2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
kızlar genel olarak bişi söylicem, ufak tefek şeyleri kafanıza takıp moralinizi bozmayın, bebişlerinizi de boş yere üzmeyin etkilemeyin. Herşey moda mod gidicek die bişi yok robot diilizki hepimizin bünyesi farklı, muhakkak ufak tefek pürüzler olucak,olmazsa ne mutlu ama çoğumuzda oluo. En önemli şey moralini sıkı tutmak ve olumlu düşünmek unutmayın bebişlerinizi de etkilemeyin yok yere. kızıyorum haaa:KK51::KK51::KK51::

Bu yazıyı 2 günde bir kopyala yapıştır yap öne çıksın canım :KK16::KK16::KK16:Ara ara mutluluk dağıtmak lazımmmm

aynen canım bendende aynı şeyleri istediler
4'ünde ben gideyim gelince sana anlatırım :) evet herkes cok iyi bir dr diyor.ilgiliymiş:KK49:

tamam kuzum mutlaka bilgi istiyorum senden.cd veriyormu nasıl ilgileniyor falan gözüm kulağum sende olucak o gün:):KK16:

Ben son gidişimde sormuştum ayrıntılıdan ayrı ücret alınacakmı diye hayır dedi bana...Baştan beri ona gittiğim için olabilir mi...Gerçi Kazım beyin muayenesi diğer dr.lara göre yüksek ücretli neredeyse 2 katı..Onuda anlamış değilim ama memnunum diye de sormadım şimdiye kadar...2 li ve 4 lüye ne kadar verdiniz onu merak ettim şimdi de...
Ben 4 lüye 100...2 liye 55 falandı sanırım(muayene ücreti hariç) vermiştim

Merhaba :) Belki baştan beri ona gittiğin içindir.Kazım beyin ücretinin farklı olduğunu bilmiyordum.Gerçi Kazım bey hepsinin hocası durumunda..tecrübe deneyim veya hastaneyle anlaşmasına bağlı olarak ücreti değişkenlik gösterebilir..sskdn faydalanıyor musun?Ben muayene ücreti 42..4lüye 100 2 liye 55 vermiştim.Ayrıntılı ultrasonda foto cd verilecek mi bir bilgin var mı?

hamile kalmadan önce sağlık ocağına gitmiştim ben niye kilo veremiyorum yaaaaa demeye. doktor benim şikayetlerim üzerine tiroid vardır dedi test yaptı bişey yok? sonra bide gizli şeker varmı ona bakalım dedi ve şeker çıktı. 1 ay ilaç kullanımında tamda kilo veriyodum ki hamile kaldım. bi doktor ilaca devam dedi, diğeri biraz ara ver dedi öyle açıkta kaldım. şimdi başka bi doktora daha gidip tekrar test yaptırıp duruma bakıcam. öyle işte

çok geçmiş olsun...

merhaba dua listenize benide eklermisiniz sat: 15/10/2012 beklenen doğum tarihi: 22/07/2012 cinsiyetimiz kız ilk bebeğimiz istanbul teşekkürler.

Merhaba :) Belki baştan beri ona gittiğin içindir.Kazım beyin ücretinin farklı olduğunu bilmiyordum.Gerçi Kazım bey hepsinin hocası durumunda..tecrübe deneyim veya hastaneyle anlaşmasına bağlı olarak ücreti değişkenlik gösterebilir..sskdn faydalanıyor musun?Ben muayene ücreti 42..4lüye 100 2 liye 55 vermiştim.Ayrıntılı ultrasonda foto cd verilecek mi bir bilgin var mı?

Ben son iki seferdir hem ennn renklisinden fotoğraf hemde cd alıyorum zaten :)) Genede hatırlat tabi unutur falan...
Benden önce gideceğin için mutlaka ayrıntılıyı ayrıntılı ayrıntılı anlat sendeee :))))

2 İzmit merkez...2 de Değirmendereli var...6 ayımız bitsin hayırlısıyla bi organize olalım tanışalım ve tanıştıralım minikleirmizi:KK4::13::KK4::13:
Ok mu kızlarrr...İikiziz...Seaside...Zamankulesi...:KK49::KK49::KK49::KK49:

Ben son iki seferdir hem ennn renklisinden fotoğraf hemde cd alıyorum zaten :)) Genede hatırlat tabi unutur falan...
Benden önce gideceğin için mutlaka ayrıntılıyı ayrıntılı ayrıntılı anlat sendeee :))))

Ben renkli foto alıyorum ama cd almadım henüz.Hatırlatırım mutlaka:) Mutlaka anlatırım...

2 İzmit merkez...2 de Değirmendereli var...6 ayımız bitsin hayırlısıyla bi organize olalım tanışalım ve tanıştıralım minikleirmizi:KK4::13::KK4::13:

Bencede güzel olur ...eesue,ikiziz,seaside,zamankulesi,CAN_SIN İzmitliler bencede buluşsun..hatta kısmet olursa bebeklere oyun grubu bile kurabiliriz :emir_bebek:

sağol canım. sende durumlar nasıl? şişlik falan oldumu sende de?

bende durumlar biraz acayip aslında... sanırım bunu doğumdan sonra öğrenebilicem... şöyleki;
8 eylül'de evlendik ve ben düğünümüz için 86 kilodan 69 a düşmüştüm... son adet tarihim 24 eylül diyorum... yani arada 15 gün var... doktora ilk gittiğimizde 2 aylık hamileydim ve 80 kiloydum... ama şu an 85 kiloyum... doktoruma kalsa ben 5 kilo almışım ama bana kalsa 15 kilo... çünkü 2 haftada 10 kilo almam mümkünmüdür ki normal şartlarda?.. bende ben o 10 kiloyu ilk 2,5 ayda almışımdır gibi geliyo... ablam ilk 3 ayında 9 kilo almıştı... ayy ne biliyim bu kilo konusunda biraz karışığım... hayırlısıyla bi doğum yapalım sağlık-sıhhatle alalım bebeklerimizi kucağımıza da... başka bişey istemiyorum... kiloları da veririz inşallah... şişlik 4. aya kadar çok hissediyodum ama bu ara gayet iyi hisediyorum kendimi... gerçi son zamanlarda kilo artışım da çok normal her dr gidişimizde 500-700 gr gibi... doktorum da çok memnun bu durumdan...

Nddd canim sana bisi sorucam. Senin doktorun senden ayrintili ultrason istedi mi? Benimki daha bisi solemedi 5 inde gidicem randevuma ama hic bahsetmedi daha once aklim karisti bi de sana sormak istedim. Ya da yaptiricaksan berde yaptiricaksin:)

Benden istemedi ama seaside'a 150 demişler...Benim kendi dr.um old. içindir bence...Karar verdiysen Konağa şimdiden al randevunu bence..İlk randevuysa 1 ay sonraya anca alırsın...Semih ve Eray daha öncede dediğim gibi ayrıntılıda en iyiler İzmit için tabi...

slm tatlım alıcam inşallah yarın erkan beyden ama ayrıntılı ultrason en son hangi haftada yapılıyor biliyormusun ona görede verirler randevu inşallah

bana uyar çok isterim:) ama 4 kişi birden buluşmayalım çok dikkat çekeris :):) herkes bize bakar:KK30::KK30:

bende durumlar biraz acayip aslında... sanırım bunu doğumdan sonra öğrenebilicem... şöyleki;
8 eylül'de evlendik ve ben düğünümüz için 86 kilodan 69 a düşmüştüm... son adet tarihim 24 eylül diyorum... yani arada 15 gün var... doktora ilk gittiğimizde 2 aylık hamileydim ve 80 kiloydum... ama şu an 85 kiloyum... doktoruma kalsa ben 5 kilo almışım ama bana kalsa 15 kilo... çünkü 2 haftada 10 kilo almam mümkünmüdür ki normal şartlarda?.. bende ben o 10 kiloyu ilk 2,5 ayda almışımdır gibi geliyo... ablam ilk 3 ayında 9 kilo almıştı... ayy ne biliyim bu kilo konusunda biraz karışığım... hayırlısıyla bi doğum yapalım sağlık-sıhhatle alalım bebeklerimizi kucağımıza da... başka bişey istemiyorum... kiloları da veririz inşallah... şişlik 4. aya kadar çok hissediyodum ama bu ara gayet iyi hisediyorum kendimi... gerçi son zamanlarda kilo artışım da çok normal her dr gidişimizde 500-700 gr gibi... doktorum da çok memnun bu durumdan...

hakkaten çok ilginç yaa çok hızlı kilo almışsın. ama takılma kiloya. hayatının en enteresan zamanları olarak gülerek hatırlıcaksın ilerde inşallah.. bende şuan 77 kiloyum ama hiç takılmıyorum? evdeyim belkide ondandır:) çalışırken biraz daha takıntılı oluyo insan.. giyecek kıyafet falan bulamıyosun oyüzden.. ama benide şişlik korkutuyo çünkü acayip bi ağrı yapıyo! hayatımda ilk defa şişlikle tanışıyorum ve kendisinden hiç hoşlanmadım:)

bana uyar çok isterim:) ama 4 kişi birden buluşmayalım çok dikkat çekeris :):) herkes bize bakar:KK30::KK30:

Kaldırımda millete yürüyecek yer kalmayacağı için toplumsal tepkiye sebep olabiliriz :KK52: :KK52:

Baksınlar tatlım yaaa gebelik kursları var düşünsene 15 kişi birden takılıyorlar :))Bu arada İzmitliler isterse Gebelik eğitimi kursu yakında açılacak haber alınca sizede haber vericem :KK16:

X