2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
günaydın güzel anneler ve melekleri :)
sağlıklı, mutlu bir gün dilerim hepimize :)
nermink , duanı okudum Allah kabul etsin inşallah,
sevgiler..

Günaydın anneler ve onların tosbaaları.. :emir_bebek: Bugün erkencikten kalktık sabah 6 gibi. Benim cimcime bir tekme savurdu uykumda nasıl fırladım yataktan anlatamam size. Uykuda olunca anlamadım çok korktum yaw. Babamızı işe gönderdik biz de kahvaltı yaptık ama hala tekmeliyor bizimki. Keşke görebilsek içimizi ne yapmak istediğini anlardık hiç olmazsa hehe :KK1: Herkesler iyidir umarım? geçmişi okuyayım yine dün giremedim nete.

nilüfer kulağa hoş geliyor. düşünebilirsin. birde biz karar verseydik iyi olacaktı..

teşekkürlerr.bende bulamam sanıyordum gece bu ismi söyledi eşim o nilüfer dedikçe öyle tekmeler attı ki,kendi ismini kendi seçti herhalde :))

slm canlarım
bugun havuzlu hana gittim en ucuz satan web sitesinden 30-40 lira daha ucuz mesela beğendiğim yatak normalde 250 orda 199 chiconun ürünleri daha ucuz nuk öyle şiddetle tavsiye ederim ist daki arkidişlerime :KK31: ben şimdi bolbol zıbın sokak kıyafeti ayakkabıları ter bezleri kusmuk bezleri battaniye banyo sonrası kurutma havlusu önlük külot hırka tulum hastane çıkışı yan yatırma yastığı avent bibeon nuk un 2 emzik bir kauçuk bir silikon göğüs pedi göğüs kremi chiconun tınak seti konak tarağı çorap eldiven ayaklı kuvvet içine süngeri örtüsü alt pijaması üst pijaması vb.. bi sürü şey 500 tl tuttu başka bi yerden alsam eminim 1000 tl giderdi şimdi göğüs pompası park yatağı içine yatak nevresim takımı strelizatör lahosua geceliği pijama göğüs ucu koruyucusu ve 9-6 ay arası uzun kollu tulum vb. eşyaları kaldı gardarop şifonyer onlarıda eşimle alıcaz :KK31:
resimler :KK42:
Eki Görüntüle 649939 Eki Görüntüle 649940 Eki Görüntüle 649941 Eki Görüntüle 649942 Eki Görüntüle 649943 Eki Görüntüle 649945 Eki Görüntüle 649946 Eki Görüntüle 649947 Eki Görüntüle 649948 Eki Görüntüle 649950 Eki Görüntüle 649951 Eki Görüntüle 649952

Canım meleğin güle güle giysin kullansın eşyalarını inşallah! Hepsi de çok güzel ben de küvete bayıldım..

iyi akşamlar... geçmişi pek okumadan yazıyım dedim kendimi çok iyi hissetmiyorum.. bugün annemin kontrolü vardı üniversite hastanesine gittik sabah kahvaltımı yapmıştım randevumuzda tam öğlen saatine denk geldi açlık sanırsam bide en üst katta güneş olduğu gibi üstümüzde bianda ensemden bir ter aktı gözlerim karardı ellerim titredi kalp atışım tavan yaptı baygınlık geçirdim çok korktum kendim için sorun yokta bebeğim için.. sanırım şeker tansiyon düştü.. annem hemen yanında çikolata varmış onu verdi (şeker hastası olduğu için sürekli yanında olur) su felan halbuki çubuk kraker yemiştim vücut dengem alt üst oldu.. acaba bebeğim iyimidir diyede içim içimi yiyo.. cuma kontrolüm var doktoru aramayı düşündüm ama telefonda içim rahat etmicek bekliyim dedim.. :44:

İyidir bebeğin iyidir sen içini ferah tut canım :KK66: Ama sen de dikkat et kendine!

günaydın kızlaaarr

sizce NİLÜFER ismi nasıl kızıma???

Canım bence de nilüfer ismi kulağa hoş geliyor neden olmasın? Biz de isim bulamadık bir türlü!

Son düzenleme:
Herksseee gunaydinn
Aksam,ari cok yorgun oluyorummmm bakamiyorum bile
Suan dada ipad den yaziyorummmm
O yuzden Boyle uzatmalar:KK49:
Adiyefcim hafta Sonu ekliycem bilgilerini buradan yapamiyorum for muller karisiyor
Blgn gittinmi balm detayli ultrasona??
Kocam hasta Omus:KK43:(
Tribal enfeksiyon hemde gribal:))
Uzak tutuyorum kendimi gecsinn diye AMA Sabah bogazlarim sis gibiydi
Kac Gundur yazamadim cok ozluyorum
Hepiniz aklimdasiniz
Lyre aldiklarin superrr birde gidicemm kismetse bidahaki ay
Simdi link opuldunuzz
Evasudem sen nerederdesin goremedim.

Son düzenleme:
nermink duanı okudum Allah kabul etsin inşallah! Bu arada graf cım benim memleket ve hastane gözükmüyo söylemedim mi acaba ben? benim memleket Antalya hastanemizde ANDEVA yıldız hastanesi. Eklersen sevinirim. Neyse benim can sıkıntısından çenem açıldı gideyim bari :KK3: Hepinize iyi, sağlıklı, huzurlu ve enerji dolu bir gün diyorum..

Canım bence de nilüfer ismi kulağa hoş geliyor neden olmasın? Biz de isim bulamadık bir türlü!

çok teşekkürler cnm siz böyle yazdıkça alışıyorum sanırım =) sende bulursun inş. güzel bir isim

günaydın kızlaaarr

sizce NİLÜFER ismi nasıl kızıma???

Herksseee gunaydinn
Aksam,ari cok yorgun oluyorummmm bakamiyorum bile
Suan dada ipad den yaziyorummmm
O yuzden Boyle uzatmalar:KK49:
Adiyefcim hafta Sonu ekliycem bilgilerini buradan yapamiyorum for muller karisiyor
Blgn gittinmi balm detayli ultrasona??
Kocam hasta Omus:KK43:(
Tribal enfeksiyon hemde gribal:))
Uzak tutuyorum kendimi gecsinn diye AMA Sabah bogazlarim sis gibiydi
Kac Gunduzleri yazamadim cok oluyorummmm
Hepiniz aklimdasiniz
Lyre aldiklarin superrr birde gidicemm kismetse bidahaki ay
Simdi link opuldunuzz
Evasudem sen nerederdesin goremedim.

günaydın herkesee....

banada 21 temmuz dedi 15 inde ayrıntılı için gel dedi. kurumda çalışıyorumcanım.

banada demedi ama sağlık ocağından aradılar bu ayın sonuna doğru gel dediler.

hepsi çoookk güzel. güle güle giysin inşallahh.

nilüfer kulağa hoş geliyor. düşünebilirsin. birde biz karar verseydik iyi olacaktı..

teşekkür ederim canlarım ben nilüfer isminden ziyade nil ismini daha çok seviyorum birde kısa isimler daha şanslı oluyo diyorlar :KK31:
bizim bebemizde isimsiz hala :KK19:
saat 10 da ayrıntılı ultrosona giricem dua edin lüfeeennnn :18:

teşekkür ederim canlarım ben nilüfer isminden ziyade nil ismini daha çok seviyorum birde kısa isimler daha şanslı oluyo diyorlar :KK31:

bende kısa bi isim düşünüyorum ama ne olacak bilemiyorum :)

Son düzenleme:

nil tek başına çok yalın geliyor bana da ama çok zarif gerçekten. yanına bir isimle hoş olabilir

hayırlı haberlerle gelirsin inşallahh...

Nassiniz bakalim.bu gun mesai var.gece 10 da cikacam...off cok sıkıcı.

X