2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Günaydın kızlar:KK3:
dua listesi için hangi duayı okuyoruz?
Birde sizin de gögüsleriniz ve ucu çok hassaslaştı mı? Sanki gögsümün alt kısmında taş gibi bi kitle var:26: Bebe yağıyla masaj yap dedi dr ama o fayda etmedi bana maalesef:KK50: Sizde de oluyosa telaşlanmıcam.

Günaydın kızlar:KK3:
dua listesi için hangi duayı okuyoruz?
Birde sizin de gögüsleriniz ve ucu çok hassaslaştı mı? Sanki gögsümün alt kısmında taş gibi bi kitle var:26: Bebe yağıyla masaj yap dedi dr ama o fayda etmedi bana maalesef:KK50: Sizde de oluyosa telaşlanmıcam.

günaydın canım ilk ana sayfada
ayetel kürsi felak nas suresı bırde hamılerler için dua var yazıyor zaten onu okuyoruz
uçları hassas evet
gece daha da cok hassaslaşıyor

allah dualarımızı kabul etsin inşallah..

güzel annişler
bu topiğimizde istanbulda oturan anne adayları fazla gibi
çok meraktayım hangi doktorlara giidyoruz nerelerde oturuyoruz paylaşalımmı
belki komsu cıkarız:KK16:

Ben çekmeköydeyim erdem hastanesine gidiyorum ilk bebeğimide orda doğurdum doktorumdan çok memnunum yoğunluğu hariç atom karınca gibi kadın sen nerden?

11inde gidicem..ya aslında benim telaş yapma sebebim milletin bana hissediyor musun diye sürekli sorusu,bir de daha senin karnın çıkmamış benim gelin 3 aylık ama karnı belli gibilerinden..ama ben ilk öğrendiğimde foto çektim onunla kıyaslıyorum çıkmış bir göbeğim var bariz..ama beni öyle grmeyen biri yemek yiyip de gelmişsin gibi diyor..ya ben ondan telaş yaptım..ama ara ara kasıklarımda batma,belimde de ağrılarım oluyur.göğüslerim hala sızlıyor..mide bulnatım başından beri pek yoktu zaten..bu aralar nerdeyse hiç yok..stres yaptım işte :KK43:

canım bence stres yapma benim bir arkadaş vardı göbeği 9. ayında 6 aylık gibiydi bizde çok takılırdık kız bu ne göbek küçücük derdik topaç gibi sağlıklı bir oğlan çocuğu doğurdu doğumdan sonrada hiç kilo verme problemi olmadı sırf çocuğa yemiş yani benimde karnım ikiz karnı gibiydi felaket şişmiştik çocuğumda güzel doğdu ama ben kendimede çok yemişim kilolar baya bir sıkıntı oldu iç karnın geniştir.

kızlar bir hafta kadar oldu bebeğimin hareketlerini hissedeli. çok mutluyum sizlerin bebeği ne alemde...

Ben de bir haftadir felan hissediyordum da dun hic hissetmedim.cok nadir hissediyordum zaten.kucuk benim yavrum daha teyzesi.gunde bir ya da iki kere hissettiriyor kendini.:nazar::nazar:

Ben çekmeköydeyim erdem hastanesine gidiyorum ilk bebeğimide orda doğurdum doktorumdan çok memnunum yoğunluğu hariç atom karınca gibi kadın sen nerden?

canım bence stres yapma benim bir arkadaş vardı göbeği 9. ayında 6 aylık gibiydi bizde çok takılırdık kız bu ne göbek küçücük derdik topaç gibi sağlıklı bir oğlan çocuğu doğurdu doğumdan sonrada hiç kilo verme problemi olmadı sırf çocuğa yemiş yani benimde karnım ikiz karnı gibiydi felaket şişmiştik çocuğumda güzel doğdu ama ben kendimede çok yemişim kilolar baya bir sıkıntı oldu iç karnın geniştir.

canım ben bahçeşehirde oturuyorum
doktorum medipol hastanesınde bağcılar
suna özdemir e gidiyorum
hadtane yenı acıldıgı ıcın cok uygun operatör doktorlar ücretsız sgk lılara
prof lar ise 50 tl muayne ücreti
ben prof a gidiyorum
hastane cok lüks acıbadem memorial gibi
yeni açıldıgı için suan fiyatlar uygun doğum fiyatları uygun cevremdekı herkese tavsiye ediyorum bu sebeple.:KK49:

Ben de bir haftadir felan hissediyordum da dun hic hissetmedim.cok nadir hissediyordum zaten.kucuk benim yavrum daha teyzesi.gunde bir ya da iki kere hissettiriyor kendini.:nazar::nazar:

valla gece uykularum kaçıyo bazen yanlıs yattıgım zaman bi dürttü hissediyorum dun gece uyutmadı ne hıkmetse yatıyorum sağa dön sola dön uyku yok
kalktım gezındım evın ıcınde
sonra tatlı yedım
uykum geldı:KK49:

Maşallah bebişler belli etmeye başlamış kendilerini bende 1 hafta önce kelebek uçar gibi bişi hissetim başkada yok 18+1 haftalık olduk benim kız uyuntu olacak herhalde belli etmiyo kendini annesine çekmemiş:KK49::KK49::KK49::KK49:

Karındaki çatlaklarla ilgili bende kısa bir not düşücem. Hamilelikten önce banyo sonrası nemlendirici kullanma alışkanlıkları olanlarda çatlak olayı ya hiç olmuyor yada çok az yaşıyolar. İç karın genişliğide çatlak olayını azaltıyor. Çatlayacaksanız ne kullanırsanız kullanın muhakkak çatlıyorsunuz krem bunu aza düşürmekte daha iyi çok pahalı kremler kullanıp benden daha fazla çatlamış arkadaşlarım var. Anne olmanın bedeli çatlaklar:p Genetik olduğunu düşünmüyorum çünkü annem 3 çocuk doğurdu gram çatlak yok ama anneannemde ve bende çatlaklar var önemli olan çatlakların ince olması bazılarında serçe parmağı kalınlığında çatlaklar oluyor beyazlasa bile gözüküyor. Elinizden geleni yapın ama çatlıyoruz diye üzülmeyin Hamileliğin keyfini çıkarın.

Kizlar ben geceleri cok tikaniyorum esim diyodu horluyosyn diye inanmadim kameraya cekmis inandim:) sizdede oluyomu hic rahat nefes alamiyorum

bnde dün sabah 7 de lavaboya kalktım tekrar uzandım pıt pıt bişiler hareket etti yavruşumda kalktı sanırsam. ama bugün olmadı :44: gün içindede çok belli olmuyo bişeylerle uğraşırken.

suna özdemir e gidiyorum
ben prof a gidiyorum
yeni açıldıgı için suan fiyatlar uygun doğum fiyatları uygun cevremdekı herkese tavsiye ediyorum bu sebeple.:KK49:

çok şanslısın :) ben arkadaşalrımın doğumları vesilesiyle bir çok hastaneye gittim, isim vermeyeyim ama çok ünlü zincir grupların da olduğu bir kaç hastane acayip pisti, yerler duvarlar simsiyah ya da mobilyalar eskimiş, kimisi devlet hastanesi kadar kalabalık, kiminin hijyeni hizmeti koşulları iyi ama doktorları doğumu fabrikasyon yapıyor, sabah 9 da 5 tane kadını yatırıyor yanyana asistanlarına anestezi vs yaptırıyor şöyle bir bakıyor doğurtmuş oluyor...

suna özdemir e gidiyorum
ben prof a gidiyorum

Medipol hastaneleri iyidir ama anadolu yakasındaki medipol ssk hastanesi gibi küçücük odaları var beğendiğim tek yeri bebeği hazırladıkları cam bölmeli oda çok cici vallahi şanslısın sen hem prof hem 50 tl benimde 50 tl ama op.dr

valla gece uykularum kaçıyo bazen yanlıs yattıgım zaman bi dürttü hissediyorum dun gece uyutmadı ne hıkmetse yatıyorum sağa dön sola dön uyku yok
kalktım gezındım evın ıcınde
sonra tatlı yedım
uykum geldı:KK49:
Zaten bebekler anne karninda gunduz uyur gece uyanirmis.o yuzden dogduklarinda da gece uyumazlar.seninki de reklamdaki bebek gibi tatli istemis demekki:KK1:
Maşallah bebişler belli etmeye başlamış kendilerini bende 1 hafta önce kelebek uçar gibi bişi hissetim başkada yok 18+1 haftalık olduk benim kız uyuntu olacak herhalde belli etmiyo kendini annesine çekmemiş:KK49::KK49::KK49::KK49:

Erkek daha cabuk hissediliyormus.cumartesi belli olacak cinsiyeti insallaahh.ama biz hep erkek gibi dusunduk.kiz derse cok sasiririm.saglikli olsun yeter.hep kizim olsun istemisimdir.bakalim icime dogan mi,gonlumden geceni mi verecek rabbim bana. .

cinsiyette yanılma yasayan varmı biir kızım var 17 haftalık hamileyim dr bunada % 90 kız dedi bidahaki ay netlestiririz dedi

valla detaylı doppler e girene kadar belli olmuyor birine kızz dediler erkek oldu diğer bir tanıdığıma erkek dediler sonra kıza çevirdiler doppleri bekle derim yani renkli ultrason

Kizlar ben geceleri cok tikaniyorum esim diyodu horluyosyn diye inanmadim kameraya cekmis inandim:) sizdede oluyomu hic rahat nefes alamiyorum

elif horlamayı benım eşimde söylüyor
bu oda duran buhar makınelerındenmı almak gerek acba
ben hamıle kalmadan önce hıc hatırlamam ki eşim desin bana horluyosun dıye:44:

Doğan her yeni günün sabahında
İçimizde sevdiklerimizi görebilme aşkı olmasa
Bu hayatın hiçbir anlamı olmazdı..
Bak yeni bir güne daha Merhaba dedin.
Hadi Gülümse…:)
Sevdikleriniz daima yanı başınızda,
Huzur yüreğinizde
Gülücükler yüzünüzden eksik olmasın
Mutlu olun, sağlıklı olun, sevgiyle kalın.
Günaydın, günaydın herkese...

Günaydın kızlar nasılsınız ben :2::2::2::2::2: :2::2:grip oluyorum sanırım gece burnum tıkalıydı hep sabah kalktım gene aynı sonra akmaya başladı burnum ve sesim felan değişti halsizlikte var olmamak için o kadar uğraştım inş olmam grip :2::2::2::2::2::2: sizler nasılsınız bakalım

Bangbang : Canım duanı okudum allah kabul etsin inş....

geçmiş olsun canımm bol bol c vtamini al ilerlemesin

Kizlar bisi sorcam
Benim pitisim aciyor bazen.yani alt tarafi degil ust tarafi.sanki igne batiriyorlar.zonkluyor.gecen gun ayy diye bagirdim.sanci giriyod sanki.size de oluyor mu.disaridan ust kemigiiii:KK43:

X