2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
maksimum 15 tl idi cnm :KK31:
cok ucuz o zamannn ıst.lamı gelsem hehe:KK9::KK9:

Günaydın anneler ve onların tosbaaları.. :emir_bebek: Bugün erkencikten kalktık sabah 6 gibi. Benim cimcime bir tekme savurdu uykumda nasıl fırladım yataktan anlatamam size. Uykuda olunca anlamadım çok korktum yaw. Babamızı işe gönderdik biz de kahvaltı yaptık ama hala tekmeliyor bizimki. Keşke görebilsek içimizi ne yapmak istediğini anlardık hiç olmazsa hehe :KK1: Herkesler iyidir umarım? geçmişi okuyayım yine dün giremedim nete.

Eki Görüntüle 650224

Güzelliğe bakarmısınız çok şeker..Bizim karnımızda büyüyecek ve bebeğimizin parmakları böyle gözükecek mi? İnanmak ne zor..Bir o kadar da heyecanlı..Annelik duygusu çok farklı çok mutluyum..Bebeğim seni heyecanla bekliyorum.. :KK16:
ay supr yaaaaaaaaaaa gorecegız emınım cunku;

aksam 3 dılım( tatlı yedım)bızımkı cosmustu gene gercı tatalısızda cosuyor ama:KK70::KK52:sonra esım geldı odamıze ben gobısımı actım bır tekmeler dısardan zıleyıp ızleyıp gene asık olduk esım dkıskandı ben oglumla konusurken ee hehehe akım bı denem dıye sevınce ehhee:KK9::KK9:cok sukur oglum o sırada konusmaya basladı tam opuyordu esıme bır sert tekme daha cok sukur ya bıze bu anları yastana aa sımdıkk kahvaltımızı yaptıkk cekıyor bızımkı hortumdan hehhehe:KK39::KK39::KK39:yesın benım tosunummm annesı yasadana yaradana bıze layık gorene kurbannn olsun :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

evet bende yavaş yavaş hazırlamayı düşünüyorum bu aydan sonra artık aybaşında vurayım kendimi :) anneanne babannne sağolsun yapıyorlar çok bana sadece kendi eşyalarını hazırla diyolar gecelik vs. aslında bende dayanamıyorum hepsinden alayım diyorum ama tutuyorum kendimi :)
aynen bende bır tene takım 1 yelek baska bırsey yok varda(gorumcemden gelenler var yenı oglusu oldu kuculenlerı yolluyor yarım kucuk hurc oldu yanı ondarı mayıs gıbı yıkayıp utuleyıp kokulucamm ehehhe:21::21::21:benım esımde dıyor dur daha erken dıye ne bılımmm beklıyoruz ama dedım artık maasda artık 150-200 ayarlada yavas yavas balsayım hazıran sıcagında belkım cıkamam dısarıya dıyee:KK30::KK52::KK52:

Herksseee gunaydinn
Aksam,ari cok yorgun oluyorummmm bakamiyorum bile
Suan dada ipad den yaziyorummmm
O yuzden Boyle uzatmalar:KK49:
Adiyefcim hafta Sonu ekliycem bilgilerini buradan yapamiyorum for muller karisiyor
Blgn gittinmi balm detayli ultrasona??
Kocam hasta Omus:KK43:(
Tribal enfeksiyon hemde gribal:))
Uzak tutuyorum kendimi gecsinn diye AMA Sabah bogazlarim sis gibiydi
Kac Gundur yazamadim cok ozluyorum
Hepiniz aklimdasiniz
Lyre aldiklarin superrr birde gidicemm kismetse bidahaki ay
Simdi link opuldunuzz
Evasudem sen nerederdesin goremedim.

Annemmm ben buralaradayım ama kızçemle çok gezgin olduk:KK1::KK1:
Babamız kara kara düşünüyor şimdiden iki kız gezip tozacaksınız
diye..Ben de avutuyorum onu 2 sene kadar ondan sonra 2014 kpssye
girip kazanırsam işe gireceğim kazanmasam da özel sektörde başlayacağım diyeceğim
Yanarım yanarım okuduğum bölümün zorluğuna yanarım(ekonometri)
Böyle söyleyince rahatlıyor adamım,şebeğim benim....Annemmm yokluğun
belli oluyor bundan emin ol:KK31::KK31::KK31::KK31:özlüyoruz seni teyzesiiii..Kocandan da
ne kadar uzak durabilirsin bilemiyorum ama ALLAH'ım sizi korusun....Çok dikkat
et kendine annem kocaman öpüyorummmmm

kızlar bizde isim konusunda kararsız kaldık iki seçeneğimiz var nil ve nilda ikisinden biri olacak ama hangisi karar veremedik sizin fikirlerinizi alıyım dedim

cok ucuz o zamannn ıst.lamı gelsem hehe:KK9::KK9:

ay supr yaaaaaaaaaaa gorecegız emınım cunku;

aksam 3 dılım( tatlı yedım)bızımkı cosmustu gene gercı tatalısızda cosuyor ama:KK70::KK52:sonra esım geldı odamıze ben gobısımı actım bır tekmeler dısardan zıleyıp ızleyıp gene asık olduk esım dkıskandı ben oglumla konusurken ee hehehe akım bı denem dıye sevınce ehhee:KK9::KK9:cok sukur oglum o sırada konusmaya basladı tam opuyordu esıme bır sert tekme daha cok sukur ya bıze bu anları yastana aa sımdıkk kahvaltımızı yaptıkk cekıyor bızımkı hortumdan hehhehe:KK39::KK39::KK39:yesın benım tosunummm annesı yasadana yaradana bıze layık gorene kurbannn olsun :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Maasallah oglusuna annesine cevap vermeye baslamis bizim kizda tik yok daha endiselenmiyorum desem yalan olur ama sakin olmaya iyi dusunmeye calisiyorum p.tesi kontrolumuz var bakalim ne yapiyor bizim uyusuk prenses.

slm canlarım
bugun havuzlu hana gittim en ucuz satan web sitesinden 30-40 lira daha ucuz mesela beğendiğim yatak normalde 250 orda 199 chiconun ürünleri daha ucuz nuk öyle şiddetle tavsiye ederim ist daki arkidişlerime :KK31: ben şimdi bolbol zıbın sokak kıyafeti ayakkabıları ter bezleri kusmuk bezleri battaniye banyo sonrası kurutma havlusu önlük külot hırka tulum hastane çıkışı yan yatırma yastığı avent bibeon nuk un 2 emzik bir kauçuk bir silikon göğüs pedi göğüs kremi chiconun tınak seti konak tarağı çorap eldiven ayaklı kuvvet içine süngeri örtüsü alt pijaması üst pijaması vb.. bi sürü şey 500 tl tuttu başka bi yerden alsam eminim 1000 tl giderdi şimdi göğüs pompası park yatağı içine yatak nevresim takımı strelizatör lahosua geceliği pijama göğüs ucu koruyucusu ve 9-6 ay arası uzun kollu tulum vb. eşyaları kaldı gardarop şifonyer onlarıda eşimle alıcaz :KK31:
resimler :KK42:
Eki Görüntüle 649939 Eki Görüntüle 649940 Eki Görüntüle 649941 Eki Görüntüle 649942 Eki Görüntüle 649943 Eki Görüntüle 649945 Eki Görüntüle 649946 Eki Görüntüle 649947 Eki Görüntüle 649948 Eki Görüntüle 649950 Eki Görüntüle 649951 Eki Görüntüle 649952

Ayyyyy çok güzeller bunlar bayıldım bayıldım ayıldım:KK1::KK1::KK1:
Biz de haftasonu eşimle Eminönü'ne gideceğiz.Bir araştırma
yapacağız.Aslında araştırma yapmaya gerek yok ama badana yapıp
evimi temizledikten ve kızçemin odası geldikten sonra böyle büyük
alışveriş yapmayı düşünüyoruz.O yüzden de beklemedeyiz.Ama
her alışveriş yapana da hayran hayran bakıyoruz.Hepsi çok ama
çok güzel.Çok indirimli hele de nakit parayla gittiysen
dilediğin herşeyi alabilirsin.Emin ol bu aldıkların başka mağazalarda
çok daha fazla tutardı.ALLAH'ım sağlıklı bir şekilde
giymeyi nasip etsin kuzummmmm

kızlar bizde isim konusunda kararsız kaldık iki seçeneğimiz var nil ve nilda ikisinden biri olacak ama hangisi karar veremedik sizin fikirlerinizi alıyım dedim

Canım bence nil daha güzel.. bizimde kızımız olcak bizde hala bir isim bulamadık. Bade, azra,idil fln düşünüyoruz ama netice yok daha..

Annelerim,heyecanlı,endişeli gebelerim benimmm:KK1::KK1::KK1:
Geçmişi okuyup hemen yazmaya koyulduk...
Dularınızı hep okuyorum sırasına filan bakmadan
ALLAH'ım kabul etsin(amin):KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:
Biz yine kızçemle ve anneannemizle halamı ziyarete
gideceğiz..Çok gezenti olduk çok....5 yaşından 21 yaşına kadar
oku sonra tatil bile yapmadan iş hayatına atıl ve 5 sene kadar çalış
(Banka en yorucu olanıydı)şimdi de gezme zamanı..Herkes hayran zaten.
Tadını çıkar diyorlar kanguru gibi taşıyorsun istediğin yere gidiyorsun.
Doğunca biraz daha zor olacak diyorlar ama kızçemle herşey güzel
olacak Rabbimin izniyle:nazar::nazar::nazar::nazar:Dün organik ürünlerimiz
geldi elbise,tulum,badi baka baka bir hal oldum.içinde onu düşününce
mest oldum mestttt:KK31::KK31::KK31::KK31:Tutmayın beni hazırlanmam lazım
kocaman öpüyorum sizi.....

aynen bende bır tene takım 1 yelek baska bırsey yok varda(gorumcemden gelenler var yenı oglusu oldu kuculenlerı yolluyor yarım kucuk hurc oldu yanı ondarı mayıs gıbı yıkayıp utuleyıp kokulucamm ehehhe:21::21::21:benım esımde dıyor dur daha erken dıye ne bılımmm beklıyoruz ama dedım artık maasda artık 150-200 ayarlada yavas yavas balsayım hazıran sıcagında belkım cıkamam dısarıya dıyee:KK30::KK52::KK52:

benim eşim hep alsana diyor mağzalara bakıyoruz istediğini al diyor kendisi zaten fenerli takımlara felan takılıyor :)

bence nilda :)

Canım bence nil daha güzel.. bizimde kızımız olcak bizde hala bir isim bulamadık. Bade, azra,idil fln düşünüyoruz ama netice yok daha..

isim konusu çok zor geliyo bana hayatı boyunca taşıycak sonuçta.. bize de nil daha yakın.. acaba çok mu kısa olur diye düşündük çift isim koymak da istemiyoruz çünkü soyismimiz uzun..sizin düşündüğünüz isimlerde çok güzel ama seçemedim ben hangisi daha güzel :KK70: üçü de çok güzel.

daha önce yazmışmıydım bilmiyorum. biz kızımıza ADEN ismini koyduk. cennet bahçesi demek miş. belki sizede fikir olur,.

slm kızlar nihayet hafta bitiyor ,hayırla ,sağlıkla ,huzurla bitsin inşallah.

biraz daha iyiyim bugün çok şükür.

slm canlarım
bugun havuzlu hana gittim en ucuz satan web sitesinden 30-40 lira daha ucuz mesela beğendiğim yatak normalde 250 orda 199 chiconun ürünleri daha ucuz nuk öyle şiddetle tavsiye ederim ist daki arkidişlerime :KK31: ben şimdi bolbol zıbın sokak kıyafeti ayakkabıları ter bezleri kusmuk bezleri battaniye banyo sonrası kurutma havlusu önlük külot hırka tulum hastane çıkışı yan yatırma yastığı avent bibeon nuk un 2 emzik bir kauçuk bir silikon göğüs pedi göğüs kremi chiconun tınak seti konak tarağı çorap eldiven ayaklı kuvvet içine süngeri örtüsü alt pijaması üst pijaması vb.. bi sürü şey 500 tl tuttu başka bi yerden alsam eminim 1000 tl giderdi şimdi göğüs pompası park yatağı içine yatak nevresim takımı strelizatör lahosua geceliği pijama göğüs ucu koruyucusu ve 9-6 ay arası uzun kollu tulum vb. eşyaları kaldı gardarop şifonyer onlarıda eşimle alıcaz :KK31:
resimler :KK42:
Eki Görüntüle 649939 Eki Görüntüle 649940 Eki Görüntüle 649941 Eki Görüntüle 649942 Eki Görüntüle 649943 Eki Görüntüle 649945 Eki Görüntüle 649946 Eki Görüntüle 649947 Eki Görüntüle 649948 Eki Görüntüle 649950 Eki Görüntüle 649951 Eki Görüntüle 649952

canım aldıkların çok güzel ,güle güle giysin bebişin.

annem gidecek istanbula gezmek için havuzluhana gitmesini söyledim amaannn dedi.
ben gidebilsem talan ederim oraları.
her gittiğimde karıştırıyorum oraları yanlız :KK1: kolay yol tarifin var mı,anneme cazip anlatmam lazım.

isim konusu çok zor geliyo bana hayatı boyunca taşıycak sonuçta.. bize de nil daha yakın.. acaba çok mu kısa olur diye düşündük çift isim koymak da istemiyoruz çünkü soyismimiz uzun..sizin düşündüğünüz isimlerde çok güzel ama seçemedim ben hangisi daha güzel :KK70: üçü de çok güzel.

Tatlım iki isim bizde düşündük hala daha düşünüyoruz aslında.. Bade su faln gibi.. Ben daha kızım olacağını öğrenmeden önce Bade olsa ismi onu bademim diye sevsem derdim, ama herkese fikrini söylemekte kötü tanıdık akrabalara fln çünkü canını da sıkabiliyorlar ki benim öyle oldu herkes bişey dedi. Bir de bilmeden etmeden konuşuldumu iyice sinir oluyorum ben. Yok işte bade içki demekmiş flnmış filanmış. Badenin asıl anlamını anlatmaya çalışsamda başarılı olamadım dediğim dedik insanlara.. sonra işte duru, azra,idil nasıl diye düşünmeye başladıkk..
Sana tavsiyem herkese düşünceni söyleme canını sıkabilirler..

Maasallah oglusuna annesine cevap vermeye baslamis bizim kizda tik yok daha endiselenmiyorum desem yalan olur ama sakin olmaya iyi dusunmeye calisiyorum p.tesi kontrolumuz var bakalim ne yapiyor bizim uyusuk prenses.
cnm 23.haftalaa kadara normal mı s hıssetmemekkk uzulme p.tesı dr da soler bunu yaa 23 haftaa kadar bekle bakalım uyusuklugu gıder hehe:KK8:
benim eşim hep alsana diyor mağzalara bakıyoruz istediğini al diyor kendisi zaten fenerli takımlara felan takılıyor :)

bence nilda :)
ayy bızımkıne de ben dıyorum kızıyorum sonrad anıe ılgısız sın ılgısız dılım dıyor ma beklyelım dıyor(4 senden sonra kavusunca korkuyoruz ama allah dan gelen hersey kabulumuzz bunuda bılıyor)

aa bızımıde fenerlıı ve bır anımız var p aylasıyımm;

esımın en yakın ark.oglu olmustu bıs yenı evlıdık o vakıtt onlar karı koca gs li esımde gıcıklı olsun dıye fener tulum zıbın fılan almıstıı esı gıydırmıs zevkle ama gecen bısdeler dı dıyor gs lı takım alıcamm ben dıyee hehe yanı bısede onlar aynısını yapacaklarmıs eheh abıww tosunum benımm hayırlısı ıle dogsun daaa eskı ılede buyuturum ben sgalıklı olsundaaaaaaaaaa:KK16::KK16::KK16:

$ARSLAN KARAGOZ_32.JPG $ARSLAN KARAGOZ_29.JPG

teyzeleri:))) buda minik azram:)))):KK16:

X