2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
yani kızlarr aşk olsun saat 3 te işbaşı yaptım yoğunlukta yoktu daha yeni bitirdim geçmişi daha 12 saat olmadı bile burdan ayrılalı..gözlerim ağrıdı valla...ama güzel şeyler konuşulmuş...her geçengün bişeyler daha öğreniyoruz birbirimizden buda benim çok hoşuma gidiyo...

umarım herkesler iyidir...bazıları iyi akşamlar diliyor ama ben daha yeni başladımmm geceye kadar burdayımm.beni yalnız bırakmazsınız dimi ???

Son düzenleme:

ablamın oğlu için yaptırdığı bebek şekeri bu... bana göre çok da fazlasına gerek yok gibi...

kızlar bir de dediki

bebek ters duruyor kafa yukarıda bacaklar aşağıda eğer şekil değiştirmezse sezaryen olman zorunlu hale gelir dedi ama yüzde 99 dönüyor dedi
daha çok erken canım döner heralde ya.

olsun hareketlerini hissediyorsan bi sıkıntı yok çok şükür demek ki

ssenin izne ayrılma zamanın yaklaşmış diycem ama koca 1 haftanın yorgunluguda var üzerinde... yarın biraz enerji toplarsın eminim... oğlunun güzel cicileri sana enerji verir...

evet tatlım ama sende sabah yoktun öğleden sonra geldin sanırım yani beni yalnız bıraktın :)))baksana bugünde herkesler burda coşmuş kızlar
aynen dün mesaim öğlen başladı kv de kahvaltı yaptık öyle işe gittik
böyle herkesler burda olunca çok daha güzel oluyor. hem güzel sohbet oluyor hem bişeyler öğreniyoruz ve hemde mesai çabucak geçiyor hiç anlamıyorum

Selam kızlar biz geldik kızımlannn Benim kıpırdak kız yine uyutmadı nasıl tekmeliyor yaw maşallah diyeyim de! Sormuşsunuz nerelerden tekmeliyo diye benimki her yerimi yardırıyo valla Ya bir de herkes odaları bitirdi evlatların her şeyleri hazır ya, benim daha görünen hiçbir şey yok yaw çok mu ağırdan alıyorum acabala? ha bir de park yatak alıyorsunuz ya yanında onların yatakları falan olmuyor mu hani hepsini toptan alsak olmaz mı ki?
Bu arada evasude canıjm duanı okudum Allah kabul etsin inş.

hoş geldin cnm :))evet artık çok fazla rahat bırakmıyolar bizi ama olsun tekmesini hissetmeyince çok korkuyorum varsın vursunlar :)))bence artık sen başal valla geç bile kalmışsın nasıl sabrettin buzamana kadar :)))ben dayanamazdım :))

evet cnm türkiyede yok bu.yalnız diğerini görmeden direk netten mi alacaksın?güveniyor musun?

once birkac magazaya bakariz diye dusunmekteyim bende .. ama istedigim model ve renk bu olacaktir .. eger rastlamassak internetten alacagim.. internet konusunda soyle ki odeme asamasina geldiginde adres cubugunun hemen solunda kilit isareti cikiyorsa o site guvenlidir ve alis-veris sartlariyla ilgili kaygilarin varsada odeme noktasindaki isaretledigin sozlesmelere ( alim-satim sozlesmesi olmak zorunda ) bir goz at derim..bende cok ayri sitelerden almiyorum bugune kadar en fazla 3 -4 fakli sitedir kullandigim.. birde egerguvenlik konusunda tam emin degilsen kapida odemeyi tercih edebilirsin boylece urunu gorur odemeyi nakit yaparsin .. ve bazi sitelerde urunun satis noktalari veriliyor oralardanda alabilirsin direk..gibi bir cok guvenlik secenegi var ..

Hoşbuldum canım.. yok zaten büyük eşyalarını aldık biz bi park yatağı kaldı da odayı hazırlama konusunda çok mu geç kaldım dedim. Yoksa durur muyum hiç kıyafetlerini falan aldım eksik olan dijital eşyalar, bakım ürünleri falan..

Ahşap olanları ben de pek sevemedim biraz basit gibi duruyor sanki. Bu arada İnternet'e güvenemeyenler için yazayım dedim. Ben evlenirken internetten Şennur nikah şekerleri diye bi siteden nikah şekerleri yaptırmıştım. İnanılmaz memnun kaldım her gören bayıldı harikaydılar. Çok özenle yapılmış. Hem de zamanından önce teslim ettiler paketi bile çok özenle yapılmıştı. Fiyatı da piyasaya göre çok uygundu. İki yıl oluyor ben evleneli inşallah kaliteyi bozmamışlardır. Orayı tavsiye edebilirim

ben internetten alışveriş yapıyorum. bir de gittigidiyor hepsibura falan tv de de reklamları olan siteler. o yüzden de güven veriyor bana. şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım öyle pahalı şeylerde almadım hep ufak tefek şeyler aldım. beğenmeyip iade ettiğim şeylerde oldu ve hiç sorgusuz paramı iade ettiler hiç sorun yaşamadım.

doğru diyorsun aklımıza sokuyorlar şimdiden sezeryan fikrini. bi tanıdık anlatmış eşime.kız en başından beri hep aynı doktora gitmiş hep iyi gidiyormuş herşey bütün testler iyiymiş. son zamanlara yakın dr.u bebeğin suyu az sorun var bebekte falan gibi şeyler söylemiş sezeryan olman gerekiyor demiş. kızın eşide demişki sen kendini kötü hissediyormusun. kızda herhangi bir olumsuzluk hissetmiyormuş. onlarda bşka bikaç dr. a daha gitmişler. onlarda bir sorun yok bebekte normal doğum yapabilir demişler. kızda normal doğum yapmış.ve hiç bir problem yokmuş annedede bebekte de.
bende kime güveneceğimizi şaşırıyorum böyle olunca

cici annişler odamız hazır kıyafetler hazır:)))
şekere karar veremedim henüz kendim yaptığım için hepsinden karışık yapasım var:)))

Eklentiler

• $azra3.jpg
    20,4 KB · Görüntüleme: 36

yok cnm ben görmeden kalitesine bakmadan alma demek istedim

kızlar ben daha birkaç kıyafetten başka birşey almadım ne diyorsunuz cuma memllekete gideceğim o zaman kimse tutamaz beniiiii

hehehe ben burdayım canım yinee buraların bekçisiyim ben. bizim topikte kimse kalmayınca diğerlerine bakıyorum ayrılamıyorum burdan

ooo tamam ozman acele etme yavrum bizde onları daha almadık alanlar var ama çoğunluk almadı diye biliyorum..büyükler önmli olan...onlarıda bu ay sonunda doğru başlamamız lazım yerleştirmeye...inşalahh bi bitirelimde resimlerini koyalım hepsinin odası çok güzel olacak inanıyorum..

ben kundaklı bebeği çook beğendim. çok sevimli ve farklı duruyor. diğeri hep olan bişey çok gördüm ona benzeyen. ama bebecik çok sevimliydi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…