2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
ben önümüzdeki haafta gidicem ayrıntılı ultroson a ve hep renkli sanıodummm:S gene mi siyahh beyaz:S
güzel anneler orası zaten karanlık bi ortam... ne kadar renkli olmasını beklliyosunuzki... bakın bu bizim renkli-4boyutlu ultrason görüntümüz (kızımız herne kadarkötü bi poz vermiş de olsa-doktor teyzesi salı günü daha güzelini çekicek inşallah..:KK9:
$img038.jpg

ben yapmadım hiç ama 8.ayında olan bi arkadşımda resmen çıkmış lekler çok beyaz tenli kararmış kız morali bozulmuş gitmiş cildiyeye ilaç vermiş ama doktoru pek önermemiş. doktorlara danışmak lazım ya oluşmadan alabilecek önlem car mı diye.

aynen ya benim eşimde öyle devamlı kilomla dalga geçiyor. hanginiz yiyosunuz oğlan mı sen mi diyor. daha haftasonu gelmeden yarın şunu mu yesek dişarda diyorum gülüyor bana :) aşı olurken hemşire tarttı bizi geçen geldiğinizde 65 mişsiniz şimdi 69 dedi eşimde maşallah dedi dalga geçti hemşire gülüyor normal ama 21 haftada diye. gördün mü dedim. ya bırak hemşire moral verdi sana göbeğinden tanıyorum artık diyor :)

hemşire 21 haftada 69 a iyi dediyseee cok mutlu oldum yaaaa:):):)): ben 58 le hamile kaldımm 68 oldum 20.haftam bitioo:S ama benimki cok diooo:S

sana katılıyorum. biraz rahat olabilmek gerekiyo. ben ilk çocuğum doğduğunda en pahalı bebek bezinden aldım aman pişik olmasın diye. sonra bi gün denemek için fiyatı en uygun olandan aldım pişik olmadı? şimdi de bebek doğduğunda denicem eğer pişik olmazsa yine uygun olandan alıcam. zaten doğduklarında öyle paralar gidiyo ki... :))

aynen öyle... ben ablamın hamileliğinde hep huggies organik yenidoğan aldım paket paket stokladım... tonlarca para vermiştim... sonra o paketler bile yetmemiş... prima almaya başladılar... dedim arkadaş delirdiniz mi günde 40 kere bez değişiyo alın canbebe... pişik olursa kullanmazsınız olur biter... maşallah olmadı da şimdi canbebe kullanıyolar... en ciddi masraf bebek beziymiş onu anladım :KK1:

Selamlar Kızlaarrr:KK49:

sağlık ocağına gittik oğluşumla. Tetenoz aşımı oldum çok ağrımadı. Tansiyonum 12-6 çıktı dr ikisinin arasında fark var diye tuhafına gitti. Kalp atışlarımı dinledi hızlı atıyo kalbim. hamile olmadan öncede böyleydi. Bi sürü test istedi tiroid ve bilmediğim 6 tahlil daha.:26: Pazartesi öğrenicez bakalım sonuçları.

Bebişimin kalp atışına da dinledik 137miş normal aralıkta.:nazar: Bide kilom 63.800 gr olmuş. 2 hafta önce 63.300 dü. Defterine 62 yazıyorum dedi ama Kilo artışım çok iyiymiş. Herşey yiyorum daha fazla almışımdır diyodum 500 grcık almışım. Hamileliğin yarısındayım 3 kilo aldım toplamda ne kadar alıcam bakalım.

Bugünkü duayı okumaya gidiyorummm:KK55:

Son düzenleme:
hemşire 21 haftada 69 a iyi dediyseee cok mutlu oldum yaaaa:):):)): ben 58 le hamile kaldımm 68 oldum 20.haftam bitioo:S ama benimki cok diooo:S

ama 21 haftada 4kg ben 65 de hamile kaldım. yani 5 ayda 4 kg iyi dedi . sen 20 haftada 10 almışsın ben mi yanlış anladım ?

güzel anneler orası zaten karanlık bi ortam... ne kadar renkli olmasını beklliyosunuzki... bakın bu bizim renkli-4boyutlu ultrason görüntümüz (kızımız herne kadarkötü bi poz vermiş de olsa-doktor teyzesi salı günü daha güzelini çekicek inşallah..:KK9:
Eki Görüntüle 639662
güselll kuzum benimmm nasıll tatlı cıkmışşş yaaaaa:) maşşallah yavrum benimm... canım ben hepp yüzünü gözünü ne bilimm herşeyini renkli görücem sanıodum biras abartmışımmm :)

Eki Görüntüle 639662

ayyy yerım senı ayliz'ini :)
olsunn anniş bende böle göriyim istiyorum merak edıyorumm cok
sıyah beyaz dan sıkıldım artık ımkanlar varken kullanmak ıstıyorum
az bucuk kime benzedıgını görüyorum :)böylelikle
şimdiden eşim bana benzıyo dıyo sıyah beyaz ultrsason görüntüsünde
benzesın benzesınde bende anneyım yanı tek basına olmadı ya o cocuk alllam ya:KK49::emir_bebek:

ama 21 haftada 4kg ben 65 de hamile kaldım. yani 5 ayda 4 kg iyi dedi . sen 20 haftada 10 almışsın ben mi yanlış anladım ?

yokk canımm tamm doğru anlamışssınn ben bira cok ldım evet:) gerci herkes normal dio amaa:) ama napımm ciştahım açık..:)

ayyy yerım senı ayliz'ini :)
olsunn anniş bende böle göriyim istiyorum merak edıyorumm cok
sıyah beyaz dan sıkıldım artık ımkanlar varken kullanmak ıstıyorum
az bucuk kime benzedıgını görüyorum :)böylelikle
şimdiden eşim bana benzıyo dıyo sıyah beyaz ultrsason görüntüsünde
benzesın benzesınde bende anneyım yanı tek basına olmadı ya o cocuk alllam ya:KK49::emir_bebek:

Ayliz'imiz babasına benziyormuş şimdilik... doktor teyzesi öyle söyledi... biraz minyon çıtı pıtı bişi olucak bu dedi... kibar ve utangaç dedi... ama bu saydığı özelliklerin birini bile taşımıyo annesi - babası... bakalım nasıl bişey olucak meleğimiz... sağlıkla gel bebeğim...:nazar::KK49:

aynen öyle... ben ablamın hamileliğinde hep huggies organik yenidoğan aldım paket paket stokladım... tonlarca para vermiştim... sonra o paketler bile yetmemiş... prima almaya başladılar... dedim arkadaş delirdiniz mi günde 40 kere bez değişiyo alın canbebe... pişik olursa kullanmazsınız olur biter... maşallah olmadı da şimdi canbebe kullanıyolar... en ciddi masraf bebek beziymiş onu anladım :KK1:

zaten bebeğin hassas bi cildi varsa prima kullanılsada pişik oluyo. krem bile kullansan yine pişik oluyo. biraz da bebekle alakalı. ama yinede denemekten çekinmemeliyiz. en pahalısı en iyisi diye bişey yok

yokk canımm tamm doğru anlamışssınn ben bira cok ldım evet:) gerci herkes normal dio amaa:) ama napımm ciştahım açık..:)

aman napalım ya internette bi yazı okudum siz hamilesiniz bunu unutmayın diyor. kilo aldım diye depresyona girip sempatik hamilelik kompleksine girmeyin yazıyıodu. genelde hamileler az kilo almak ve ay ne güzel hamile denilmesini istiyorlarmış o modaya kapılmayın yazıyordu. kadın her dönemde kadın işte hep güzel olmak istiyor :)

grafcımm ben listede yokum şimdi farkettimmm
bilgilerimi yenileyeyimm
10 ekim sat
17 temmuz bdt
oğlumuz olacak inşALLAH...
bnmımde iştahm çokkk açııkkkkkkkkkkk yaaaaaaaa

herşey indirimli görünüyor baktım da

bu arada kızlar bebişlere şampuan krem şu bu için hangi markayı düşünüyorsunuz?

onun içinde şu bunun içinde bu var diye yazılar okudum ya ne alacagıma karar veremiyorm. daha erken ama olsun..

bebek yagı da zararlı diye bıraktım zaten..

Bebek şampuanı seçerken nelere dikkat edilmeli? - Molfix ile online bebek sağlığı rehberiniz yanı başınızda! burda genel bilgi verilmiş bak istersen bi

aman napalım ya internette bi yazı okudum siz hamilesiniz bunu unutmayın diyor. kilo aldım diye depresyona girip sempatik hamilelik kompleksine girmeyin yazıyıodu. genelde hamileler az kilo almak ve ay ne güzel hamile denilmesini istiyorlarmış o modaya kapılmayın yazıyordu. kadın her dönemde kadın işte hep güzel olmak istiyor :)

gerçekten buna takanlar var. bi arkadaşım eşi fazla kilo alma sakın dedi diye doğru düzgün hiçbir şey yemedi. ne süt ne meyve.. 6 kilo aldı ve 2,5 kilo bi çocuk doğurdu. bebek öyle cılızdı ki ( 1,5 yaşında ve hala öyle) çok üzülmüştüm görünce. değer mi yani

Selamlar Kızlaarrr:KK49:

sağlık ocağına gittik oğluşumla. Tetenoz aşımı oldum çok ağrımadı. Tansiyonum 12-6 çıktı dr ikisinin arasında fark var diye tuhafına gitti. Kalp atışlarımı dinledi hızlı atıyo kalbim. hamile olmadan öncede böyleydi. Bi sürü test istedi tiroid ve bilmediğim 6 tahlil daha.:26: Pazartesi öğrenicez bakalım sonuçları.

Bebişimin kalp atışına da dinledik 137miş normal aralıkta.:nazar: Bide kilom 63.800 gr olmuş. 2 hafta önce 63.300 dü. Defterine 62 yazıyorum dedi ama Kilo artışım çok iyiymiş. Herşey yiyorum daha fazla almışımdır diyodum 500 grcık almışım. Hamileliğin yarısındayım 3 kilo aldım toplamda ne kadar alıcam bakalım.

Bugünkü duayı okumaya gidiyorummm:KK55:

anammmmmmm 3 kilo muuuuu:S:S:S ayyy morelim bozulduu vallaaa:)

canlar şimdi ben gittiğim hastaneyi aradım
2.düzey ultrason(detaylı) için renkli yapmadıklarını soyledıler buna karşın 200 tl istediler
sonra dr uma dedım ben renklı gormek ıstıyorum oda ıstersen dısarıda yaptırabılırsın dedı,
ve bana iki isim önerdi sonra arastırdım
istanbulda yaşıyorum bakırköy doç.dr ahmet gül den randevu aldım
4 mart için
250 tl
cd veriliyor yaklasık 40 DKinceleniyor
bu detaylıyı yapanın bölümünün Perinatoloji olması gerekiyormuş
bilginiz olsun kızlar

canm bende istanbuldayım güneşlide,benimde 2.düzey ultrason 6 martta ve dr ahmet gül:)))hastanede medicine hospital/bağcılar ama ben 220 tl verdim.dr çok iyi ve acayip yoğun akşam 8'e randevuyu zor aldım

gerçekten buna takanlar var. bi arkadaşım eşi fazla kilo alma sakın dedi diye doğru düzgün hiçbir şey yemedi. ne süt ne meyve.. 6 kilo aldı ve 2,5 kilo bi çocuk doğurdu. bebek öyle cılızdı ki ( 1,5 yaşında ve hala öyle) çok üzülmüştüm görünce. değer mi yani

arkadaslar belki yanlış bir düşünce ama sanki bebeğim daha sağlıklı olcakmış gibi gelio.. gerci ben cok meyve yiyorum bir de tatlı.. ama kocam da kilo alıo o yüzden bana bişiy diyemess.... benim patronum 30 kilo almıştı kızı şuan 14 aylık ve ilk ayda eski haline dönmüştü.. sonuçda cabuk gelen kilo cabuk giderr diorumm:)

X