2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Günaydın herkeslereeee :) Kızlar bişey sorucam bu gynoferrosanol bana çok dokunuyor mideme ve bağırsaklarıma hatta dün sabah içtim 2 saat snra çıkardım. Böyle olan var mı ya da çözüm olarak ne önerirsiniz? Çünkü kan değerlerim çok düşük kullanmam şart.

bu demir haplarının vanılyalı surup formları var onlrdan yazdırablırsınız aile hekiminize benımde mıdemı bulandırıyo ama yutarken

Günaydın annişler bir yandan kahvaltı yapıyoruz bir yandanda kk ya bakıyoruz kızımlar.
İstanbul bu gün kapalı hava kapalı olunca içim sıkılıyor 2 gündür ne de güzeldi havalar...

Günaydın herkeslereeee :) Kızlar bişey sorucam bu gynoferrosanol bana çok dokunuyor mideme ve bağırsaklarıma hatta dün sabah içtim 2 saat snra çıkardım. Böyle olan var mı ya da çözüm olarak ne önerirsiniz? Çünkü kan değerlerim çok düşük kullanmam şart.

benimde bazen mide bulantısı oluyor.o yüzden sabah çok erken saatte aç karnına içip uyuyorum.günde 2 kere şurup şeklinde içiyorum.ikincisinide gece yatmadan içiyorum.böylece midem bulanmıyor.mideni karıştırma derim .şurubu içtikten sonra 2 saat süt falan içmiyorum hemen birşey yemiyorum.

Kızlar benim son adet tarihim 8 eylül 2012 ama doktorum ısrarla 25 eylül diyor ben anlamadım ya kendimden eminim.Doktor bı açıklamada yapmadı bilgisi olan var mı?

Günaydın annişler bir yandan kahvaltı yapıyoruz bir yandanda kk ya bakıyoruz kızımlar.
İstanbul bu gün kapalı hava kapalı olunca içim sıkılıyor 2 gündür ne de güzeldi havalar...

Günaydın. Maalesef yarın da yağmurlu olacak ama inşaallah salıdan yine güneş kendini gösterecek gibi görünüyor.

selamlar temmuz anneleri ve minik yavruları:) bugün bizim bebek odamız boyandı simli pembe ye boyattık ışıl ışıl oldu kız bebek bekleyenlere tavsiye ederim.hafta içide odamız gelicek sonrada kıımın eşyaları yıkanıp yerleştirilecek.bu arada dün şeker testimin sonuçları için doktorumuza uğradık yine baktı bi ultrasonla 1 kilo olmuş kızım maşallah:) o daha bir kilo ama ben 11 kilo aldım :KK43:((((((((((((((((

maşallah tatlım
evet simli pembe bir an düşündümde harika ya ışıl ışıl
rabbım saglıklı mutlu günlerde yatmayı nasip eder inş...

Kizlarr geziden donuyoruz superdi abant.civil civil di her yer.yoruldummm

rica ederim canım benim :KK19: hem ben çok memnunum bu deterjandan hiçbir leke bırakmıyor :KK12: Azra iyi teyzesi uyuyor şu an babasıyla :KK9::emir_bebek::nazar: büyüyoruz her geçen gün darısı size canım dualarımdasın canım her daim :KK19::KK54: ama mesajlarını takipteyim :KK3::KK19:
abowwwwwwww foto dakı o mu kız yoksam cok tatlı maasalah subhanallah la havle vela guvvete ılla bıllahıl aluyyull azımmmmm hayatı boyunca gulsun ınslll darısı bızee bende senı takıp deyım oglusumla cnm benımmm az kaldı bızede ınsl 30 lara yaklastık hayırlısı ıle ınsll tmm bend eo malz alıyımm hayırlısı ıle ınslll gorusmek uzere cnm benım

Dayanamayıp lcw nın dudulladaki indirimli ürünlerinden aldım.Nasıl teyzeleri...
cok tatlılar ıı gunlerde goyınsın ınsll

sen dudulluda mısın cnm benım 15 senem gectı evlendıkden sonra geldımm kayseriyee neresındensınn hangı mahl..:44::44::KK34:

:KK54::KK54:mrbalaaarrr oglumla yanlızız(babamız ıse gıttı)daha fazla calısmam gerek dedı:KK9::KK9:hayırlısı ılee ınsl bısde oglumla evlerı toparladık baba annemız amcalarımız yengelerımız(ama babamız 4,5 dah gelıcek)pıknıge gıdıyoruz acık hava bakalımm bızı bekler cok gusel hava varr kayserimizdeeeeeeeee aksama gorusuruz:KK3::KK3:

Kızlar bugün eşimin dil sınavı vardı iyigeçti dedi ama
dua edinde inşaallah kazanır sınavı...

Bizlerin yerinede bol bol gezseydin cnm.bol oksijen depolasaydın...

abowwwwwwww foto dakı o mu kız yoksam cok tatlı maasalah subhanallah la havle vela guvvete ılla bıllahıl aluyyull azımmmmm hayatı boyunca gulsun ınslll darısı bızee bende senı takıp deyım oglusumla cnm benımmm az kaldı bızede ınsl 30 lara yaklastık hayırlısı ıle ınsll tmm bend eo malz alıyımm hayırlısı ıle ınslll gorusmek uzere cnm benım

cok tatlılar ıı gunlerde goyınsın ınsll

sen dudulluda mısın cnm benım 15 senem gectı evlendıkden sonra geldımm kayseriyee neresındensınn hangı mahl..:44::44::KK34:

Cnm ben kadıköyde oturuyorum.
Dudulladaki mağazalar ucuz diye gittik.

Aynen. Ben de haftaya silmeye karar verdim hava durumunu görünce :)

İnşallah haftaya ve ondaqn sonra yağmazda sildiğimiz boşa gitmez.Çarşamba günü heryer çamurdu arabaların üstücamlar balkonlar batmıştı heralde gece hortum filan geçti. :KK70: :KK1:

Son düzenleme:
Kızlar benim son adet tarihim 8 eylül 2012 ama doktorum ısrarla 25 eylül diyor ben anlamadım ya kendimden eminim.Doktor bı açıklamada yapmadı bilgisi olan var mı?

yumurtlaman gec olmustur gec hamıle kalmıssındır canım benımde satımada doktorum inanmıyor yanlışlık oldugunu vede daha once oldugunu soyluyor o kanama baska kanamaymıs nasıl 7 gun surecekse

aahhh ahhh bende gezipte yorulsam keşkeee. çok sıkıldım işteeenn güçten yaaa. tatil yapmak istiyorum gezmek istiyorum bendee.
sana çok özendim bak şimdi.
inşallah salı güzel olurda biraz gezerim bende :KK53::KK53:

X