2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Canlarim ruyamda anne karnindaydim .o kadar dar sıkısık ki anlatamam.bunaldim resmen boguluyordum.canim bebegim nasil daralmistir yeri kim bilir.bi daha bacak bacak ustune atmam.dar bisey giymem.cok uzuldum bebegime.

bende rüyada düğünümde giydiğim gelinliğimi giymiştim sabaha karsı hemen baktım
evli kimseler için çocuk sahibi olmaya işaret eder yazıyor
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Kızlar günaydın..
Bende 2 gündür annemi görüyorum rüyamda.. Rüyalar arttı demekki bu dönemlerde.:26: Çok tuhaf bişe ya bu hamilelik..
..
Ve dünkü duamı okuyan herkese teşekkürler kızlar, Allah kabul eder inş. dualarımızı

Herşey sizinle güzel,Mutluluk da, hüzün de
Günaydın'lar ısıtsın,Hepinizin güzel yüzünü
Umutlar yeşersin yüreğinizde
Dudağınızda sevgiler dökülsün..
Olumlu bir gün, anlamlı bir gün, barışçı bir gün,
Huzurlu bir gün, neşeli bir gün, sağlıklı bir gün,
Başarılı bir gün, üzüntüsüz bir gün, değerli bir gün,
Keyifli bir gün, unutulmaz aşklarla dolu bir gün,
Velhasıl iyi, mutlu ve güzel bir gün olsun bugün, yarın ve daima...
Sağlıklı Olun, Mutlu Olun, Sevgiyle Kalın
Günaydın Herkese...:KK16::KK16::KK16:

İyi geceler annelerrr yarın ark.lar gelicek sabah erken kalkmak zorundayım hazırlık yapmam lazımmm, 9 martta ayrıntılı usg var ama canım kocam kızını çok özlemiş 9 marta çok var diyor en son memlekete gittiğimde 17+1de gitmiştim kontrole tabi kocacım yoktu o zaman bu hafta gidelim dr.a dedik, zararı olur mu sizce?
çok çok merak ediyosan gidin ilk 3 ay bitene kadar ben 2 haftada bir çağırdı hep dr.um, şimdi ayda bir gidiyorum bir zararı olacağını düşünmüyorum ben.

Canlarim ruyamda anne karnindaydim .o kadar dar sıkısık ki anlatamam.bunaldim resmen boguluyordum.canim bebegim nasil daralmistir yeri kim bilir.bi daha bacak bacak ustune atmam.dar bisey giymem.cok uzuldum bebegime.
sen rahat ol kuzuuumm, o şuan rahattır ordaaa, fırıl fırıl dönüyodur minnoşun daha :KK9: hayatında olabileceği en güvenli yerde bıcır bıcır yüzüyo :KK60: ama artık büyümeye başladığı için dar şeyler giymemek lazım tabi dediğin gibi :KK54:

yaw ben dün dr.a gittim ya haftaya 7marta randevu aldık şeker yüklemesi yapılıcak hiç yaptıran varmı acaba aramızda?

bizim kızımız da hep kendini kapattı hiç göstermedi 20. haftaya kadar... bence yüksek olasılıkla sizin bebeğiniz de kız... Allah sağlıkla ortaya gelmesini nasip etsin inşallah...kızlar gerçekten pek nazlı pek utangaç oluyolar...

amin canımmmvalla benim ilk bebeğim kızdı hemen 3 ay 10 günlükken göstermişti bu ablasına çekmiycek belli hehehe

canım bana da 10. haftada erkke dedi asıl 16da belli oluyo diye tekrar baktı 16 ve 17. haftada açmadı sıpa bacanı bu sefer de kız gibi dedi bana da alacaksan ortak renkli kıyafet al demişti :) şimdi ben perşembe 4 boyutluya gircem artık belli olur

bekliycez elimiz mahkummm:)

aaa tek değilim:) ben 2 sefer gittiğimde çikolata,puding, şeker bi sürü şey yedim yinede göstermedi kendini. doktor bana da kıza benziyo dedi ama tam emin olamadı? şimdi de o göstersede ben bakmıcam ona :KK1: eee sırayla bu işler:)

allah gönlündekini nasip etsin inşallah canımmm . ilk bebekteyken hiç cinsiyetini önemsemedim kız bebekler bana her zaman daha sevimli gelmiştir ama ilk bebeğim diye neyse neydi yani ama şimdi bir kızım var kız annesi ne demek biliyorum. Bunuda doğal olarak erkek isterim allah biliyor ya gönlümdeki bu, ben 3. çocuğuda ilerde istiyorum ama yaş geçince insana zor geliyor diyolar. iki kızım bir oğlum istiyorummmm sağlıkla inşallahhhh

İkinci bebeğim 1 oğlum var dr a gitmeye korkuyorum desem :))))) çoğunluk kız var ama hayırlısı artık tahmini d tarihim 24 temmuz bu arada

günaydın Kızlar meraktan şimdi benim hastaneyi aradım gerçi daha var dopplere ama araştırıyım diye fiyat istedim. Ssk karşılamıyormuş 325 tl dedi. ayriyetten cd kendin götürüyormuşsun ona çekiyolarmış. Siz hangi hastanede ne kadara girdiniz yada giriceksiniz. Paylaşırsanız sevinirim. Benim bu aldığım fiyat istanbul çakmak ERDEM hastanesine aittir.

günaydın kızlar ;

bakıyorum rüyalardan bahsedilmiş.. bu ara bende kötü rüyalar görüyorum.. dün gece rüyamda iri yarı bi adam beni kaçırdı hamileyi bırak beni diyorum bi evdeyiz böyle kkollarımdan bastırıyo kaçamıyorum bağırıyorum ağlıyorum kalkıyorum kaçmak için saçımdan çekiyo otur diye ne ağladım sonunda kaçtım elinden ama kasılıp kalmışım yatakta çok kötüydü. neden böle rüyalar görmeye başladım bilmiyorum. stresliyim biraz ondan herhalde..

allah gönlündekini nasip etsin inşallah canımmm . ilk bebekteyken hiç cinsiyetini önemsemedim kız bebekler bana her zaman daha sevimli gelmiştir ama ilk bebeğim diye neyse neydi yani ama şimdi bir kızım var kız annesi ne demek biliyorum. Bunuda doğal olarak erkek isterim allah biliyor ya gönlümdeki bu, ben 3. çocuğuda ilerde istiyorum ama yaş geçince insana zor geliyor diyolar. iki kızım bir oğlum istiyorummmm sağlıkla inşallahhhh

kız bebek zor mu bakımı bebekken sonuçta altını temizlerken falan daha çok dikkat etmek gerekiyo sorun yaşadınmı ? kızım olacak korkuyorum düzgün bakamazsam mikrop falan kaparsa diye..

kız bebek zor mu bakımı bebekken sonuçta altını temizlerken falan daha çok dikkat etmek gerekiyo sorun yaşadınmı ? kızım olacak korkuyorum düzgün bakamazsam mikrop falan kaparsa diye..

canım korkma alışıyorsun ben ilk zamanlarda çok çekinerek korkarak yapıyordum ama 1 haftada alışıyorsun. kızlarda önden arkaya siliceksin poposunu arkadan öne olmaz mikrop kapabilir zaten doğum yapacağın hastanede bebek hemşiresi gelip herşeyi anlatıyor ve herşeyi sorabiliyorsun. mesela aralarında beyaz beyaz bişeyler oluyor oraları banyo yaptırdığımda yıkıyordum hafif hafif orası sürekli temizlenmezmiş o beyazlıklar pislik değil yani öyle demişlerdi

dualarınızı okudum,allah kabul etsınn
herkese gunaydın bu arada
dun aksam orduspor galatasaray macı var sureklı heyecan ıcındeydık gol gol dıye veeee sıpamın hareketlerını ılk defa bu kadar net hıssettım resmen bızım ıcerdede goll oldu kac kere sayamadım her vurusunda esımın elını karnımı koydum ne yazıkkı benım gıbı hıssetmedı babası ama olsun o heyecanda bıze yettı
anlayacağınız annişler oğlusumda anası ve babası gıbı fanık cımbomlu bır aslan olacak:KK49:
bu resmı de prımanın facebook sayfasında gordum
cok hosuma gıttı baksanıza suan
yerımmm yerımmm onun mınnak ayaklarını

Eki Görüntüle 642036

Yerim ben o minik aslanı :KK31::KK31::KK31:
Kuzum ben fanatik beşiktaşlıyım öyle böyle değil
her sene kombine her sene maç offff yaaa.
Ama şimdi gidemiyorum havalar ısınsın İnönü Stadyumu da
yıkılmadan babamız götürecekmiş bizi çok ama çok mutlu olduk.
Maç izlemekte yasak bize faatik olmak,damarlarına kadar hissetmek çok
ama çok kötü bir duyguymuş çünkü kızçem de içeri de çok stres oluyor.
Babamıza gelince kendisi galatasaraylı ama hayatında maça ilk defa benimle
geldi BEŞİKTAŞIMIN maçına :KK52::KK52::KK52::KK52:öyle galatasarylı işte.Ama olsun o da fanatik olursa
olmaz çok zor olur.Ziraat kupası maçıydı herhalde daha yeni hamileyim maç izleyeyim dedim
tabiki yenildik ve ilk ağlamam o an oldu.Hem de nasıl ağlamak :KK9::KK9::KK9::KK9::KK14::KK14::KK14::KK14:
Babamız o gün bugündür yasağı koydu bize:KK1::KK1::KK1::KK1:Bir sağlıklı bir şekilde doğsun
anasının kızçesi olacak BŞİKTAŞLI olacak.Zaten hastane çıkışı beşiktaşlı aldım,feda zıbını aldım
Babamızın takımla alaksı olmayınca meydan bana kaldı....MİNİN KARTALİÇEM DURUM BENİMMMM:emir_bebek::nazar:

Günaydın kızçelerimmm ve melekleri:KK4::KK4::KK4::KK4:
Biz bugün garip başladık :KK1::KK1::KK1::KK1:Şey yaptık biz
nasıl desek ki.Ben hamileliğim 2.ayından beri ishalim de...
Anladınız siz onu kızçemle çok utanıyoruz.Yataktan kalkana kadar
aman bre deryalar kanlıca deryalarrrr:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Kendime gülmekten koptum iyice,ilk başta çok ama çok utandım:KK52::KK52::KK52:
Ah kızçem ahhh:KK4::KK4::KK4::KK4:
Neyse konuyu değiştireyeyim ben hemencik dualarınızı okudum
yavrularım ALLAH'ım kabul etsin:nazar::nazar::nazar:
Kızaran yanaklarımızla bugün sohbeti kısa keser,evden çıkmak
için 2 kızçenin hazırlanması zor olur ben hazırlanmaya gideyim
Arada bakarım size öptümmmmmm çokkkk:KK54::KK54::KK54::KK54:

hahaha geçmiş olsun ya güzel ama bazıları da ishal oluyor işte biz de burda kabızlıktan taş oluyoruz :KK37:

canım sürekli ishal olmak pek iyi birşey değil ama yaa? dr.una dedinmi vardır ya bi çaresi çok zor oluyodur sana :KK31:

canım sürekli ishal olmak pek iyi birşey değil ama yaa? dr.una dedinmi vardır ya bi çaresi çok zor oluyodur sana :KK31:

Yavrum ben bankada çalışırken cırcır takmışlardı bana :KK1::KK1::KK1::KK1:
Bağırsaklarıma da bakılmıştı küçükken ama bir sorun yok
doktorlar da şaşkın ama dönem dönem değişiyor bu durum
galiba çok su içmemden kaynaklı.Bir de lifli şeyler tüketiyorum
Tiroitler de çok çalışınca kilo da alamıyordum senelerdir
Şimdi kızçem sayesinde alacağız inşallah.Şu verdiğimiz 4 kiloyu
alsam yeter.Bir de kullandığımız ilaçların etkisi de herkeste farklı oluyor

günaydın Kızlar meraktan şimdi benim hastaneyi aradım gerçi daha var dopplere ama araştırıyım diye fiyat istedim. Ssk karşılamıyormuş 325 tl dedi. ayriyetten cd kendin götürüyormuşsun ona çekiyolarmış. Siz hangi hastanede ne kadara girdiniz yada giriceksiniz. Paylaşırsanız sevinirim. Benim bu aldığım fiyat istanbul çakmak ERDEM hastanesine aittir.

jelibomcum ben p.tesi günü gidicem
gittiğim hastanede renkli yapmıyorlar dr a sordum dısarıda yaptırabılırmıyım dıey tabıkı dedı
kendısı onerdı hatta
bakırköyde doç.dr ahmet gül
bayagı bılındk bırısıymıs 250 tl alıyorlar
bakalım gidices burdan blgn arkadasımızda ona randevu almıs
detyaları geldıkten sona anlatırım:KK49:

X