2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
nddd
çok sevindim canım güzel haberlerine allah hakkımızda hayırlısını versin, oohhh bol bol dinlen bugün :KK9: yatışşşşşş :KK60: :KK60:

Son düzenleme:
Canım annişleerrr

Veee nihayettt beklenen gün geldii.
Bugün sabah erkenden kalktık eşim kardeşim oğluşum ve ben :KK1: hazırlandık doktorumuza gittik.
Beklerken çok heyecanlandık. Çünkü bugün ayrıntılı kontrolüde olcak.
Nihayet girdik doktorun yanına.
Oğlum aşkım bitanem kıpır kıpırdı yine.
Erkenden uyandırdık diye çok kızmamış annesine :KK1::KK1:
doktorumuz herşeyini ölçtü oğlumuzun
347 gr 24 cm olmuş oğlumuuzz :KK16::KK16:
Bir ara parmağını emiyordu oğluşum acıkmış galiba annesi kahvaltı yapmamıştı çünkü :KK9:
tek tek parmaklarını saydık oğlumun.
çok şükür herşeyi normaldi. suyu da yeterliymiş.
Darısı bütüünn annişlerin başına.
Hepinize güzel bir gün diliyorum kızlar.
Ben bugün izinliyim oğluşumla evde keyif yapıcaz dışarı da çıkmıycaz bugün.
Kociş güzel bir kahvede yaptı deymeyin keyfimize :KK16::KK16:

cok sevındım canım darısı bıze olsun ınsallah
o kadar merak edıyorum ki içerdeki napıyo :KK49:

arkadaşlarım acaip mutluyum
babamızın işleri kötü gitti ben hamıle kalınca maasını alamadı kac aydır cok sıkıntı yasadık ben calısıyorum tek basıma hep korktuk sonra ıs basvurularının bırınden cevap geldı bugunnn
ve pazartesı baslıyorrrrrr
dileyen herkese işsisz olan herkese darda olan herkese allahım yardımcısı olsun.
rüzgarımın uğuru bize :)

ay canım ya beni hatırladınmı dr bana kız dedi sana sordum sonradan erkek denmişti sanada şimdi ,smi görünce heycanlandım bende oğlum olssaydı ali kaan koyucaktımmm :KK43:((( 20 haftalıkken gittim kız dedi dr um 6 martta detaylıya giricem umutla bekliyorum ama kız fikrinded alıştım

Ne güzel bir prensesin daha olucak tatlım. ikinciydi senin dimi yanlış hatırlamıyorum. ama bana dr kız dememişti hiç. sadece insanların hep inandığı belirtiler kız belirtisiydi. :KK1::KK1:
sen istersen detaylıya kadar bekle.
Doktor kesin kız mı dedi ?

babamızın işleri kötü gitti ben hamıle kalınca maasını alamadı kac aydır cok sıkıntı yasadık ben calısıyorum tek basıma hep korktuk sonra ıs basvurularının bırınden cevap geldı bugunnn
dileyen herkese işsisz olan herkese darda olan herkese allahım yardımcısı olsun.

Gözünüz aydın çok sevindim senin adına..bebeğiniz bereketiyle gelmiş.Hayırlı uğurlu olsun :)

randevuyu eşim aldı, eline 'yanınızda getirecekleriniz' diye bişeler yazılı bir kağıt verip göndermişler yanlış bişey yapmıyım diye sordum. glikozu 1 gün önceden alın yazıyor kağıtta. heralde eczanaden alın demektir o ozaman. orda hastanede içiliyor yani. 2 limon, büyük bardak kaşık falanda yazmışlar.oraya kadar gidip bi terslikle karşılaşmıyım die size bi sorayım dedim :KK9:

bize birşey demediler gerçi özel hast ondan olabilir ama sen istersen dr ni ara eczaneden alınacağını ilk kez duydum

canım gözünüz aydın hayırlı olsun inşaallah, çok güzel olmuş

cancagazlar bana da müsade bugün, öpüyorum hepinizi

Üzülme tatlım zaten önümüzdeki ay hepimiz hissetmeye başlamış olucaz tam anlamıyla. Zaten genelde gündüzleri uyuyorlar. ben gün içinde çok nadiren hissediyorum. akşam işten gelip karnımı doyurduktan sonra uzanıyorum o zaman çok hareketli oluyor genelde. :KK16:

Saol canım ...Ben gündüzde gecede hissetmedim.Gaz sancısı, karın ağrısı ,bebek kıpırtısı ayrımını henüz yapamadım.Dr umda rahat olmamı normal olduğunu söyledi ancak insan birşeyler hissetmek istiyor :)

nddd
çok sevindim canım güzel haberlerine allah hakkımızda hayırlısını versin, oohhh bol bol dinlen bugün :KK9: yatışşşşşş :KK60: :KK60:

Amin canımm inşallah :KK16:

cok sevındım canım darısı bıze olsun ınsallah
o kadar merak edıyorum ki içerdeki napıyo :KK49:
:KK30:

Bende çok merak ediyordum. gördümki keyfi gayet yerinde. :KK16:
bizim de keyfimiz yerine geldi bu sayede çok rahatladık

Canım annişleerrr

Veee nihayettt beklenen gün geldii.
Bugün sabah erkenden kalktık eşim kardeşim oğluşum ve ben :KK1: hazırlandık doktorumuza gittik.
Beklerken çok heyecanlandık. Çünkü bugün ayrıntılı kontrolüde olcak.
Nihayet girdik doktorun yanına.
Oğlum aşkım bitanem kıpır kıpırdı yine.
Erkenden uyandırdık diye çok kızmamış annesine :KK1::KK1:
doktorumuz herşeyini ölçtü oğlumuzun
347 gr 24 cm olmuş oğlumuuzz :KK16::KK16:
Bir ara parmağını emiyordu oğluşum acıkmış galiba annesi kahvaltı yapmamıştı çünkü :KK9:
tek tek parmaklarını saydık oğlumun.
çok şükür herşeyi normaldi. suyu da yeterliymiş.
Darısı bütüünn annişlerin başına.
Hepinize güzel bir gün diliyorum kızlar.
Ben bugün izinliyim oğluşumla evde keyif yapıcaz dışarı da çıkmıycaz bugün.
Kociş güzel bir kahvede yaptı deymeyin keyfimize :KK16::KK16:

Çok sevindim senin adına.Bende haftaya pztesi umarım senin hissettiğin kadar mutlu olabilirim :KK16:

Ya bu tlf dan girince kimin kacinci haftada oldugu okunmuyo bunun bi caresi yokmu :KK43: cok yorum yapmiyorum genelde okuyorum ama kizlar bende hep burdayim benimde oglum olcek:) bizde 18+5 teyiz ama cok alisveris yapmadim erken daha diye ama gunler iletledikce gece iykularim duzendizlesti sizde nasil hamile yastigi aldinizmi ben dusunuyom ama hangisi iyi bilemiyorum

Canım Ben hamile yastığımı kendim diktim şu L şeklinde olandan valla yatakta 3 kişi yatıyoz birde kızım gece kalkıp gelince 4 kişi oluyoruz o yastıkla ama çok rahat karnımın üstüne döndüm korkusu yok engelliyor orjinalleri heralde daha rahattır.

jelibomcum ben p.tesi günü gidicem
gittiğim hastanede renkli yapmıyorlar dr a sordum dısarıda yaptırabılırmıyım dıey tabıkı dedı
kendısı onerdı hatta
bakırköyde doç.dr ahmet gül
bayagı bılındk bırısıymıs 250 tl alıyorlar
bakalım gidices burdan blgn arkadasımızda ona randevu almıs
detyaları geldıkten sona anlatırım:KK49:

ok canım haberlerini bekliycem ben anadolu yakasındayım oralara bana çok ters yaaaa:KK43:((

Ne güzel bir prensesin daha olucak tatlım. ikinciydi senin dimi yanlış hatırlamıyorum. ama bana dr kız dememişti hiç. sadece insanların hep inandığı belirtiler kız belirtisiydi. :KK1::KK1:
sen istersen detaylıya kadar bekle.
Doktor kesin kız mı dedi ?

önce ki kontrolde yüzde 90 kız bidahaki ay kesinlestiririz dedi 20 hftada kız dedi önünde kordon var dedi ben onu pipi sandım ve heycanlandım sonra göbeğimi salladı ve kız dedi ya umut pek yok sadece kendime işkence ediyorum baska çocuk istemiyorum erkek olsa iyi olurdu bide malum kaynana görümce var görümcemin daha çocuğu yok yeni evlendi ve kaynanan diyomuş onun oğlu olucakmış buda beni çok sinirlendiriyo onlara bu konuşmayı nasip ettiğim için kızıyorum birtek torun bizde var yani 2 kız üzerine sevgili görümcem erkek doğurucakmış ya işte az çok beni anlıyosunuzdur senin kaçıncı hatada erkek denmişti

Saol canım ...Ben gündüzde gecede hissetmedim.Gaz sancısı, karın ağrısı ,bebek kıpırtısı ayrımını henüz yapamadım.Dr umda rahat olmamı normal olduğunu söyledi ancak insan birşeyler hissetmek istiyor :)

Çok gaz sancın varsa ondan da hissedemiyorsundur belki.

kızlar annem bırsey ıstedıgınde dılek gıbı hep der hızır aleyhisselam dan da ıste dıye
bugun onun nıyetıne dua okudum
ıneternette var hızır aleyhisselam a dua dıye yazın dıye cıkıyor
cok saskınım okudugum duanın ustune ışin olmasına
allah herseyın hayırlısını versın
:KK49:

amin n canım gözün aydın o sıkıntıları bende zamanında yaşadım çok zor birde o zaman ben çalışmıyordum eşim 2 üni mezunu olduğu halde 1 sene iş bulamadı.Hiç bilmediği halde gidip taksicilik yapmıştı. hayırlı olsun umarım umduğu gibi bir yer çıkar.

ya kızlar benim kızım maşallah çok hareketli hiç durmuyo yaa :KK9: tepik üstüne tepik,çok yaramaz olcak benim veledim heralde :KK60:
henüz hissedemeyen tüm arkadaşlarımada rabbim nasip etsin biran önce inşaalllaaaaahhh :KK16:

bangbang kız seninkidemi öyle günümüz aynı ya seninle? :KK1:

merhaba kızlar doktorum bana dün yeni bi ilaç yazdı calcımax diye kalsiyummuş galiba suda eriyeyen bi ilaç içemiyorum miğdemi bulatıyo başka kullanan varmı aranızda

önce ki kontrolde yüzde 90 kız bidahaki ay kesinlestiririz dedi 20 hftada kız dedi önünde kordon var dedi ben onu pipi sandım ve heycanlandım sonra göbeğimi salladı ve kız dedi ya umut pek yok sadece kendime işkence ediyorum baska çocuk istemiyorum erkek olsa iyi olurdu bide malum kaynana görümce var görümcemin daha çocuğu yok yeni evlendi ve kaynanan diyomuş onun oğlu olucakmış buda beni çok sinirlendiriyo onlara bu konuşmayı nasip ettiğim için kızıyorum birtek torun bizde var yani 2 kız üzerine sevgili görümcem erkek doğurucakmış ya işte az çok beni anlıyosunuzdur senin kaçıncı hatada erkek denmişti

takılma canım böyle şeylere. Sağlıklı hayırlı evlat olsunlarda erkekmiş kızmış hiç farketmez.
sen hiç üzme kendini bak bebişinde üzülür kırılır sana. Duyma bence o söylenenleri.
Allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.
Ben 15. haftada öğrendim cinsiyetini. Bugünkü kontrolde de kesin olarak erkek olduğunu gördük.
yaşın kaçtı senin ?

kızlar annem bırsey ıstedıgınde dılek gıbı hep der hızır aleyhisselam dan da ıste dıye
bugun onun nıyetıne dua okudum
ıneternette var hızır aleyhisselam a dua dıye yazın dıye cıkıyor
cok saskınım okudugum duanın ustune ışin olmasına
allah herseyın hayırlısını versın
:KK49:

Hadi gözünüzaydın canım çok sevindim sizin adınıza.
Bebişler kısmetiyle geliyor işte.
Bende hamileliğimin başında çalıştığım yerde çok sıkıntı yaşamıştım hamile olduğum için.
çok anlayışsız insanlar vardı çevremde :KK19:çok üzülüyordum.
Ama sonra ben hiç bişey demeden benim çalıştığım noktayı değiştirdiler ve şuan o kadar rahatım ki anlatamam.
İnşallah sizde bundan sonra rahatlarsınız tatlımm :KK16::KK16:

takılma canım böyle şeylere. Sağlıklı hayırlı evlat olsunlarda erkekmiş kızmış hiç farketmez.
sen hiç üzme kendini bak bebişinde üzülür kırılır sana. Duyma bence o söylenenleri.
Allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.
Ben 15. haftada öğrendim cinsiyetini. Bugünkü kontrolde de kesin olarak erkek olduğunu gördük.
yaşın kaçtı senin ?

çok da geç öğrenmemişsin erkek olduğunu benimki baya ileri hafta 26 yasındayım

çok da geç öğrenmemişsin erkek olduğunu benimki baya ileri hafta 26 yasındayım

Aynen canım çok geç öğrenmedim.Bence yaşın müsait belki üçüncüyüde yaparsın neden olmasın.
Ben çok istiyorum aslında 3 çocuk ama biraz zor gibi. şuan zaten yaşım 28 üçüncüye sıra gelmez heralde :KK1: tabi kısmet hiç belli olmaz.

X