2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Gününüz aydın olsun temmuz anneciklerimiz:KK4::KK4::KK4:
Bugün biraz daha erken kalkabildik ve kahvaltımızı
yapıp yanınıza koştuk...Biraz bel ağrımız var başka bir
sorunumuz yok.Yaaaaa ben yaz gelsin istiyorum artık yazzzzzzz
Bu yaz da en bunaltıcı sıcaklar olacakmış ama biz meleklerimize
kavuşacağımız için sorun etmeyeceğiz iinşallah:18::18::KK36::KK36::KK52::KK52:
Çok heyecanlanmaya başladım ben şimdiden:18::21:Aslında sadece
heyecan yok,telaş,panik,korku ne bileyim ortaya karışık
birşeyler gibi:KK36::KK36::KK36::KK36:Dualarınızı okudum kızçelerim.
Allah'ım kabul eylesin....Bu aralar hep bir yakınımı kaybetme
korkusu yaşıyorum diyorum ya hormonlarım tavan yaptı herşey
var bizde:KK9::KK9::KK9:

Kızçemin dün gelen banyo ve uyku setleri bayıldım bunlara

Eklentiler

• $DURU BANYO SET.jpg
    $DURU BANYO SET.jpg
    5,2 KB · Görüntüleme: 27
  • $DURU HOME SET.jpg
    $DURU HOME SET.jpg
    62 KB · Görüntüleme: 17
merln, cankiiz50, freerock
kızlar okudum dualarınızı allah size de tüm hamişlere de hayırlı doğum hayırlı evlat versin gönüllerinize göre versin.. amin

Günaydın kızlar, Bende yasal izinin son haftasına kadar yani 37. haftaya kadar Allah izin verirse çalışmayı planlıyorum. İşim rahat masa başı, çalıştığım yerdeki kişilerde çok iyi niyetliler. Ellerinden geleni fazlası ile yapıyorlar sağolsunlar. Ama benim aklımda son ay yollarda zorlanırım arabamla giderim diye düşünce vardı. Herkes son ay araç için çok tehlikeli bebeğin suyu azalıyor ve her darbeye açık hale geliyor diyorlar. Son aylarda metrobuste sorun yaşar mıyım diye korkuyorum. Avrupadan Anadolu yakasına geçiyorum. Son ay siz nasıl gidip gelmeyi planlıyorsunuz?

bence dr görüş ama benim dr bana en rahat kendi özel arabanla gider gelirsin dedi. ayakta kalmayacaksın beklemeyeceksin arabaya binip arabadan ineceksin okadar.

Günaydın kızlar, Bende yasal izinin son haftasına kadar yani 37. haftaya kadar Allah izin verirse çalışmayı planlıyorum. İşim rahat masa başı, çalıştığım yerdeki kişilerde çok iyi niyetliler. Ellerinden geleni fazlası ile yapıyorlar sağolsunlar. Ama benim aklımda son ay yollarda zorlanırım arabamla giderim diye düşünce vardı. Herkes son ay araç için çok tehlikeli bebeğin suyu azalıyor ve her darbeye açık hale geliyor diyorlar. Son aylarda metrobuste sorun yaşar mıyım diye korkuyorum. Avrupadan Anadolu yakasına geçiyorum. Son ay siz nasıl gidip gelmeyi planlıyorsunuz?

canım bana doktorum son haftaya kadar kullanabilirisn dedi.. ben güya hamileliğimden sonra biraz daha yavaş kullanmaya çalışıyorum ama bazen açıkçası geç kaldığımda gözüm görmüyor basıyorum.. aman kocam duymasın aslında yavaş gitmem gerek ya bunu bugün bir daha hatırlamam iyi oldu sayenizde

ay çok güzeller

dün okudum bende haberi. saçmaladılar atık daldan dala atlayıp duruyorlar ne yapacaklarını şaşırmış durumdalar bakalım sırada hangi şok haber var.

ya valla rotasyon bir taraftan mantıklı olabilir ama bence en büyük engeli boşanmalar artacak düşünsene koca bir yerde kadın bir yerde hangi ara bir araya gelecekler? çocuklar helak olacak ve aile birliği için çok zor olacak bence, hangi eş ister ki uzaktan uzaktan evli olmayı? :KK43:((

6 ay dogum iznini dört gözle bekler oldum nedense...
Eğer olmazda sanırım büyük bi hüsran yaşıcaam cok alıştırdım kendimi yaaa

Pembenin tonuna ve güzelliğine bayıldım :)

günaydın herkese,

merhaba eski topiğimmm gerçi topik yenilenmiş ama bizm eski kadro var hala:KK9:
kızlar yarın çok sevdiğim bir arkadaşım aşılama olacak.hamilelerden 41 ayetel kursi toplayalım istedik.okuyanlar beğeni tıklayabilir mi sayabilmem açısından kolaylık olacak
şimdiden teşekkür ediyorum Allah razı olsun hepinizden
bu arada gelmişken beni tanıyanlara müjdemi vereyim bende hamileyim Allahın izniyle 11 haftalık olduk RAbbim hepimiz sağlıkla kavuştursun yavrularımıza

canım okudum arkadaşın için inşallah Allah ona da yaşatır bu güzel duyguyu,sağlıklı,hayırlı evlatları olur.

bebişin hayırlı olsun canım Allah hayırla ,sağlıkla kavuştursun inşallah.çok sevindim canım benim kendinize iyi bakın :KK16:

6 ay dogum iznini dört gözle bekler oldum nedense...
Eğer olmazda sanırım büyük bi hüsran yaşıcaam cok alıştırdım kendimi yaaa

aynen bende öyle 32. haftamı doldurup ayrılmak istiyorum ben evde geç saatlere kadar uyumak dinlenmek istiyorum :KK43:

Kızlar ben de ağdaya son ay gtcem enfeksiyn fln kaparm diye korkuyrm keşke en baştan lazer yaptrsaymışım cok pişmanm artık 2. ye kısmetse:)Buarada benim genelde yürürken bikini bölgem acıyo ağrıyo sizde de oluyo mu??Şu sutyen izi bende de oluyo buarada daha yeni çamaşır aldım birsürü 80di 85 oldum bu da sıkıyo artık 90 alcam bu gidişle çok daralıyrm çamaşırla takmıyrm valla umarım bozulmazz Hoşş oğlum bozcak o kesin:))

Canim iyiki gitmemissin.ben gittim.uc bes tane vardi hamile kaldigimda simdi hepsi geri cikti.ince ince ama mecburen aldiracagim dogumdan once ve kalinlasacak geri.dogumdan sonra baslarsin...

valla cnm bende biraz yürüyüşe çıksam bacak kenarımdan bir damarı tutup çekiyorlar sanki,gerçekten alışverişi son zamanlara bırakmayın diyenler haklıymış.memlekete gidince alınacak bir sürü şey var nasıl dönüp durucam çarşılarda merak ediyorum

dimi cnmmm dimiii :KK1: ben o kadar dikkat ediyorum faydalı şeyler yemeye çalışıyorum az aldım diye seviniyordum dann diye çok bile deyince kal geldi bana :KK53: zaten kızımda minnak :)))

aynen bende bakalım melekete gidince nasıl gezeceğim ama özledim konyamı gezeceğim bolca hatta gezerken doğuracağım :)

Bende renk değişimi oldu ama büyüme olmadı aynı duruyorlar valla:)

Allah Allah insanlar ne kadar vicdansız yaaaa, bizim çalıştığımız bir firmanın çalışanının karısına yazık işe gitmeden çalışıyor göstermişler zorlandığı için. Allah iyi insanlarla karşılaştırsın. 32 hafta çok geç nasıl dayanacaksın Allah yardımcın olsun, senelik iznin falan yok mu?

Hem de nasıl daha bu sabah beni hungur hungur ağlattı haksız yere. Ama Allah cok buyuk ve goruyor. Onun da iki tane kızı var. Onlar da çalışacak bir gün hamile hamile işe gidecekler. Yasal doğum izni 32. haftadan sonra başlıyor. onu en başından kullanınca zaten doğumdan sonraya 8 hafta kalıyor. ücretliizinlerimi doğum sonrasına saklıyorum. zaten sonra işten ayrılıcam ama buraya öncebir dönüp sskdan paramı filan almam ve ihbarsüremi kullanmam lazım. 8 haftam kaldı Allah sabır verirse çabucak geçicek. 25 haftadır bu şartlarda çalışıyorum 8 hafta da geçer heralde. Ama felaket ahımı aldı bu adam benim. Diğer dünyada iki elim yakamad. Gerçi şirketteki herkesin ahı var üzerinde o yüzden Allah bilir ama cıkıcak bir yerden ben cok guveniyorum. Bir an önce doğum iznim gelsin denize havuza gireyim cocuguma bakayım istiyorum.

bende 4 gözle bekliyorum ama çıkmayack bence geçenlerde aile ve sosyal politikalar baknının açıklamasını okudum şu an için 6 aya çıkması söz konusu değil sadece anneler çalışma saatleri esnekleştiriecek vs dedi o yüzden umudum yok benim:KK43:
Günaydın güzel anneler ve onların tosbaaları.. :emir_bebek: benim cimcime bugün kıpır kıpır yerinde durmuyor artık göbeğimi açtığımda dışardan görebiliyorum son 1 haftadır. 1 saattir onu izliyorum var ya nasıl keyifli anlatamam :KK1: Neyse biz fotolarımızı koyduk.

İşte anneannemiz dedemiz ve dayımızdan hediyeler. Tabi beşiğini açmadık daha onu son zamanlarda kuralım dedik. internetten bulabilirsem koyarım fotosunu.

Eki Görüntüle 670348
Eki Görüntüle 670372
Eki Görüntüle 670373
Eki Görüntüle 670374

bence yatağını kur kokusu geçer ahşaplar boya kokuyormuş park yutaklarda da plastik kokusu oluyormuş alanlardan duymuştum . hepsi çok güzelmiş güle güle kulllan :)

slm.geceleri uykudayken bacagınıza benim gibi kramp giriyor mu.birkaç defadır hep böyle oluyor.uykudan sıçramayla uyanıyorum. sizce neden olabilir. bazende bacaklarım uyuşuyor.bu sorunları yaşayan oldu mu.

hareketsizlikten yada aşırı yotgunluktan da olabilir.

ya memurların üç yılda bir tayin olayı şak diye oklendi ama 6 ay doğum iznine tık yok :KK43:(( ne olur altı aylık doğum izni kabul edilsin ne olur ne olurrrrrr

okeylenmedi benim bildiğim ya tasaru hazır diyolar ama geçmedi meclisten çünkü bak burda ne diyor Memura 3 yılda bir tayin geliyor - Radikal Ekonomi eş durumu ve unvanlı kadfroların nasıl olacağı belirsiz yanı tasarı onaylansa oda netleşirdi. birde bizim doğum izni olayıda ynı pakette benim bildiğim bu tayin doğum izini ve sözleşmelerin kadroya geçmesi hepsi 657 paketinde. o geçerse doğum iznide geçer

Memura 3 yılda bir tayin geliyor bakınburda da var kızlar bakan diyor ki konunun sosyal taraflarla henüz ele alınmadığını söyledi. Yarın, Kamu Personeli Danışma Kurulu Toplantısı'nda çalışmanın ana başlıklarıyla konfederasyonlarla paylaşılacağını ifade eden Çelik, şöyle konuştu:

''Orada mutabakat sağlanacak veya onların ilave etmek istedikleri hususlar varsa onları içeren düzenlemeyi taraflarla konuştuktan sonra yansıması olacaktır. Bizde var olan konu başlıklarını kararlaştırılmış gibi, kesinleşmiş gibi kamuoyuna takdim etmeyi doğru bulmuyorum. Birçok konu başlığı var 657 sayılı Kanun'da. Şu konu başlığı diye sanki iş bitmiş, tasarı hazırlanmış, taslak hazırlanmış gibi bir yaklaşık doğru değil. Yarın taraflarla görüşeceğiz.'
daha bugün konfederasyonlarla yani sendikalarla konuşacaklar

bence çok şık ve elit duruyor

oh güle güle kullansın minnoş, ben de daha iki üç tane body aldım ama sanki herşeyi tammış gibi geliyor oooohh ohh daha çok yolum var

tuzu azaltsan mı ki

geçmiş olsun

acaba baharatlı mı yedin ya da bulgur falan mı ya da yağı bozuk birşey mi?

canım ben aynen önceki düzene devam gidiyorum çok memnun olduğum bir yer var oraya gdiyorum ve oradakiler çok iyi elleri de hafif hatta kendisi söyledi hamilelerin cildi hassas olur o yüzden çabuk morarır genede dikkat ediyorum diye söylediler.. ben de olabildiği kadar devam etmeyi düşnüyorum

kapmazsın sadece çarşafları falan temiz mi her seferinde değişiyor mu ona dikakt et hatta söyle hamileyim ya kprkuyorm ona göre diye.. göztepe tarafında olanlara tavsiye edeceğim bir yer var benim ev çengelköyde iş dudulluda ama oraya gidiyorum üşenmeyip hatta kar yağdığında sırf oraya gitmek için dönüşte 3,5 saat trafik çektim :))

aynen öyle işte zaten işini iyi biliyorlarsa sıkıntı olmaz ama denemek için önce koltuk altınızı denetin mmnun kalırsanız sonra diğer taraflara da kayabilirsiniz

ayna anneanne taktiği :))
bu arada avonun bazı ürünlerinde paraben var ama alıp baktıktan sonra iade seçeneğin de var

bence iki isim karizmatik duruyor benim iki ismim var ve bebişe de iki isim düşünüyruz

bence birşey olmaz ama ben artık pentinin penyelerinden aldım evde çok rahatlar

ben kırlent koyuyorum artık ama alsam iyi olacak bir tane

ay bir ark. da biz etavsiye ettş toprak olabilir belki bizimki de

bi de epilasyon yapaydı iyiydi..

canım dr ve sağlığım izin verdiği kadar çalışayım ve kalan iznimi sonra bebişimle kullanayım istiyorum

günaydın canım

sağol kuzummm teşekkür ederim çok şükür bitti herşey veee düşünki bizimkiler doğum çantasını bile hazırladılar:))))))

kızlar yarın çok sevdiğim bir arkadaşım aşılama olacak.hamilelerden 41 ayetel kursi toplayalım istedik.okuyanlar beğeni tıklayabilir mi sayabilmem açısından kolaylık olacak
bu arada gelmişken beni tanıyanlara müjdemi vereyim bende hamileyim Allahın izniyle 11 haftalık olduk RAbbim hepimiz sağlıkla kavuştursun yavrularımıza
allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip eder inşallah. gözün aydın. arkadaşında hayırlı evlatlar nasip olsun inşallah..

çoook tatlı güle güle kullansın annesi

aynen bende öyle 32. haftamı doldurup ayrılmak istiyorum ben evde geç saatlere kadar uyumak dinlenmek istiyorum :KK43:

ahhh ahhh
okul bitmeden daha çalışmaya başladım aralıksız kaç senedir evde oturmuşlugum yok...
evde oturmak nasıl bişeydir bilmiyorm kesintisiz iş hayatımda 7 yıl bitti... Tabi Şükürler olsun :))))))))

ama dedğin gibi evde gec saatlerde yatıp istediğim planı yapmak cooook isterdimmmm
hep bi koşuşturmaca hep bi yerlere yetişmece.....

keşke olsa keşke keşke keşkeeeee:KK31::KK31:

ay cok güel bunlaaaaaaar
iyi günlerde kullanın inşallahhh h
nerden aldın peki???

iyi günlerde kullanın çok güzel hepsi. pusetin rengi çok tatlıymış. çantalı takımdan haftasonu kaynanm alacaktı aldırmadım kullanmam diye puset yeter gibi geldi

Teşekkür ederim canım inş. Ben kangru çok istiyordum takımını almış annem onun toptan.

canım bendede hafif ince bir çizgi var göbek deliğimi bile geçti

Ay yerim ben onları ne tatlı şeyler öyle.Cnm sağlıkla kullansın bebişin inşallah...

Amin teşekkür ederiz teyzesi :)

bence yatağını kur kokusu geçer ahşaplar boya kokuyormuş park yutaklarda da plastik kokusu oluyormuş alanlardan duymuştum . hepsi çok güzelmiş güle güle kulllan :)

Teşekkür ederim canım. Bak ben hiç kurma taraftarı değildim ve hiç aklıma gelmemişti koku olayı. iyi oldu söylediğin canım çok sağol.

ebn son ay çalışmıycam ama evim işime cok yakın 4 km filan onu da arabamla gidiyorum zaten. Bence metrobusle gidip gelmeniz kendi arbanızdan cok daha fazla ızdırap verici olur. Hem sıkışık, hem yazın pis pis kokucak millet, daha fena olursunuz bence

canım benim çok sevindim rabbim tamamına erdirsin inşallah kuzum:KK16:

X