2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
merhabalar koca göbişliler :) nasılsınız? ben ve oğlum okuldayız sabırsızlıkla annesinin dersinin bitmesini eve gidip dinlenmeyi bekliyor kuzucum:) ama benim bu ödemle başım dertte kızlar ayaklarım ayak bileklerim ve ellerim çok şişti. hatta ayaklarıma parmağımla bastırınca çukur oluşuyor:KK43: günde en az 3 lt su içiyorum tuz tüketimimi sıfıra indirdim ama geçmiyor. sizlerde de aynı durumda olan varmı ve neler yapıyorsunuz rahatlatmak için?

Bende de var biraz. Doktora gösterdim çok değil dedi ama kan ve idrar tahlili istedi. Ama sanırım zaten isticekti çünkü başka bi test yaptırmak için gitmiştim kan vermişken bakılsın dedi

oğlum hareketli bir çocuk adı gibi yiğit olduğu içinmi bilmiyorum ama korkusuz ve kavgacı biraz çok ters düştüğümüz oluyor ama başarılı bir çocuk okulda satrançta futbolda yani biraz herşeyede merakı var ama başarılı oluyor sonuçta

ohh ohh iyi çocuk zaten bu tabi yaramazlık yapıcak...sağlıklı olsunlarda herşey feda olsun onlara :))

isim konusuna girilmiş ben hala içime sinen bir isim bulamadım kızıma :KK43: eşime bu çocuğun adı yok bak diyorum ooo daha çok var diyor zamanın nasıl hızlı geçtiğini anlayamıyorlar sanırım :)

yeni isimleri istemiyoruz eskiler herkeste var ne olacak bilmem :26:

evet bende hem anlamı hemde söylenişi güzel olsun istiyorum ama işte şudur diyemedim siz ne güzel karar vermişsiniz ismide güzelmiş benim oğlumun adıda yiğit

teşekkür ederiz teyzesi :) biz de hem anlamı hem söylenişi güzel olsun istedik ve 2 isim istedik. 2 isim uzun olunca biri söylenir diğeri kalır genelde, biz de osman alp tek isim gibi söylemesi de kolay anlamı da güzel dedik. yiğit de güzel isim. inşallah sağ salim kavuşalım kuzucuklarımıza...

mete dini isim değlmiş bunu eşime soleyınce degıstrmeye karar verdık sımdı yanık yanık ism arıyorum bı kac tane buldm kızlar sızce hangısı
MELİH

TALHA
EMİR

hepsi de güzel isimler. 2 isim düşünürseniz birini dini birini modern isim koyabilirsiniz. bizim gibi :) osman alp :))
talha da güzel. bence erkek sahabe isimlerine bak eğer dini isim arıyorsan..

teşekkür ederiz teyzesi :) biz de hem anlamı hem söylenişi güzel olsun istedik ve 2 isim istedik. 2 isim uzun olunca biri söylenir diğeri kalır genelde, biz de osman alp tek isim gibi söylemesi de kolay anlamı da güzel dedik. yiğit de güzel isim. inşallah sağ salim kavuşalım kuzucuklarımıza...

benim 3 aylık yeğenimin adı Yağız Alp... maşallah adı gibi Yağız... ve iki ismi de kullanılıyor... en önemli avantajı isimlerin kısa olması dediğin gibi...

cnm benimde tansiyon ölçümlerim hep 9-5 falan en son 10-6 çıktı.hamilelik için iyi de işte o an geldiğinde heyecandan ne olurum bilemiyorum =)
heyecandan yükselir heralde tansiyon.ne bileyim benim epidurale karşı antipatim var doğrusu.belden iğne vurulması bana bir tuhaf geliyor.

denicem :KK9: bende cerkezim inetçıyım bıdakıne ole yapıcam ama :KK9: :KK1:

hadi ya benim de annem çerkes.nerenin çerkesisin canım

heyecandan yükselir heralde tansiyon.ne bileyim benim epidurale karşı antipatim var doğrusu.belden iğne vurulması bana bir tuhaf geliyor.

hadi ya benim de annem çerkes.nerenin çerkesisin canım

bende sezeryan doğumdan korkuyorum ya :KK43: 2 seçeneğim var ya belden iğne olacak yada bağıra bağıra doğurcam :KK43:

1 hafta girmeyince başıma geleceği biliyodum:KK50:
bu sayfalar nasıl okunur acaba:18:
dün kontrolüm vardı ve kızım 650 gr olmuş:KK9:
ama boyu meçhul.. ölçemedi doktor:44:
yarim_ seni merak ettim neler yaptın?
geçmişi okumaya çalışcam ama hemen sorayım dedim
gittinmi doktora?

X