok duygulandım şimdi yaaa. o kadar iyi geliyorki sizlerle konuşmak. sizlerde iyiki varsınız :KK16::KK16:
Eşim bazen kıskanıp trip yapıyor bana. kızlara ayırdığın kadar bana vakit ayırmıyorsun diye. sonra ben depresif depresif durunca evde sen en iyisi biraz kızlarla konuş o zaman daha iyi oluyorsun diyor :KK1::KK1:

aaa çok enteresan hepsi aynı durumdan muzdarip demekki... benimki de akşamları geliyo, tabi laptop önümde form açık... ahhh ahhhdiyo kk olmasaymış napıcakmışsın acaba... :KK9: dün akşam da kurcalamış biraz diyoki ben bu siteden bişey anlamadım, kimin bebeği kaç gram boyu kaç kaç haftalık... kızım nerde yazıyo diyo... bırak dedim anlamazsın sen :KK9:

kızlar şimdi yapıcağım pratik domates çorbası tarifi verim size

1 çorba kaşığı zeytinyağı
1 çorba kaşığı un
1 kutu domates püresi
kaynar su (miktarını, çorbanızın kıvamını nasıl tercih ediyorsanız ona göre ayarlayabilirsiniz)
süt ya da krema (arzuya göre - çorbanın rengini açtığı için ben kullanmıyorum)
tuz
kaşar peyniri
Unu, kokusu çıkana kadar yağda kavurun. Yavaş yavaş kaynar suyun bir kısmını ekleyin ve unun topaklanmaması için sürekli karıştırın. Domates püresini ve tuzu ekleyip, kaynar suyun kalanını ilave edin. (Eğer süt ya da krema eklenecekse kaynar suyun kalanından evvel eklenir.)
Arzu ederseniz, servis kaselerine kaşar peyniri rendesi de ilave edebilirsiniz.

krema ve ya süt katmıyorum bu tarifin içine 2 domtes rendeleyip domates püresinide 2 kutu kullanıyorum en son tereyağında pul biber nane kızdırıp üzerine gezdiriyorum çok partik ve lezzetli tavsiye ederim :KK56:

eşime sizden bişi anlatıom hemen kadınlar kulubunde mi diye yapıştırıyo :KK52:

canım uğur böceklerini sen mi yapıştırdın öylemiydi yoksa ?benimde beğendiğim takım sade beyaz ama stickerlarla renklendirirm dedim ama olurmu bilmiyorum ???

yok canım öyleydi mobilyanın üstünde vardı.olur tabi çok değişik stickerler var

Benim alacağım yerde yatağınıda vericek arkadaş canım. normalde ayrıca alıyorsun.

Yani aslında alacağın mağazada vardır onların hepsi. neyse 19 nisan da doktor kontrolümüz var merkeze gideceğiz o zaman bakarız artık. Ayyy nasıl geçer bu 2 hafta yaw özledim ben cimcimemi. :emir_bebek:

X