2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
canm bende istanbuldayım güneşlide,benimde 2.düzey ultrason 6 martta ve dr ahmet gül:)))hastanede medicine hospital/bağcılar ama ben 220 tl verdim.dr çok iyi ve acayip yoğun akşam 8'e randevuyu zor aldım

ahh şuan acaip sevindim aynı yere gideceğimize :)
benimde hastane medipol hastanesi/bağcılar :)
bende bugun aradım ıste 4 mart için 13.30 a aldım canım 250 tl dedıler
cok merak edıyorum nasıl bır dr sadece 1 kişi alıyormus yanına.eşin yada kim gelicekse ultrason goruntusune bakarken

arkadaslar belki yanlış bir düşünce ama sanki bebeğim daha sağlıklı olcakmış gibi gelio.. gerci ben cok meyve yiyorum bir de tatlı.. ama kocam da kilo alıo o yüzden bana bişiy diyemess.... benim patronum 30 kilo almıştı kızı şuan 14 aylık ve ilk ayda eski haline dönmüştü.. sonuçda cabuk gelen kilo cabuk giderr diorumm:)

ben 16 kilo almıştım ve verememiştim:) ne yürüyüşler, pilatesler yaptım eski halime dönememiştim.. ve dönemedende ikinciyi yapıyorum:))

ben 16 kilo almıştım ve verememiştim:) ne yürüyüşler, pilatesler yaptım eski halime dönememiştim.. ve dönemedende ikinciyi yapıyorum:))

olmazki ama bu hayat sana çifte standart uygulamış :KK9:
protein diyeti yaparsın eğer bünyen müsaitse... çatır çatır gider kilolar...

ben zaten hamile kalmadan önce kilo almaya çalışıodum 2 kilo kadar. Ona göre şu an sadece 1 kilo fazlam var yani doğumdan sonra eski kiloma dönmek istemiorum iki kilo falan kalır inşallah :)

hamile kalmadan önce sağlık ocağına gitmiştim ben niye kilo veremiyorum yaaaaa demeye. doktor benim şikayetlerim üzerine tiroid vardır dedi test yaptı bişey yok? sonra bide gizli şeker varmı ona bakalım dedi ve şeker çıktı. 1 ay ilaç kullanımında tamda kilo veriyodum ki hamile kaldım. bi doktor ilaca devam dedi, diğeri biraz ara ver dedi öyle açıkta kaldım. şimdi başka bi doktora daha gidip tekrar test yaptırıp duruma bakıcam. öyle işte

:)) ben 20 kiloyu geçmesem zil takıp oynicam. daha şimdiden bacaklarım şişmeye başladı bile. son aylarda nası olur acaba

kaç haftadasın bilmiorum canım ama aynen sen gibi düşünüorumm): ama bilio musun hiç takımıorum hatta akşam ne yesem die düşünüorum:)

ahh şuan acaip sevindim aynı yere gideceğimize :)
benimde hastane medipol hastanesi/bağcılar :)
bende bugun aradım ıste 4 mart için 13.30 a aldım canım 250 tl dedıler
cok merak edıyorum nasıl bır dr sadece 1 kişi alıyormus yanına.eşin yada kim gelicekse ultrason goruntusune bakarken

demekki hem medipol hemde medicane hospital de hastaları var:))) çok iyi bir dr muş arkadaşım da oraya gitmişti çok memnun kaldı benim dr özellikle ahmet gül'ü önermişti bana.bir liste verdiler gelmeden önce bunları tamamlayın die.
istersen yazayım:):KK16:
*tok karnına olunuz
*idrara sıkışık olmayınız
*yanınızda çocuk varsa bulundurmayınız sadece içeri eşiniz veya 1.derece akrabanız girebilir(1 kişi)
*hamilelik boyunca yapılan bütün test sonuçları,ultrasyon görüntüleri varsa şeker yüklemesi evraklarınızı getiriniz.
*yapılan işlem bebeğin organ çalışmasıdır

demekki hem medipol hemde medicane hospital de hastaları var:))) çok iyi bir dr muş arkadaşım da oraya gitmişti çok memnun kaldı benim dr özellikle ahmet gül'ü önermişti bana.bir liste verdiler gelmeden önce bunları tamamlayın die.
istersen yazayım:):KK16:
*tok karnına olunuz
*idrara sıkışık olmayınız
*yanınızda çocuk varsa bulundurmayınız sadece içeri eşiniz veya 1.derece akrabanız girebilir(1 kişi)
*hamilelik boyunca yapılan bütün test sonuçları,ultrasyon görüntüleri varsa şeker yüklemesi evraklarınızı getiriniz.
*yapılan işlem bebeğin organ çalışmasıdır

aynen canım bendende aynı şeyleri istediler
4'ünde ben gideyim gelince sana anlatırım :) evet herkes cok iyi bir dr diyor.ilgiliymiş:KK49:

kaç haftadasın bilmiorum canım ama aynen sen gibi düşünüorumm): ama bilio musun hiç takımıorum hatta akşam ne yesem die düşünüorum:)

17+3 deyim. 5 kilo aldım şimdiye kadar ama görünürde 8-9 kilo almış gibiyim şiştim çünkü:KK43: ben şimdi tavuklu pilav ve kıvırcık salatası yedim bile:)) yavrum karnımda nasılda mutlu oldu tepik tepik hiç durmuyo:)

17+3 deyim. 5 kilo aldım şimdiye kadar ama görünürde 8-9 kilo almış gibiyim şiştim çünkü:KK43: ben şimdi tavuklu pilav ve kıvırcık salatası yedim bile:)) yavrum karnımda nasılda mutlu oldu tepik tepik hiç durmuyo:)

ahhhhhh kuzum benimm yaaa... sen erken hiseediosun o zaman. ben 19. haftanın başında hissetmeye başlamıştım:)

Ben senden gaz almasam belki daha geç alıcaktım haberi..saf saf laboratuarı arıyorum sayende dr umu aramayı akıl ettim.Senin hormonlar seni ele geçirmemiş.Benim hormonlar benimle dalga geçiyor :) Neden olmasın bir şeye ihtiyacın olursa yan odaya gel :)))Allah o günlere kavuşmayı nasip etsin

Est. olurmu öyle şey...Bana dr.umun sekreteri kendi söylemişti beni ara diye..Benim hormonlar çok dengesiz bir gün tavan yapıyor bir gün yerlerde :KK70:

Son düzenleme:
Günaydın canım :) Dr um bana Kazım beyden ayrıntılı ultrason getirmemi istedi.150 TL dedi.Ancak bu muayene+ultrason mu yoksa sadece ayrıntılı ultrason ücretimi bilemedim :44: dr a da sormayı unuttum 4 martta kontrolüm var bakalım öğrenicez...

Ben son gidişimde sormuştum ayrıntılıdan ayrı ücret alınacakmı diye hayır dedi bana...Baştan beri ona gittiğim için olabilir mi...Gerçi Kazım beyin muayenesi diğer dr.lara göre yüksek ücretli neredeyse 2 katı..Onuda anlamış değilim ama memnunum diye de sormadım şimdiye kadar...2 li ve 4 lüye ne kadar verdiniz onu merak ettim şimdi de...
Ben 4 lüye 100...2 liye 55 falandı sanırım(muayene ücreti hariç) vermiştim

ikinizinde orda olduğunu biliyorum bakalım kısmet belki ben de gelebilirim dediğin gibi kazım bey ayrıntılıya ekstra ücret alıyormu belki önümüzdeki ay bende konaga gelmeye başlarım bakalım kısmet

Benden istemedi ama seaside'a 150 demişler...Benim kendi dr.um old. içindir bence...Karar verdiysen Konağa şimdiden al randevunu bence..İlk randevuysa 1 ay sonraya anca alırsın...Semih ve Eray daha öncede dediğim gibi ayrıntılıda en iyiler İzmit için tabi...

ahhhhhh kuzum benimm yaaa... sen erken hiseediosun o zaman. ben 19. haftanın başında hissetmeye başlamıştım:)

14. haftada hissetmeye başladım:) ama benim 3.ü hamileliğim. ilkinde bebeğim karnımda öldü:KK43:( şimdi bi oğlum var. ilk gebeliklerde daha geç hissediliyo diyolar ama ben ilkinde 3 aylıkken hissettim, oğlumuda 3,5 aylıkken hissetmiştim? sanırım bende bi tuhaflık var:)

X