2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Kadindigumcum da tahmini dogum tarihi 21 Temmuz görünüyor canim graffffff

Canı mm
Cok mutlu oldum geldiğine
Hoşgeldinnn
Sen trakyalımısınn
Bendeye
Anneler Çorlu'da yaşıyor
Köken Kırklareli:))

Arkadaslar size bisey soracam aranızda doktoru magnorm veren ve kullanan oldu mu
gecen hafta boyunca hergüne yemekli ziyafetli misafirlerim vardı sabahtan aksama 7 8 kişilik en az..hergüne hergüne ..felaket yoruldum..haftasonu da yatili sehirdisindan misafirim vardı..
oyle cok yorulmuştum ki inanılmaz kasilma ve dogum sancısı gibi seyler çekince doktorum verdi..ictim bı kez..siz de hic kullanan oldu mü acaba...
neyse tum dunyayı evde ağırladıktan sonra bu hafta sadece carsamba bı brunch grubum var..yorulursana yorulucam..oğlumun oyun arkadaslar filan..
gecen hafta hiccc giremedim İnternet'e..kendimi mutfağa adamıştım resmen ..neyse simdi burdayiiiiimmmm

temmuz anneleri iyi geceler herkese, ben en son doktora 4lü teste gittim.bir sonraki aya detaylı ulturason mu yapılıcak şimdi bilgisi olan var mı?birde ben doktorumla daha hiç doğum tarihi falan konuşmadım sormam gerekir mi artık?

iyi geceler canım ben de iki hafta önce 3 lü test yaptırdım şubat 22 ye randevu verdi detaylı ultrason için 4 lü testen hiç bahstmedi 22 şubatta 20 haftalık oluyoruz

Bende en son 4 lü testi yaptırmıştım 15+5 te doktorumda önümüzdeki ay ayrıntılı usg yapılacak dedi. Doğum tarihini bende hiç sormadım ama usg çıktısında yazıyordu benim 12 temmuz diye
Bence merak ettiğin herşeyi sor doktoruna doğru zaman bekleme. ne zaman merak ettiysen o an doğru zamandır zaten

kızlar bir hafta kadar oldu bebeğimin hareketlerini hissedeli. çok mutluyum sizlerin bebeği ne alemde...

benimde ilk başta karnım çok ağrıyordu aynısından banada verdi ağrın çok olursa sabahları suya at bitane iç dedi ama ağrılarım dayanılmaz değildi birde ben ilaçlardan çok korkuyorum o yüzden bebeğime zararı felan olur yan etkisi olur diye içmedim hiç kutu olduğu gibi duruyor açmadım bile.

günaydın kızlar
bangbang cim duanı okudum
Allah kabul etsin inşallah

happy :)
tahmini dogum tarihini eklermisin

cinsiyette yanılma yasayan varmı biir kızım var 17 haftalık hamileyim dr bunada % 90 kız dedi bidahaki ay netlestiririz dedi

Günaydın kızlar nasılsınız ben :2::2::2::2::2: :2::2:grip oluyorum sanırım gece burnum tıkalıydı hep sabah kalktım gene aynı sonra akmaya başladı burnum ve sesim felan değişti halsizlikte var olmamak için o kadar uğraştım inş olmam grip :2::2::2::2::2::2: sizler nasılsınız bakalım

Bangbang : Canım duanı okudum allah kabul etsin inş....

günaydın canım
aman dikkat et bol bol c vitanmini tüket
kivi ye bol bol
bide portakal suyu sıkabiliyorsan sık
ilaç içemiyoruz kaynak bunlarda

Kızlar bisiklet kullanabiliyor muyuz acaba? Bilginiz var mı? Yürüyüş yapamıyorum evde spor aleti bisiklet var onu kullanayım bari...

ben de eliptik bisiklete binsem mi diye düşnüyorum ama çok terlemeden ne yaparsan yap dedi doktor, ben bugün tartıldım 9 kilo almışım

kuzum allah yardımcın olsun. tüm hamile çalışanların işi zor gerçekten. size dua ediyorum hep rabbim güç kuvvet versin hepinize

sağol canım amin hepimize inşaallah

evet ebeme söylesem mi ama dediğim gibi ben bekarken beş doz vurulmuştum sonra öylesine konuştuğumuzda vuruldysan ömür boyu korur gerekyok demişti hemşire ama ayak üstü konuşurken not almadı yani, ama en büyük korkum hadi bu aşım var ama olmayan diğerlerini gözden kaçırırlarsa ne olacak

çalış çalış çalış ben uzun süredir misafir alamıyorum eve çok istesem de, en son 3. ayda aldık ama az daha doğuruyordum şimdi korkuoruz

canım ikil testi yapan dr 20. hafada geleceksin detaylı ultrason için dedi ama kendi doktorum ya unuttu ya gerek görmedi 20. haftada kendisine çağırdı randevuya

kızlar bir hafta kadar oldu bebeğimin hareketlerini hissedeli. çok mutluyum sizlerin bebeği ne alemde...

yaaaa ben cumartesi çok hissettim sandım ama o gün bugün daha da ses yok paşamdan, acaba hissettiğim başka birşey miydi bir de bende göbek maaşallah belki ondan mı hissedemiyorum anlamadım (

günaydın kızlar
bangbang cim duanı okudum
Allah kabul etsin inşallah

sağolun kuzucuklar, amin dilinize gönlünüze sağlık, allah hepimize ve bebişlerimize sağlık versin doğumlarımız kolay olsun...doğum iznimiz 6 ay olsun ppp

bu arada canım ben de öyle olmuştum kaynatılıp ılımış suya tuz koydum bir sprey kutusu var onun içine koydum onu da burnuma püskürttüm biraz canın acıyor ama olsun bütün iltihaplar falan çıkıyor günde birkaç kez yapılabilrisin hemlşire de zararıı olmaz dedi, bir de antibiyotik yerine sarımsak, sarımsaklı yoğurt ya da neyse dene istersen yiyebilirsen, geçmiş olsun

Son düzenleme:

Çekmeköyde nerde oturuyorsun canım bende çekmeköy taşdelendeyim hisar hastanesinin methini duydum güzel bir hastaneymiş

günaydın canım
aman dikkat et bol bol c vitanmini tüket
kivi ye bol bol
bide portakal suyu sıkabiliyorsan sık
ilaç içemiyoruz kaynak bunlarda

Öğle yapacağım artık canım napim malum ilaç içemiyorum inş ilerlemeden geçer hemen iş yerinde portakal sıkamam ama evde akşam hallederim artıkk:2::2::2::2: İnş bebişime geçmez yaaa:2::2::2::2::2:

Günaydın hanımlar.. Nasılsınız..?? Minnoşlar napıyo bakalım..??

bn nerdeyse öğrendim öğreneli kullanıyorum diyebilirim basta düşük teklikem vardı daha sonra normale döndü ama bu defada içeride kanama görünmüyordu ama rahimde kasılmadan dolayı lekelenmelerim oluyordu ve doktorum verdi 2. aydan beri kullanıyorum.
bunun haricinde calsiyum elevit ve coraspin kullanıyorum geçen konusu geçmişti o ara yazamadım..

valla ablamın var 6.aya kadar hep kız dendı
7.ayda erkek oldugunu soledı

inanın bende hala umutluyum ama dr uma çok güveniyorum meltem hastanesi nuray hanıma gidiyorum sıradan bir dr a gitsem söylese belki pek innmazdım ama ablanın sürekli gittiği doktormu söyledi ya çok umutluyum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…